До чого сниться жовток. Сонник – жовток приснився.

Уві сні сниться жовток? Коли вам сниться жовток, це попередження від вашого підсвідомості, що ви не можете дозволяти собі бути безрозсудним в найближчому майбутньому, так як будь-такий інцидент може коштувати вам дорого.

До чого сниться жовток – сонник Фрейда

Коли сниться жовток, це означає, що незабаром ви понесете деякі фінансові втрати.

Якщо вам сниться, що ви їсте жовток, це сигнал від вашого підсвідомості, що людина намагається дізнатися ваш секрет і що він доб’ється успіху, якщо ви не спробуєте захистити його краще.

Жовток уві сні дівчата є ознакою того, що вона занадто зайнята своєю особистістю, і недостатньо приділяє уваги своїй близькій людині, і скоро відчує неприємні наслідки такої поведінки.

Коли ви викидаєте у сні жовток, це означає, що у вас скоро будуть відносини, які вам не сподобаються, але у вас буде багато переваг після того як ви розставите всі на свої місця.

Уві сні приснився рожевий курячий жовток, сон є ознакою того, що дії, які ви зробили зі своїх особистих розрахунків, або закінчаться провалом, або у вас виникне криза.

Сон, у якому вас годують жовтком, може оголосити, що несподівано ваші начальники зроблять вам дуже приваблива пропозиція, яка вас дуже порадує.

 

Сняться жовтки сирі – сонник Міллера

Коли вам приснилися сірі жовтки, це означає, що ви можете зробити серйозну помилку найближчим часом, якщо не проявіть особливої обережності.

Сняться сірі курячі жовтки, сон є сигналом вашого підсвідомості, щоб ви не відволікалися від своєї повсякденної роботи по дрібницях.

У сні ви побачили сірі жовтки, це означає, що вам потрібно бути економічніше в поточних витратах, і це, безумовно, покращить ваше економічне становище.
 

Якщо сниться курячий жовток – по соннику Ванги

Якщо сниться курячий жовток, сон може означати, що ви чомусь відчуваєте себе щасливою людиною і не турбуєтеся про свою погану фінансової ситуації. Він також може передбачати вам те, що людина переслідує мету познайомитися з вами.

Вам приснилося, що ви розчавили курячий жовток, це ознака того, що людина, що збирається зробити, шахрайство за вашою спиною і що ви понесете значні втрати.

Уві сні сниться два жовтки – сонник Нострадамуса

Якщо уві сні вам приснилися два жовтки, це означає, що ви вкладаєте свої гроші в не перспективна справа, і у вас будуть великі проблеми, і не тільки фінансові.

Коли вам сниться, що у курячому яйці два жовтки, це означає, що людина не оцінить допомогу, яку ви йому дали у важкі для нього хвилини.

Приснився чорний жовток – сонник Хассе

Коли вам сниться чорний жовток, це означає, що ви скоро ви відчуєте великий гнів з невідомої поки вам причини.

До чого сниться варений жовток –по соннику Лонго

Приснився варений жовток, це ознака того, що в реальному житті ви обтяжені важливою для вас таємницею.
 

Сонник - тлумачення снів