До чого сниться тиснути вошей. Сонник – тиснути вошей приснилося.

 До чого сниться тиснути вошей. Сонник   тиснути вошей приснилося.

До чого сниться тиснути вошей? Такий сон може означати, що настане час, коли ваша удача буде сяяти. Це, безумовно, принесе щастя і душевний світ у ваше життя. Щоб придбати його, вам спочатку потрібно подолати перешкоди, які виникають на вашому шляху.

До чого сниться тиснути вошей — сонник Фрейда

Приснилося тиснути вошей — це може призвести до величезної суспільного життя.
Коли тиснути вошей сниться жінці – це подолання багатьох перешкод на шляху до успіху.
Якщо тиснути вошей сниться чоловікові – це може означати, що ви пошкодуєте про свою лінощів і неробства з плідною можливістю.
 

Якщо сниться тиснути вошей на голові – сонник Міллера

Сон в якому вам приснилося тиснути вошей на голові – може означати, що в найближчому майбутньому ваш кар’єрний ріст піде вгору, але потрібно бути обережним і не ділиться душевними стражданнями з усіма, дуже багато не доброзичливців які чекають коли ви дасте слабину.
 

Сниться тиснути воші у дитини – сонник Ванги

Бачити уві сні воші у дитини – це може бути сигналом про ваше здоров’я, ви повинні серйозно зайнятися цим питанням, тому що, якщо нічого не робити, може все закінчиться дуже погано.
 

Приснилося тиснути вошей руками – сонник Нострадамуса

Приснилося тиснути вошей руками – цей сон пророкує, що ви дозволяєте іншим вирішувати за вас, ви не звикли жити самостійно, тому вам вигідно, щоб вами маніпулювали і вирішували за вас питання.
 

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сонник - тлумачення снів