До чого сниться тиснути вошей. Сонник – тиснути вошей приснилося.

До чого сниться тиснути вошей? Такий сон може означати, що настане час, коли ваша удача буде сяяти. Це, безумовно, принесе щастя і душевний світ у ваше життя. Щоб придбати його, вам спочатку потрібно подолати перешкоди, які виникають на вашому шляху.

До чого сниться тиснути вошей — сонник Фрейда

Приснилося тиснути вошей — це може призвести до величезної суспільного життя.
Коли тиснути вошей сниться жінці – це подолання багатьох перешкод на шляху до успіху.
Якщо тиснути вошей сниться чоловікові – це може означати, що ви пошкодуєте про свою лінощів і неробства з плідною можливістю.
 

Якщо сниться тиснути вошей на голові – сонник Міллера

Сон в якому вам приснилося тиснути вошей на голові – може означати, що в найближчому майбутньому ваш кар’єрний ріст піде вгору, але потрібно бути обережним і не ділиться душевними стражданнями з усіма, дуже багато не доброзичливців які чекають коли ви дасте слабину.
 

Сниться тиснути воші у дитини – сонник Ванги

Бачити уві сні воші у дитини – це може бути сигналом про ваше здоров’я, ви повинні серйозно зайнятися цим питанням, тому що, якщо нічого не робити, може все закінчиться дуже погано.
 

Приснилося тиснути вошей руками – сонник Нострадамуса

Приснилося тиснути вошей руками – цей сон пророкує, що ви дозволяєте іншим вирішувати за вас, ви не звикли жити самостійно, тому вам вигідно, щоб вами маніпулювали і вирішували за вас питання.
 

Сонник - тлумачення снів