До чого сниться коханка – сонник, бити колишню коханку чоловіка і сон, як чоловік іде до вагітної коханці уві сні

Дружини часто бачать сни, в яких чоловік зраджує їм з новою коханою. Нічні мрії не завжди віщують зради. Зазвичай такий сон попереджає жінку про можливі негативні зміни в сімейному житті, здоров’я та фінансах.

Коханка по соннику Міллера

Сновидіння, в якому дружина побачила нову кохану дружина, говорить про те, що вона безпідставно підозрює коханого в зраді, і їй слід заспокоїтися і не нервувати з приводу можливих зрад.

Важливо! Сонник Міллера радить виявити причини підозр, опрацювати їх і відпустити ситуацію.

Часто коханка чоловіка жінці сниться як передвістя того, що її саму скоро звинуватять у діянні, якого вона не скоювала

Тлумачення сну з коханкою в сонник Ванги

Сонник Ванги попереджає – таке сновидіння пророкує крах усіх планів дружини, можливу депресію, занепад сил та зневіру.

Коханка в ісламському соннику

Сновидіння з коханкою чоловіка не означає нічого негативного – жінка незаслужено підозрює свого обранця в зрадах, і їй потрібно змінити упереджене ставлення до нього.

Кому приснився сон?

Дівчині

Якщо такий сон побачила молода дівчина, яка тільки збирається виходити заміж, то її чекають серйозні проблеми. Зазвичай сон попереджає дівчину про грядуще нещастя і невдачі в житті.

Дівчина у сні дізналася ім’я суперниці – їй у майбутньому слід остерігатися жінок з таким же ім’ям.

Вагітній

Побачити такий сон під час вагітності означає, що дружина відчуває себе вразливою в цьому положенні і боїться, що чоловік її кине.

Жінки

Якщо дослідної дружині приснилася нова пасія чоловіка, то незабаром її звинуватять у поганому діянні, якого вона не скоювала. Довести свою невинність буде дуже складно, і її репутація буде зіпсована.

Сновидіння також означає, що коханий дуже сильно охолов до своєї дружини і в найближчому майбутньому може знайти когось на стороні. Сонники радять у такому разі приділяти максимум уваги своєму чоловікові, щоб відродити взаєморозуміння в родині й запобігти можливі зради.

Якщо нова обраниця чоловіка приснилася у подружньому будинку – сновидицу чекає зрада з боку близької людини, не обов’язково від чоловіка.

Якщо чоловік побачить уві сні свою реальну коханку — то незабаром його чекає публічний ганьба

Чоловікові

Якщо чоловік уві сні побачив свою коханку, якої не існує в реальному житті, то йому слід задуматися над своїми стосунками з дружиною. Можливо, шлюб переживає кризу через непорозуміння і віддалення подружжя.

Довідка! Сновидіння означає, що чоловік в шлюбі відчуває себе непотрібною, незатребуваною, марним.

Якщо чоловік бачить коханку, яка існує насправді, то незабаром його чекає публічний ганьба і викриття. Репутація буде зіпсована на все життя.

Тлумачення сну по подробиць

Деталі сну допоможуть більш докладно розтлумачити його значення.

Бити уві сні коханку чоловіка

Сновидіння, в якому дружина б’є пасію дружина, говорить про те, що шлюб тріщить по швах, але дружина все ще може врятувати, доклавши чимало сил. Такий сон також означає, що сновидица незадоволена своїм життям, і їй пора щось кардинально змінити.

Якщо в бійці перемогла суперниця – жінку чекає втрата великої суми грошей.

Якщо дружина оттаскала суперницю за волосся – чоловік віддаляється, і спільну мову з ним повернути вже практично неможливо. Відрізати їй волосся – щасливі зміни в житті, великий виграш або вигідну пропозицію по роботі.

Здолати пасію дружина означає, що в майбутньому сновидицу чекає успіх не тільки в особистому житті, але й у справах. Її шлюб буде міцним.

Коханка вагітна від чоловіка

Вагітна розлучниця у сні – сигнал про майбутні поганих новинах. Негативні новини не будуть стосуватися сімейного життя.

Коханка народила дитину від чоловіка? Сновидіння обіцяє труднощі на роботі чи у фінансах, але у відносинах з чоловіком все буде добре.

Чоловік вирішив піти до коханки

Розлука з чоловіком через коханки уві сні обіцяє майбутні сварки, нерозуміння і віддалення один від одного. Однак турбуватися не варто – чоловік вірний, і гармонію в родині можна повернути. Потрібно просто більше уваги приділити відносинам, знайти спільні інтереси, опрацювати образи, і сімейне життя знову стане щасливою.

Сниться колишній коханець

Колишній коханий дружини у сні означає, що її незабаром чекає сильне здивування не пов’язане з самим людиною.

Застати коханку з чоловіком

Приснився коханий в ліжку з розлучницею? Сон попереджає про можливий серйозний конфлікт в сім’ї, який охолодить відносини між подружжям.

Увага! Якщо коханка приснилася голою в ліжку з чоловіком – дружина незабаром вирішить серйозну проблему, яка її давно турбувала.

Якщо уві сні ви спокійно розмовляли — означає в реальності ніякої небезпеки немає

Розмова з коханкою

Лаятися, сперечатися і з’ясовувати відносини з пасією чоловіка – скоро сновидица виявиться учасницею дуже великого скандалу, не пов’язаного з сімейним життям.

Спокійний змову з дівчиною – насправді чоловік дуже вірний і ніколи не думав про зраду.

Якщо жінка уві сні подружилася новою пасією чоловіка, це означає, що чоловік готовий на все, щоб зробити свою дружину найщасливішою на світі.

Висновки

Побачивши уві сні коханку чоловіка, не варто відразу панікувати – швидше за все, суперниці не існує насправді. Потрібно більше уваги приділити спілкуванню з чоловіком, щоб зміцнити відносини і більше не турбуватися з приводу можливої невірності.

Сонник - тлумачення снів