До чого сниться Серце.Сон Серце до чого сниться ніж у серце,операція,зупинка

У сновидіннях можуть бути різні ситуації, в яких є серце. Мова може йти про внутрішньому органі, неприємних відчуттях в ньому. Але часто є традиційне зображення двох сполучених половинок. Тому, щоб визначити, до чого сниться серце, важливо згадати обставини сну, і скористатися думкою різних джерел для коректного тлумачення образу.

Підсвідомість

З точки зору підсвідомості також важливо врахувати точну картину нічного бачення. До чого сниться, що болить серце? До того, що ви відчуваєте неприємні відчуття в реальності. Можливо, ви страждаєте від нерозділеного кохання, від нестачі уваги з боку близьких людей. У рідкісних випадках підсвідомість і справді натякає на те, що настав час звернутися до лікаря. Якщо в реальності вас турбують неприємні відчуття в грудній клітці, то не варто затягувати візит.

Якщо ви чуєте удари серця в грудях іншої людини, це вказує на занепокоєння про нього в реальному світі. Ви постійно думаєте про те, чи не станеться з ним біди. Можливо, ваші страхи мають під собою певний ґрунт, але не потрібно зосереджуватися тільки на поганому.

Народний сонник

У класичному толкователе пропонують інтерпретувати сон з серцем залежно від наступних обставин:

 • якщо слухаєте серцебиття, значить, варто активніше діяти заради досягнення бажаної мети. Не доклавши зусиль, ви нічого не отримаєте;
 • притиснутися до іншого людині і чути стук — насправді дуже сильно переживаєте про все, що відбувається в його житті;
 • у вас виривають або вирізують внутрішній орган — наяву належить сварка з близькою людиною. Але постарайтеся не нервувати, оскільки це посилить ситуацію;
 • якщо тримаєте в руках серце, це вказує на ризик втрати;
 • проведення кардіологічної операції — сигнал про те, що потрібно більше уваги приділяти власному здоров’ю;
 • до чого сниться пропозицію руки і серця — до того, що чекають серйозні зміни;
 • відчувати біль в грудній клітці — символ того, що передбачаються матеріальні труднощі. Потрібно спланувати те, як ви будете розпоряджатися фінансами, щоб не опинитися за межею бідності;
 • зупинилося серце вказує на те, що пора завершити справи, які давно відкладали. Вам потрібно розібратися зі старим, щоб відкрити дорогу чомусь новому;
 • ніж в грудях говорить про те, що варто бути готовим до підступам недоброзичливців, до можливої зради близьких людей;
 • куля в серці — сигнал про те, що не відчуваєте довіри до світу і до оточуючим людям;
 • сниться штучний орган — належить сумніватися в тому, який вибір буде правильним в конкретній ситуації;
 • приснився кулон у вигляді сердечка — насправді отримаєте приємний сюрприз;
 • бачити намальоване сердечко — знак того, не варто будувати планів, оскільки вони виявляться нездійсненними;
 • інший предмет цієї форми вказує на романтичний період, який ви проведете з коханою людиною;
 • пересадка внутрішнього органу символізує нерозділене кохання.

Сонник Езотеричний

В езотеричному толкователе визначають, до чого сниться операція на серці. У цьому випадку потрібно звернути увагу на діяльність серцево-судинної сфери. Не виключено, що у вас є серйозні проблеми.

Побачити внутрішній орган, що належить мертвому тварині — ознака того, що будете схильні до нападів туги і депресії. З цим потрібно обов’язково боротися, оскільки тривалі перепади настрою можуть викликати серйозні проблеми зі здоров’ям.

Якщо ж привидівся образ у вигляді якогось муляжу, значить, потрібно бути готовим до обману у сфері особистих відносин. Мова йде про зв’язки, побудованої на меркантильних міркуваннях.

Сонник Міллера

Як вважав тлумач, хворобливі і неприємні відчуття в області грудної клітки передбачають сновидінню утруднення в справах. Швидше за все, ви допустите неприємну помилку, яка в подальшому призведе до серйозних втрат. У вас буде шанс все виправити, але доведеться діяти негайно.

До чого сниться власне серце (наприклад, у руках) — до того, що належить захворіти, втратити внутрішніх сил і енергії. Якщо приснився внутрішній орган тварини, значить, будете боротися з супротивниками. Не переживайте, оскільки удача буде на вашому боці. Ви з гідністю витримайте випробування.

Індійський сонник

В цьому соннику кажуть, що серце людини рівнозначно з сонцем на небі, з золотом на землі. У ньому укладено благородство, честь і хоробрість. Одним з перших воно починає жити, а разом з його биттям припиняється і людське життя. Без нього неможливе саме існування людей.

Якщо в нічному видінні з’явилася якась серцева хвороба, отже, насправді існує ризик серйозно захворіти. Чим сильніше була біль уві сні, тим важче доведеться в реальному світі.

Наснилося, ніби у вас взагалі немає внутрішнього органу — насправді вороги зможуть отримати над вами перемогу. Навпаки, бачити або відчувати, що внутрішній орган збільшився, працює, як злагоджений механізм — знак того, що успіх буде у всьому допомагати вам. Недоброзичливцям доведеться визнати поразку, а в справах успіх буде неминучий.

Крім того, цей образ може уособлювати чоловіка або дружину. До чого сниться ніж у серце заміжній жінці? До того, що чоловік може бути помилковим їй, або серйозно захворіє. Для молодої самотньої дівчини цей сон може означати, що хвороба загрожує її батькові.

Сонник Авадяевой

Джерело вказує, що відчувати прискорене серцебиття — ознака швидких любовних переживань. Чути серцевий стукіт з грудної клітки — символ того, що незабаром негаразди залишаться позаду. Ви з легкістю подолаєте всі неприємності і доб’єтеся поставлених цілей.

До чого сниться зупинка серця, серцевий напад — до того, що належить відчути небувале щастя. Якщо в сновидінні проводилася операція на внутрішньому органі, значить, вирішите питання, яке довгий час не давав спокою.

Якщо сниться, що купуєте яловиче серце і готувати з нього щось- в реальності чекають матеріальні збитки, проблеми у фінансовому плані. Є готове блюдо сниться до майбутньої хвороби.

Сонник Дмитра та Надії Зима

Як вказують автори, образ втілює собою тривоги і переживання. Якщо приснилося, що звернули на нього увагу в нічному видінні, значить, у вас є справжній привід для хвилювання. Можливо, найближчим часом належить чимось серйозно перейматися. Згадайте додаткові деталі сну, щоб точніше його проаналізувати. Вони допоможуть зрозуміти, чи тривоги обґрунтованими.

Побачити серце якоїсь тварини — це теж ознака швидких хвилювань. Точне тлумачення залежить від того, що за живу істоту це було. Якщо корова чи свиня, значить, майбутні переживання будуть пов’язані з фінансовим станом справ. Якщо собака, то мова йде про майбутній конфлікт. А лев — показник того, що належить проявити мужність і рішучість у непростій ситуації.

Сонник Цвєткова

Езотерик стверджував, що відчувати біль в грудній клітці — ознака швидкої і дуже важкої хвороби. Якщо у вас не було внутрішнього органу, то зазнаєте поразки. Раптово зросла серце — чоловіку такий спосіб розповість про перемогу над ворогами, а жінці передбачить погіршення стану здоров’я когось із улюблених чоловіків (батько, чоловік та ін.).

Сонник - тлумачення снів