До чого сниться пожежа у сні для жінки

Кожен з нас хоч раз у житті бачив сон: хтось бачив сон зі своїм коханим, хтось з подорожами, а хтось відео дуже дивні сни, які не схожі ні на що. Не можна сказати, що сни це точне передбачення чогось, однак історично склалося так, що у дівчат дуже розвинена інтуїція і їх сни збуваються часто.

Що ж робити якщо приснився сон? Першим ділом записати його: через 5 хвилин після пробудження людина забуває 80-90 відсотків від свого сну, це може сильно спотворити якісь “передбачення”.

сон здається якимось дивним і незрозумілим, але в кожному сні є якась частка істини, потрібно всього лише її знайти. Наприклад, сон з пожежею: що це означає? Не згорить будинок, в якому проживає людина? Може це пожежа в будинку друзів? Можливо просто поганий сон? Зараз ми в цьому розберемося.

Що означає пожежа у сні для дівчат?

Якщо вогонь у сні у дівчини не забрав жодної життя(домашні тварини, люди і так далі), то це хороший знак: незабаром дівчину чекають прекрасні зміни в житті, після яких вона стане ще кращим і яскравішим.

Чоловіка, який побачив такий сон, чекає надбавка до заробітної плати, премія, підвищення на посаді або навіть відкриття власного бізнесу. Жінкам же варто чекати чогось хорошого: вибуху емоцій, якогось нового рівня у стосунках. Можливо, що якщо пара довго намагалася “зробити” дитину, то варто спробувати саме в цю ніч.

У разі, якщо палахкотить ціле місто, то варто побоюватися всього і уважно читати новини. Такий сон – провісник чогось дуже поганого: війни, великої епідемії хвороби, чогось поганого, для всіх. Про це варто попередити близьких друзів, щоб вони були напоготові і тримали руку на пульсі.

Ви побачили в сні, як ходите по попелу згорілого будинку? Не робіть в житті нічого, щоб не трапилося. Якщо ви на курорті з подругою і раптом побачили прекрасного хлопця, то не поспішайте змагатися з подругою за право закрутити з нею курортний роман з цим принцом. Швидше всього через пару днів подруга прибіжить до вас в сльозах і розповість про те, як швидко цей чоловік перетворився із принца у козла.

Значення для заміжніх дівчат

Вагітній дівчині, що побачила такий сон варто бути напоготові: швидше за все, вона не готова до пологів і для неї це стане важким випробуванням. Нервувати в даному випадку не варто: потрібно всього лише сходити до лікаря і проконсультуватися з ним з приводу пологів. За підсумком у жінки все буде добре.

Якщо горить власний будинок жінки, то це означає, що чоловік вам зраджує. Якщо ж дівчина підпалила хату сама, то це означає, що вона планує зруйнувати своє життя до підстави і створити її з чистого аркуша.

Бачити у сні вогонь

Не завжди вогонь – це пожежа. Можливо це вогонь для розведення м’яса або вогонь у каміні. У такому випадку вас чекає щастя, який зайде до вас “з чорного входу”. Ви про нього дізнаєтесь тільки коли натрапите на нього.

Якщо ви були в огні, то це означає очищення душі: церковне свято, на якому треба очистити душу; зробити добру справу: наприклад, допомогти бабусі перейти через дорогу або дати грошей музикантові в переході.

Так само слабкий вогонь, який легко може бути загашена або роздутий означає, що ви тримаєте ситуацію під контролем або навіть керуєте їй.

Сниться пожежа без полум’я

Пожежа з маленькою кількістю полум’я і величезною кількістю диму символізує те, що людина скоро стане неймовірно популярний. Його особистий блог відвідають десятки тисяч людей, які підпишуться на нього в соціальних мережах, а можливо, що ця людина стане чиїмось кумиром.

Пожежа в будинку або квартирі

Пожежа в будинку і квартирі принесе вам щастя, якщо у пожежі ніхто, крім меблів, не постраждав.

Якщо уві сні горить чужий будинок

Уві сні згорів будинок друзів, а ви їм не допомагали в гасінні? Означає, що на вас незабаром розсердитися хтось без причини і стане вас ображати ні за що.

Можливо, навіть, що людина вигадає якусь історію, пов’язану з вами і виставить вас повним дурнем, невдахою і безсердечною людиною, нехай навіть все буде навпаки. Можливо, ви втратите колишній престиж і репутацію, а довести зворотне буде вкрай складно: практично нереально.

Уві сні горів власний будинок

Будь ви винуватцем пожежі у власному будинку і у вас в будинку нічого не згоріло, а тільки подкоптило? Відмінна новина! Цей сон говорить, що ви зробите якийсь героїчний вчинок або просто зробите щось хороше, в чому вам будуть вдячні всі навколо.

Що значить гасити пожежу?

Якщо уві сні дівчина, якій наснився сон, почала гасити полум’я самотужки, то це теж вельми і вельми хороший знак: скоро на роботі чекатимуть великі труднощі, які будуть щедро винагороджені: підвищення верх по кар’єрних сходах, підвищення зарплати або просто заслужений відпустку.

У разі, якщо дівчина брала участь у гасінні пожежі, то означає, що скоро їй буде дана робота, яка сподобається дівчині і захопить її, але не принесе ніякого доходу. Цілком можливо, що це стане хобі для жінки і навіть буде забирати невелику частину грошей з сімейного бюджету. Наприклад, малювання картин, вишивання або навіть розведення домашніх тварин.

Ви гасили уві сні пожежа з відер? Марна трата сил. Наприклад, спроби помирити давно посварених друзів, які самі не прагнуть до примирення і порозуміння. Це виявиться марним, так і своїх нервів ви витратите чимало. У гіршому випадку ви посваритеся ще і з цими людьми.

Якщо горить у сні ліс?

У сні ви бачите, як горить ліс? Вам слід ставитися до всього спокійно і без нервів, інакше статися “пожежа в лісі”.

Бачити пожежну машину

Вогонь палахкотить, а його гасять пожежники? Значить незабаром, після пробудження буде щось радісне і щасливе для всієї сім’ї: наприклад, народження дитини або підвищення зарплати.

У разі ж, якщо ви побачили тільки пожежну машину уві сні, що мчала стрімголов кудись і бриніла сирена, значить скоро вас в родині спіткає біда. Це щось дуже неприємне, можна сказати, удар ножем в спину. Можлива зрада чоловіка або автокатастрофа.

У сні ви були всередині палаючого будинку

Тут теж все дуже просто: якщо ви брали участь у гасінні пожежі, то вас очікують неприємності, які можна уникнути бездіяльністю, якщо ж навпаки: ви просто стояли і дивилися, то тоді ви вільні робити се, що захочете.

Тлумачення для жінок з різних сонників

Майже всі сонники кажуть про одне і те ж: пожежа для дівчат найчастіше означає щось хороше. Для сильної статі ж, навпаки: сварку, конфлікт і якусь погану звістку. Найчастіше сон про вогонь снитися після бурхливої ночі з коханою людиною, коли мозок переповнений емоціями і намагається продумати, що буде далі. Сам по собі вогонь – символ здоров’я, великого щастя, добробуту, вірних друзів та теплих відносин.

Висновок

У нинішньому столітті науки та інновацій варто довіряти тільки собі, ні снів, ні прикмет, а лише собі. Не варто беззаперечно вірити в те, що передбачення зі снів завжди збуваються.

Варто, звичайно, тримати руку на пульсі і бути гранично обережним, але ні в якому разі не бути повністю впевненою, що це точно відбудеться. Звичайно, бути напоготові і тримати вухо в гостро потрібно завжди, особливо коли тобі це пророкує інтуїція, але повністю покладатися на недоведені наукою факти краще не варто, адже мало що може трапитися в житті.

Якщо все ж вірити снам, то зрозуміти хороший сон чи ні дуже просто: якщо у пожежі ніхто не загинув – вас чекає радісна звістка, удача буде на вашому боці або ви просто будете щасливі, а якщо ж у пожежі була хоч 1 жертва, то вас чекає невдача і великий провал в чомусь. Такі моменти краще перечекати і діяти в такій ситуації.

Сонник - тлумачення снів