До чого сниться Вокзал.Сон залізничний Вокзал шукати,багато людей,зустрічати

У нічних видіннях вокзал часто уособлює якісь зустрічі, розповідає про те, як складеться спілкування з близькими людьми. Цей символ може вказувати на швидкі знайомства, але може попереджати про розчарування, сварки і негаразди в особистому сфері. У статті ми зібрали думки з декількох популярних джерел, щоб ви визначили, до чого сниться вокзал.

Підсвідомість

З точки зору підсвідомості, будівля на залізничній гілці або автобусної станції символізує якесь знакова подія, важливі життєві обставини. Це місце, де перетинаються людські долі. Якщо в сні на вокзалі ви стоїте у великому натовпі народу, і відчуваєте себе втраченим, це може вказувати на нестачу уваги з боку близьких людей. Вам здається, що вас не помічають, ігнорують ваші бажання і потреби.

Побачити в сні, що ви прибули когось зустріти — знак того, що ця людина чимось важливим для вас. Якщо приснилося, що ви самі зібралися кудись виїхати, значить, насправді прагнете до змін, намагаєтеся попрощатися з минулим, не дає насолоджуватися цим.

Народний сонник

Класичний тлумач приписує цього образу різні значення, як позитивні, так і негативні. Ось до чого сниться бачити уві сні вокзал:

 • сам по собі образ означає зустріч людей, шляхи яких давно розійшлися;
 • якщо приснилося, що стоїте в будівлі, то найближчим часом підете в ділову поїздку;
 • приснилася станція в незнайомому місті, яка викликає у вас невпевненість і розгубленість — в дійсності справи будуть йти не кращим чином. Проект, на який ви покладали багато надій, завершиться невдало;
 • привокзальна площа втілює успіх у всіх справах, особливо тих, що стосуються сфери бізнесу;
 • до чого сниться шукати вокзал, але розуміти, що не можете знайти — до того, що вже давно намагаєтеся вирішити серйозну проблему, але не бачите виходу. Вам потрібно зробити паузу і перепочити. Рішення прийде саме по собі;
 • зустрічати людини — до майбутньої сварці з ним;
 • проводжати — знак того, що в особистому житті все буде складатися відмінно;
 • куди-то йти з великого будинку — наяву всі визнають ваші лідерські якості та заслуги у справах;
 • якщо сниться, що ночуєте на станції, значить, належить втрата майна;
 • жити на вокзалі — навколишні отримають достаток і радість, а вам залишиться лише спостерігати за їхніми успіхами;
 • загубитися в будівлі — на піку кар’єри відчуєте якусь невизначеність;
 • привиділося, що вас обікрали — належить отримати новий незапланований дохід;
 • купівля квитка віщує серйозне рішення, від якого буде залежати багато чого.

Сонник Фрейда

Психоаналітик вважав, що подібні образи можна ототожнювати з жіночим початком. Вони можуть свідчити про бажання вступити в сексуальний контакт, про прагнення випробувати нові гострі відчуття. Часто сновидіння є людям, яким бракує живого спілкування, яскравих емоцій. Фрейд припускав, що після побаченого сну сновидець і справді відчує щось нове. Можливо, відбудеться знайомство з людиною, яка переверне уявлення про світ.

До чого сниться залізничний вокзал, на якому ви намагаєтеся сховатися від когось- будь-яка людина в оточенні сильно тисне на вас, не дає реалізувати власні бажання і можливості. Тому ви готові вступити в шлюб, щоб припинити це.

Якщо сниться, що стоїте в будівлі, де вас оточує велика кількість людей різних національностей — в реальному світі хотіли б вступити в зв’язок з людиною, який би вирізнявся нестандартним поглядом на життя. У баченні сідайте в перший-ліпший поїзд, оскільки піддаєтеся несподіваного пориву — знак того, що не надто розбірливі в інтимних зв’язках.

До чого сниться зустрічати на вокзалі іншої людини — до того, що збільшиться статева активність. Ймовірно, ви отримаєте можливість вступити в нові сексуальні зв’язки.

Сонник Міллера

Як визначав тлумач у своєму соннику, цей образ вказує на те, як найближчим часом складуться життєві обставини. Наприклад, у соннику входити в вокзал і відчувати себе щасливим — ознака того, що доведеться пережити низку найрізноманітніших подій. Одне буде змінювати один одного, і вам буде складно орієнтуватися в цьому потоці.

Якщо привиділося, що залізничні шляхи, інші декорації пофарбовані в яскраві веселі відтінки — це символ майбутніх нових зустрічей. Люди, з якими ви познайомитеся, виявляться дуже цікавими і незвичайними. Ймовірно, вони нададуть сильний вплив на подальше життя.

Приснилося, що будівля виявилося покинутим, зруйнованим, а сама залізниця не функціонувала — насправді відчуєте сильне потрясіння. Майбутня подія серйозно відіб’ється на тому, що станеться в майбутньому.

Сонник Ванги

Провидиця описувала наступні значення того, до чого сниться вокзал і багато людей:

 • у сновидінні будівля виявилося порожнім, без відвідувачів — наяву належить справлятися з майбутніми труднощами самостійно. Ніхто не наважиться надати вам підтримку;
 • сниться, що зустрічаєте якогось людини, але так і не дочекалися його — в реальному світі не варто покладати занадто великі надії на щось. Вашим мріям і планам не судилося здійснитися. Справа в тому, що ви надто багато думаєте, але мало дієте. З-за цієї справи ніколи не вдасться завершити;
 • привиділася натовп людей, через яку ви намагаєтеся кудись пройти — несприятливий символ. Він вказує на те, що доведеться відправитися в незнайоме місце. Доведеться покинути рідний будинок, оскільки обставини складуться невдало. Ви будете сумувати за батьківщиною, але нічого не зможете виправити;
 • приїхати до станції і побачити, що на місці нічого немає — ні будівель, ні людей — ознака того, що внутрішньо ви спустошені, з-за чого вами опанував смуток. Провісниця радила звернути увагу на інших людей, які відчувають себе самотніми. Можливо, ви знайдете серед них підтримку і повернете радість життя.

Сонник Лоффа

Тлумач описував, до чого сняться потяги і вокзали, наступним чином. Він вважав, що подібні символи свідчать про майбутній вибір. Зверніть увагу на обставини — вони підкажуть, яке рішення може виявитися правильним в конкретній ситуації.

Сонник Гришиній

У цьому джерелі образ втілює майбутній несподіваний візит, зустріч, які освіжать в пам’яті старі спогади. Вони виявляться не самими приємними і змусять пережити кілька неприємних моментів. Якщо ви даремно чекаєте чогось або когось, то насправді слід запастися терпінням і чекати. Неприємності завершаться, хоч і не відразу.

Привиділося, ніби спізнюєтеся на поїзд або втрачаєте квитки — насправді в житті передбачаються серйозні зміни. Навіть якщо здасться, що все складається дуже погано, насправді це обернеться лише незначними проблемами.

Сонник Цвєткова

Езотерик визначав, що сам по собі образ уособлює якусь зустріч, раптовий візит. Якщо сниться, що перебуваєте у приміщенні, значить, будете займатися важливими справами. Можливо, доведеться відправитися в поїздку. Сниться, що зустрічаєте кого-то — в реальності належить почати новий проект. Навпаки, проводжати виїжджає людини — до отримання знакового пропозиції.

Сонник - тлумачення снів