До чого сниться витирати пил в будинку, на підлозі або витирати пил в чужому домі

Пил в сновидіннях найчастіше асоціюється з чимось неприємним. Вона може передбачати фінансові збитки, проблеми в особистому житті і справах. Точне значення образу буде залежати від безлічі обставин сну. У статті розповімо, до чого сниться пил, згідно думку декількох популярних авторів.

Підсвідомість

На підсвідомому рівні дрібні частинки можуть втілювати важкий емоційний період у житті людини. В залежності від того, що саме відбувалося, ви або прагнете подолати депресію, або все глибше занурилися в неї.

У соннику витирати пил в будинку — це символ того, що намагаєтеся впоратися з навалив вантажем проблем. Вам не здається, що біди неможливо подолати. Навпаки, ви впевнені, що з ними можна впоратися, якщо проявити рішучість і приймати правильні рішення.

До чого сниться багато пилу, яка чи не накриває вас з головою? До того, що ви не знаєте, які рішення будуть правильними в конкретній ситуації. Ви готові опустити руки або перекласти відповідальність на плечі інших людей.

Народний сонник

Як визначає цей сонник, протирати пил або виконувати інші дії має наступне значення:

 • приснилося, що повністю покриті сухими частками, бо дув сильний вітер — в дійсності ризикуєте понести фінансові збитки. Зараз не найкращий час для участі в сумнівних підприємствах;
 • якщо ваш одяг була курною, значить, існує ризик розставання з обранцем серця. Ймовірно, відбудеться серйозна сварка. Особливо важливо враховувати подібне сновидіння молодим дівчатам;
 • хтось інший був покритий пилинками — незабаром доведеться почути не найприємніші новини про знайому людину. Можливо, вони виявляться вигадкою, тому не поспішайте вірити їм;
 • сниться вытирать пил уві сні в чужому покинутому будинку — наяву налагодите контакт з людьми, з якими давно не спілкувалися. Це дозволить досягти благополуччя і процвітання;
 • витирати запорошене обличчя — знак того, що допустіть безліч помилок, які дорого вам обійдеться. Доведеться виправдовуватися перед рідними людьми і просити вибачення;
 • протирати меблі — в реальності нагрянуть непрохані гості. Але постарайтеся проявити гостинність;
 • витрушувати з одягу — найближчим часом познайомитеся з людиною, який буде вам допомагати у всьому, і захистить від усіх бід;
 • протирати підлогу або підмітати його — незабаром прийдуть гості, які виявляться дуже нав’язливими і неприємними;
 • приснилося, що вытряхиваете килим — насправді занадто довго відкладали вирішення проблемних питань. Тому зараз доведеться зайнятися не однією справою, а відразу декількома;
 • вітер розносить пил в різні сторони — належить понести фінансові збитки. Але не поспішайте засмучуватися — вони виявляться незначними.

Сонник Пушкіна

Тлумач визначав, до чого сниться пил на дорозі, яку роздмухує вітер, так. На його думку, це втілює кругообіг неприємних подій, який затягне вас з головою. Якщо при цьому частинки, що потрапили в очі, значить, незабаром чекає нове романтичне знайомство. Вам буде здаватися, що нікого краще ви ще не зустрічали. Швидше за все, новий союз виявиться довговічним і приведе до логічного завершення — до шлюбу.

Якщо привиділося, ніби сухий бруд покриває меблі у вашому житло, це свідчить про вашу творчої особистості. Тим, хто так і не зміг реалізувати свої таланти, сон натякає, що давно пора це зробити. Займіться тим, що приносить задоволення, а оточуючі вас оцінять по достоїнству. До чого сниться витирати пил з меблів — до того, що незабаром відпочинете разом з близькими людьми в приємній обстановці. Якщо ж вона опинилася на вашого взуття, виникнуть проблеми зі здоров’ям.

До чого сниться пил на підлозі, яку ви подметаете, і піднімаєте в повітря — в дійсності часто чіпляєтеся до членів сім’ї. Варто трохи зменшити власну помисливість, інакше ризикуєте втратити обранця серця. Постійні причіпки і підозри тільки погіршать ситуацію.

Йти по курній дорозі — в реальності перед вами відкриються чудові перспективи. Якщо суспензію осіла на старовинних предметах, значить, найближчим часом отримаєте новини про старих приятелів, або зустрінетеся з ними.

Сонник Міллера

До чого сниться пил іпавутина, тлумач розцінював з наступних позицій. Сам по собі цей образ говорить про те, що доведеться мати справу з безпринципними людьми. Але ви зможете обчислити їх завдяки інтуїції. Якщо снилося, що частинки бруду покривали вашу одяг — насправді понесете втрати, але незначні. Очищати від пилу одяг — знак того, що впораєтеся з труднощами.

Життєвий сонник

Як вказує цей тлумач, сам по собі образ може передбачати підступи недоброзичливців. Тільки зібраність і пильність дозволять вам уникнути неприємностей. Якщо ж сниться, що суха суспензія крутиться навколо вас, то можете понести фінансові збитки з вини інших людей.

Дівчині наснилося, що її повністю покривають сухі частинки — насправді доведеться з’ясовувати стосунки з партнером. Найближчим часом ви будете часто сваритися. Швидше за все, ви не зможете досягти розуміння, з-за чого відбудеться розставання.

У соннику витирати пил ганчіркою для дівчини — ознака того, що чекає цікаве знайомство з молодою людиною. Не виключено, що воно переросте в щось більше.

Сонник Мандрівника

Якщо приснився цей образ, тлумач вважав, що варто підготуватися до непростого періоду. Найближчим часом на вас чекають численні позбавлення, в тому числі матеріальні. Завдяки допомозі близьких людей ви зможете пережити його.

Приснилося, що суспензія у великих кількостях осідає на меблях і речах — насправді потрібно зрозуміти, чого хочете. Ймовірно, ви будуєте нездійсненні плани, тому даремно витрачаєте час. Дорожня пил — свідчення того, що будете принижені на очах цілого натовпу.

Сонник Езопа

У поданні цього джерела образ має наступне значення:

 • у глобальних масштабах це уособлення вічності. Якщо говорити про окремому випадку, то символ вказує на неохайність, на прагнення обдурити іншого людини. Крім того, він пов’язаний з виразом «здувати порошинки». У цьому випадку образ вказує ще й на дбайливе ставлення до когось (чи чогось);
 • якщо в сновидінні незнайомці настільки трепетно до вас ставляться, що струшують пил з одягу, це говорить про набутті нових вірних друзів в незвичайних обставинах. Вам належить тісно спілкуватися з тими, кого ви практично не знаєте. Іноді сон вказує на появу в житті турботливої жінки і пов’язані з цим зміни;
 • уві сні чітко розумієте, що вам брешуть прямо в обличчя. Ви усвідомлюєте, що намагаються пустити пил в очі — насправді чекає серйозне протистояння з ким-небудь із супротивників. Вони будуть різко висловлюватися щодо вас. Можливо, навіть розпустять брудні чутки, щоб погубити вашу репутацію;
 • сниться, що суспензія стоїть у повітрі щільною завісою — наяву не варто намагатися побачити майбутнє. Одного разу всі таємниці і секрети відкриються самі по собі. Не будуйте планів, які поширюються дуже далеко. Живіть справжнім моментом, поки не зрозумієте, що до чого.

Сонник Цвєткова

Сам по собі цей образ уособлює обман, визначав езотерик. Якщо сниться, як хтось падає прямо в пил, це віщує смерть.

Сонник - тлумачення снів