До чого сниться Яєчня.Сонник Яєчня глазунья готувати дівчині,на сковороді

Те, до чого сниться яєчня, буде залежати від кількох обставин сновидіння. Важливо врахувати, готували ви її, ялини, а також прийняти до уваги різновид страви. Цей образ може мати відношення до сфери професійних інтересів. До того ж, він може свідчити про те, як складатимуться відносини з оточуючими. У статті ми зібрали інтерпретації з декількох авторитетних джерел. Згадайте обставини сну і виберіть сонник для визначення значення.

Підсвідомість

На підсвідомому рівні цей образ розцінюють по-різному. Яйця можуть уособлювати круговорот речей в природі, цикл народження і смерті. Тому процес їх приготування часто свідчить про намагання знайти своє місце в житті. Часто цей образ є невпевненим у собі людям або тим, хто розгубився в непростій життєвій ситуації.

Крім того, готову страву, яку ви їсте, може символізувати процес отримання нових знань. Не виключено, що ви зараз стикаєтеся з великим обсягом інформації, яку не завжди буває легко засвоїти.

Народний сонник

З точки зору цього тлумача, образ іноді сниться вагітним жінкам, які вже здогадуються або точно знають про своє становище. Для них він уособлює процес дітонародження, а також свідчить про усилившемся голод. Проте цей символ є і в інших випадках. Ось до чого сниться яєчня яєчня на сковороді:

 • це вірна ознака того, що в житті чекає успіх, матеріальне благополуччя і радісні новини. Чим яскравіше виглядали жовтки, тим більше щастя чекає сновидця найближчим часом;
 • балакуха говорить про те, що отримані звістки можуть бути різноплановими. Ви стикаєтесь не тільки з позитивними новинами, але і з поганими. Якщо ви зможете скористатися отриманими даними, то це піде на користь;
 • омлет уособлює обман, лестощі і можливе розчарування. Не варто всерйоз покладатися на оточуючих, оскільки це може призвести до сильного розладу;
 • привиділося, ніби смажите страва — наяву чекають жаркі дебати, бурхливе з’ясування стосунків і навіть сварки з тими, кого ви добре знаєте;
 • якщо сниться азіатська кухня, в якій подають яєчню у вигляді згорнутих рулетів, значить, можете розраховувати на успіх у майбутніх починаннях;
 • омлет з креветками віщує добрий і радісний день;
 • якщо блюдо подавалося разом з м’ясом, беконом або шинкою, то пророкує непросту роботу. Доведеться багато працювати, якщо хочете отримати бажане багатство;
 • сниться пересолена глазунья — приготуйтеся до поразок і невдач;
 • їли страву і перепачкались вытекшим жовтком — в реальності пропустіть дуже привабливу пропозицію з-за власної повільності;
 • яйця підгоріли, а всередині виявилася шкаралупа — насправді відчуваєте сильне почуття провини. Ймовірно, в минулому ви вчинили те, що тепер невідступно переслідує вас;
 • приснилися яйця пашот — чекають юридичні негаразди. Ймовірно, вони будуть пов’язані з документами на право власності, із спадком. Належить багато мороки.

Сонник Фрейда

Як вважав психоаналітик, і описував у своєму соннику, яєчня для жінки уособлює страхи, пов’язані з дітонародженням. Ймовірно, ви відчуваєте на собі сильний тиск суспільства або родичів. Вони стверджують, що діти — це чудово, а материнство є невід’ємною частиною життя кожної жінки. Але при цьому ви не впевнені в тому, що готові стати матір’ю. Вас турбує біль пологів, а також труднощі, пов’язані з вихованням дитини. Щоб уникнути небажаної вагітності, необхідно використовувати протизаплідні засоби.

Якщо бачення за участю страви є чоловікові, то може вказувати на сумніви у власній спроможності. Можливо, ви турбуєтеся про стан репродуктивного здоров’я. Не виключено, що ви знаходитеся в тому віці, коли багато однолітки вже обзавелися потомством. Це змушує вас відчувати сумніви і тривоги.

Сонник Міллера

В інтерпретації цього джерела дуже велика яєчня уві сні може символізувати відкриття нового справи. Крім того, у цього символу може бути таке значення:

 • привиділося, ніби були відсутні жовтки — насправді плани виявляться зірвані;
 • є з шинкою — насправді сподіваєтеся марно, нічого не вийде;
 • з сиром — не прикладайте багато зусиль задля досягнення мети, вони ні до чого не приведуть;
 • чоловікові приснилося, ніби смажить яйця — ознака того, що допустить неприємні помилки. У сні готувати яєчню дівчині, яка при цьому виявилася несмачною — до самотності;
 • якщо смажили страву у одного в гостях, то ризикуєте серйозно посваритися з ним;
 • на роботі — побоюйтеся звільнення;
 • омлет пророкує помилки і обман, жертвою якого ви ризикуєте стати;
 • є омлет — знак того, що обманщиком виявиться людина, досить близька вам. Даремно ви довіряєте багатьом людям;
 • пересолена глазунья попереджає про те, що життя зміниться в гіршу сторону.

Сонник Ванги

Болгарська провидиця вважала, що яйце символізує весь світ в цілому, все живе навколо. Тому дії, вчинені з ним в сновидінні, необхідно розцінювати з цієї точки зору.

Якщо приснилося, ніби яйця виявилися тухлими, це попереджає про серйозну загрозу для всієї планети. Людство удосконалює зброю масового знищення, що одного разу може призвести до катастрофи. І тоді все живе на Землі опиниться під загрозою повного знищення.

Сниться, ніби вони розбивають яйця, щоб посмажити — насправді людству загрожує небезпека з космосу. Існує ймовірність, що одного разу на планету впаде дощ із метеоритів, який зітре з лиця Землі всіх людей і тварин.

У нічному видінні їсте готову страву — втілення того, що всі навколо пожирають один одного, щоб вижити. Це споконвічний символ продовження життя. Однак людству необхідно пам’ятати про те, хто все це дав. Не можна забувати про Бога, інакше він обрушить на планету свій гнів.

Сонник Велеса

Як вважали автори цього сонника, яєчня з помідорами, яку ви готуєте, уособлює самотність. Якщо страва містила шинку, то чоловікові сновидіння говорить про майбутній вибаченні. Вам доведеться виправдовуватися перед представницею прекрасної статі за свою поведінку.

Врахуйте, що це може бути не так просто, як ви собі уявляєте. Невміння знайти взаєморозуміння з другою половинкою може свідчити про серйозний розлад між вами. Можливо, варто звернутися до сімейного психолога. Але в деяких випадках розставання буде єдиним правильним виходом.

Просто розбивати яйця в сковорідку — сигнал про майбутні сварки, скандали і неприємно налаштованих людей у вашому оточенні.

Сонник Езотеричний

З точки зору цього джерела, образ свідчить про марні сподівання ви покладаєте на своїх дітей. Швидше за все, вони розчарують вас і не доб’ються успіху, про який ви мрієте. Але подумайте — хіба ви любите власних чад тільки за це? Не відвертайтеся від них, адже ваша підтримка дуже потрібна їм.

Сонник Цвєткова

В інтерпретації езотерика, смажити яєчню уві сні може мати тільки одне можливе значення. Цей символ передбачає напружений період у відносинах з оточуючими і численні сварки.

Сонник - тлумачення снів