До чого сниться суперниця – сонник, тлумачення сну про вагітну суперницю, битися з розлучницею, гола суперниця уві сні

Підступна суперниця може всіляко докучати і будувати підступи не тільки наяву, але й уві сні. Трактувати такий образ буквально – велика помилка. Неприємне сновидіння необов’язково говорить про невірність партнера, але в більшості випадків все ж символізує можливі проблеми в любовних відносинах.

Суперниця по соннику Міллера

Психолог вважає появу суперника чи суперниці в нічних видіннях вагомим приводом для занепокоєння. У реальному житті сновидець ризикує втратити повагу впливових людей внаслідок своєї нерозторопності, безініціативність і нездатності відстояти власні права. Сновидець повинен стати серйозніше і приділяти більше часу своїй роботі, якщо в сновидінні його здолав хитрий суперник.
Для дівчини такий сон є застереженням від здійснення помилок в романтичних стосунках, адже виправити їх буде дуже складно.

Якщо уві сні суперниці не вдалося спокусити Вашого чоловіка — то переживати не з-за чого

Тлумачення сну про суперницю в сонник Ванги

Провидиця впевнена, що підозри і ревнощі на адресу улюбленого безпідставні, якщо в сновидінні суперниці не вдалося спокусити його. У разі, коли розлучниця примарилася в рваною або брудному одязі – в недалекому майбутньому виникне необхідність прийняти доленосне рішення.

Суперниця в ісламському соннику

Згідно тлумачення ісламського сонника, бачити уві сні суперницю і розмовляти з нею – до приниження, пліток і зради близьких друзів наяву.

Тлумачення сну по подробиць

Постарайтеся пригадати, за яких обставин ви побачили суперницю уві сні, всі ваші почуття і дії, адже від подробиць залежить точність тлумачення.

Битися, тягати за волосся суперницю

Сварки і лайка в сновидінні, як правило, – вкрай негативні символи. Такий сюжет обіцяє проблеми у відносинах з коханим наяву. Можливо, ви підсвідомо відчувайте його холодність по відношенню до себе. Однак, якщо в сновидінні вам вдалося перемогти в сутичці з безпринципною особливою, то в реальності вас чекає перемога на любовному фронті.
Сон, де ви тягаєте розлучницю за волосся, натякає, що в реальності ви даремно проявляєте підвищений інтерес до її справ.

ВАЖЛИВО: Якщо у сні вам привидівся неіснуюча насправді жінка, сюжет, швидше за все, повториться і наяву.

Вагітна суперниця

Побачивши уві сні суперницю в цікавому положенні, готуйтеся до сильного потрясіння. Прийдешнє шокуюча подія необов’язково буде пов’язано з вашими серцевими прихильностями, але вагітність розлучниці в сновидінні – символ зруйнованих надій. До речі, ваш нічний кошмар обіцяє їй швидке досягнення заповітної мети. Якщо безпринципна жінка дійсно прагне всіма силами роздобути в чоловіки вашого коханого, у неї є всі шанси на успіх.

Застати оголену суперницю разом з коханою

Якщо приснилося, що по поверненню додому ви застали оголену суперницю в ліжку з вашим обранцем, чекайте поганих звісток або зради. Такий неприємний сюжет необов’язково віщує зраду, але поява проблем у відносинах – напевно. Щоб повернути гармонію і взаєморозуміння, вам слід викликати другу половинку на серйозну розмову і обговорити всі попередні образи та непорозуміння. Незайвим буде внести в усталені відносини трохи новизни і різноманітності.

ДОВІДКА: Наявність у вас підстав для підозр коханого в зраді підвищує ймовірність віщих снів, особливо, в ніч на неділю.

Хвора суперниця

У більшості випадків такий спосіб натякає на надмірно жорсткий характер сплячої. Можливо, в реальності вам не слід йти по головах заради досягнення своїх цілей. Холоднокровність і байдужість до чужих нещасть можуть негативно позначитися на сердечних справах.

УВАГА: Приснилася хвороба суперниці може пророкувати недуга самої сновидице.

Вбити суперницю у сні

Настільки моторошний сюжет сновидіння, як не дивно, є досить позитивним знаком. Він віщує швидке позбавлення від тягаря проблем, пов’язаних з відносинами з другою половинкою. Незабаром ви забудете про свої переживання, ревнощів і бурхливих домашніх сварках.

Бачити суперницю в гостях

У цьому баченні особливо важливі деталі: настрій суперниці, мета і кінцевий результат її візиту. Якщо уві сні конкурентка заявилася в ваш будинок з нахабною усмішкою, наяву вона не має принципів і здатна піти на багато чого, щоб домогтися свого. Злість непроханої гості уві сні символізує її невпевненість у власних силах в реальності, а от її благі наміри обіцяють вам швидкий візит приємних у всіх відношеннях людей.
Чудово, якщо у сні ви змогли з ганьбою прогнати вероломную розлучницю з свого житла. У цьому випадку вона сама незабаром може втратити інтерес до вашого обранця і припинити спроби відвести його.

Якщо уві сні Ви подружилися з суперницею то в реальності це може призвести до чогось хорошого

Суперниця в чорному одязі

Нічне бачення, де суперниця постає перед вами у чорному платті – позитивний символ. Ви підсвідомо фарбуєте в темні тони те, що було у вашого коханого до вас і вже не актуально. Тепер потрібно усвідомити все це наяву і перестати турбуватися про минулі уподобання своєї другої половинки, забути образи і рухатися далі рука об руку.

Подружитися, говорити по душах з суперницею

Трактувати побачений у сні дружбу з жінкою, яку в реальності ви ненавидите всіма фібрами душі можна двояко. Перше значення настільки високих відносин з суперницею в сновидінні каже, що ваше протистояння наяву ожесточится ще сильніше. Друге значення такої дивної дружби – удача у всіх ваших починаннях, легкі перемоги і швидку появу в житті надійного товариша.
Якщо ж вам приснилася тепла розмова по душах з потенційною розлучницею, чекайте хороших новин. Сміятися разом з нею уві сні – зустріти наяву старих друзів, з якими давно не бачилися.

Висновки

Побачивши уві сні суперницю, загрозливу вашим відносинам з коханим або чоловіком, не варто робити поспішні висновки і панікувати. Незалежно від значення сновидіння, слід більше уваги приділяти серцевих справах, щоб ваш кошмар не матеріалізувався.

Сонник - тлумачення снів