До чого сниться хвіртка. Сонник – хвіртка наснилася.

 

Чи Часто вам сниться хвіртка? Такий сон означає, що ви несподівано зустрінете велике щастя, але ви не будете знати, що це буде.

Сонник Фрейда до чого сниться хвіртка

Приснилася хвіртка, це може означати велику втрату для вас у найближчому майбутньому.
Сон в якому сниться дерев’яна хвіртка, є сигналом про те, що ви боретеся з чужою ненавистю або іншими негативними емоціями.
Бачити уві сні ковану хвіртку, такий сон говорить про те, що ви зможете помститися за будь-який збиток, який ви понесли.
Коли сниться зламана відкрита хвіртка, цей сон говорить про те, щоб ви проявили велику турботу у фінансових питаннях, особливо коли мова йде про позики, тому що є ризик того, що цей займ ніколи не погасять.

Сниться відкрита хвіртка –за східним соннику

Уві сні приснилася відкрита хвіртка, це прелюдія до успіху, який ви можете очікувати у всіх сферах свого життя.
Коли відкрита хвіртка сниться жінці, цей сон означає, що ви в біді, тому що ви занадто нерозумні, і ви легко довіряєте людині, яка цього не заслуговує.
 

Уві сні сниться відкривати хвіртку –по соннику Ванги

Приснилося відкривати хвіртку -цей сон говорить, якщо ви думаєте, що можете зробити щось не так, а потім виправити цю шкоду і просто забути про це, тоді ви помиляєтеся.
Якщо відкривати хвіртку сниться чоловікові, це обіцянка, що ви зможете подолати проблеми, які накопичуються у вашій присутності.

Якщо сниться закривати хвіртку – сонник Нострадамуса

Уві сні приснилося закривати хвіртку, це попередження для вас, що незабаром хтось із вашого оточення спробує завдати вам шкоди, але якщо ви будете насторожі,то зможете нейтралізувати ці атаки.

За сонником Хассе — приснилася відкрита хвіртка у дворі

Сон в якому приснилася відкрита хвіртка у дворі — це ознака того, що ви шукаєте помста тим, хто якимось чином заподіяв вам біль.
Сниться відкрита хвіртка на подвір’ї у бабусі, це ознака того, що з якоїсь причини ви приховуєте своє внутрішнє «я» від інших і намагаєтеся бути іншою людиною.

Сонник - тлумачення снів