До чого сниться сокира? Сонник сокира в сні

Сон з гострими ріжучими предметами завжди має непростий зміст. Сокира, як правило символ загрози. Якщо вам сниться сокира, який просто лежить або стирчить звідки-то, швидше за все, цей символ безглуздий. Інші деталі непростого сну дивіться нижче в нашому соннику.

 • До чого сниться сокира в своїх руках? Це знак того, що ви повинні припинити всі нові починання або нові відносини. Будьте уважні до нових знайомих, вони можуть нашкодити вам. Також намагайтеся бути менш агресивними в найближчому майбутньому; інакше ви створите справжній розгардіяш у своєму житті. Сокира у вашій руці, насамперед, є попередженням для вас.
 • Сон з сокирою в чужих руках, це знак очевидної небезпеки, що виходить від цієї людини. Якщо ви знаєте цю людину, краще уникати спілкування з ним у найближчому майбутньому. У тому ж випадку, якщо вам сниться незнайомець сокирою в руках, це ознака насильства чи боротьби. Тому найближчим часом будьте дуже обережні з ким-небудь і не сваріться з іншими людьми, і не втручайтеся в інші справи.
 • Рубка дров сокирою в сні означає, що вам належить невдячна робота, яка незабаром вона буде приготована на вас. У вас вистачить сил впоратися з нею, але дуже довго і нудно. Якщо ви бачите, як хтось рубає дрова, це як правило знак сварки з близьким другом.
 • Якщо вам сниться сокира в колоді для рубки, це ознака того, що ви не виконали якусь важливу роботу. Настав час повернутися до своїх колишніх прогалин і почати все спочатку. Ця інтерпретація стосується не тільки роботи, але й відносин з іншими людьми.
 • Якщо вам сниться, що вас вдарили сокирою, це означає, що у вас буде серйозне захворювання внутрішніх органів або переломи, або навіть відкриті рани.

Якщо ви натиснете когось сокирою, це символ того, що дуже часто ви демонструєте владу над іншими. Настав час не тільки командувати, але і почати слухати своїх підлеглих, дружину, друзів або родину.

Якщо вам сниться сокира, який треба заточити, або вам сниться, як ви точите сокира, це ознака швидких змін у вашому житті. Вони будуть маленькими, але ви одразу помітите їх. І найголовніше, зміни будуть поганими.

Якщо вам сниться, що ви дивитеся, як хтось інший точить сокиру, значить, вам доведеться справлятися з інтригами проти вас. Не забувайте, що сокира в сні-це насамперед попередження для вас. Будьте обережніші в найближчі дні, і будь-якої загрози можна буде уникнути. Крім того, остерігайтеся ворогів і заздрісників, які будуть намагатися зробити щось лихе проти вас.

Якщо ви рубаєте голову сокирою вашому ворогові, це означає, що ви зможете подолати всі труднощі в житті. Після такого сну вам пощастить, можливий стрімкий кар’єрний ріст.
 

Сонник — основні значення

 • Ви той, хто тримає сокиру — успіх в любовних справах.
 • Знайомий чоловік тримає високо сокиру — можете сподіватися на цього чоловіка, він допоможе вам у важку хвилину.
 • Рубати дрова сокирою — марна робота.
 • Хтось переслідує вас з сокирою — нові починання, але ви повинні бути обережні.
 • Ви бачите сокира рубає пень — це, як правило, до пліток.
 • Хтось точить сокиру — багато зусиль мало нагороди.
 • Комусь відрубують голову сокирою — копітка невдячна робота вас чекає.
 • Кінцівку отрубается сокирою в сні — у вас будуть співпереживання з далекими родичами.

 

Сонник - тлумачення снів