До чого сниться Коса.Сон Коса чорна і довга, або заплітати косу розплітати

Заплетене волосся в сновидінні можуть уособлювати собою прийдешні неприємності. Деякі обставини сну розкажуть про те, чи зможе сплячий людина успішно подолати їх. У статті розглянемо, до чого сниться коса, з точки зору декількох популярних авторів.

Підсвідомість

На підсвідомому рівні цей образ може мати різне значення. Якщо він є жінки, то може уособлювати її силу чи слабкість. Волосся сприймаються, як якийсь енергетичний потік, тому розповідають про внутрішніх відчуттях. Заплітати їх — знак того, що прагнете закритися від оточуючих, з якихось причин не довіряєте їм. Розплітати — символ відкритості, іноді наївності.

До чого сниться довга і товста коса, навіть якщо насправді у вас коротка стрижка — до того, що ви відчуваєте власну силу, рішучість і впевненість. Ви точно знаєте, чого хочете, і не дозволяєте оточуючим впливати на рішення, які ви приймаєте.

Народний сонник

У класичному толкователе образ може мати одне з наступних значень:

 • якщо сниться, що самі заплетаете волосся, значить, належить сварки, скандали або плітки. Життя зміниться не в кращу сторону;
 • побачити кіски чорного кольору — в дійсності можна розраховувати на швидке набуття багатства;
 • дуже довга коса — це сигнал про те, що доведеться довго займатися поточним проектом;
 • коротка — символ швидкоплинних побачень, а також розставань;
 • відрізати її — наяву належить втратити щось важливе і дороге;
 • розпускати — насправді необхідно приготуватися до грошових ускладнень;
 • плести кіску своїй дитині — ознака того, що треба прислухатися до порад, які дають близькі люди. Це допоможе заощадити час на вирішенні складних питань;
 • жінці приснилося, що коханий заплітає їй волосся — в реальності він прагне в усьому діяти самостійно, не приймає думки партнерки в розрахунок;
 • чоловікові сниться, що улюблена робить собі зачіску — символ того, що у відносинах вона вірна обранцеві. Не варто вірити підозрілим чутками, якщо вони раптом з’являться;
 • побачити дві кіски в іншої людини — сигнал про те, що чекає розставання з другою половинкою. З’явиться якась перешкода, яке покладе край відносинам;
 • жінці привидівся чоловік, у якого на голові заплетене волосся? Насправді варто задуматися про можливе психологічному дискомфорті. Не виключено, що вам не вистачає жіночності, ви дуже прагнете побудувати кар’єру.

Сонник Фрейда

Як вважав психоаналітик, у сні коса є уособлення чоловічого члена і статевого акту. Якщо сновидіння є жінці, що вказує на готовність до інтимної близькості, на сексуальні фантазії. Чоловікові той же символ говорить про бажання нестандартного анального сексу.

Якщо сниться, що заплетаете волосся, це свідчить про бажання вступити в інтимну близькість. Відрізати косу — уособлення позбавлення невинності.

Сонник Міллера

У поданні цього тлумача, інтерпретувати бачення необхідно залежно від наступних обставин:

 • розчісувати красиву косу (для жінки) — знак того, що належить поводитися легковажно, але надалі доведеться пошкодувати про це;
 • косичка була дуже тонкою, оскільки волоски помітно порідшали — насправді варто приготуватися до неприємних подій;
 • до чого сняться чорні кучеряві коси — до того, що попадетеся в романтичний капкан;
 • волосся були золотистими — насправді обранець серця проявить себе гідним і сміливою людиною;
 • рудий відтінок у коханої жінки — сигнал про те, що у відносинах чекають серйозні зміни;
 • каштановий тон — свідоцтво проблем на службі;
 • сиві волоски говорять про неприємності, підступи конкурентів і заздрісників;
 • якщо зачіска була сильно розпатланою, приготуйтеся до невдач;
 • пригладжувати чужу косичку — в реальності передбачаються позитивні зміни в особистому житті;
 • у зачісці були квіти — варто приготуватися до численних випробувань і лих;
 • заплітати косу — наяву в сімейному житті все буде складатися благополучно. Вас чекає щастя і спокій;
 • заплітати її іншій людині — насправді вороги будуть розпускати щодо вас неприємні плітки;
 • якщо робите зачіску дитині, значить, варто слухати те, що кажуть досвідчені літні люди.

Сонник Ванги

Як вважала болгарська провидиця, волосся уособлюють спокій, впевненість, фізичне та емоційне здоров’я. Важливо враховувати, що саме ви з ними робили. Обстригати косу — поганий знак. Він говорить про те, що ви втратите життєві орієнтири, не будете знати, що робите погано. Пізніше ви всі усвідомлюєте і покається.

Після того, як постриглися, сметаете волоски з підлоги — усвідомлюєте, що були неправі. Ви зрозумієте, що сумніви марні, і необхідно встати на шлях самовдосконалення. Буде непросто подолати помилки, але це єдиний можливий вихід.

Привиділася довга кіска — насправді будете рухатися по шляху духовного вдосконалення. Ви зрозумієте, що можете набагато більше, ніж тепер, і подолаєте всі мислимі межі.

Якщо зачіска була сплутаної, це є попередженням для сновидця. Сон сигналізує про те, що ви блукаєте в пітьмі. Придивіться до свого оточення — в ньому є людина, яка допоможе подолати це. Все, що вам потрібно — прислухатися до його слів. Але поки ви занурюєтеся в помилкові думки і робите помилки.

У соннику заплітати кіску — символ того, що належить довгу подорож. Можливо, ви зробите паломництво до святих місць. Там ви зможете зрозуміти, що дійсно важливо в житті. Це новий крок на шляху духовного розвитку і вдосконалення.

Зачісуватися — насправді доведеться задуматися про те, чи правильно ви дієте, не робите помилок і неправильних вчинків. Ви усвідомлюєте, що душу необхідно розвивати, давати їй їжу для роздумів, оскільки вона влаштована набагато складніше, ніж фізична оболонка.

Сонник Лоффа

Як вважав тлумач і описував у своєму соннику, коса уособлює швидкоплинність життя, її швидкоплинність і недосконалість. Можливо, ви відчуваєте, що занадто багато подій проходять повз вас. З-за цього можете втратити власне щастя.

Якщо ви заплетаете собі волосся, це символізує якісь неприємності, напруга у відносинах з близькими людьми. Ймовірно, вони не приділяють вам стільки часу, скільки необхідно для повноцінного спілкування.

Сонник Дмитра та Надії Зима

У цьому джерелі жіноча зачіска постає уособленням якихось ідей, які дуже ретельно плануються. Якщо кіски були красивими і тугими, значить, можна розраховувати на успішне завершення намічених проектів, оскільки ви дуже добре продумали.

Довга коса в сновидінні — ознака того, що справи можуть затягнутися, або у них буде тривале продовження. Розпускати волосся — в реальному світі зазнаєте поразки. Плани, які ви будуєте, приречені на провал. Виною тому буде ваше власне легковажність. Але не виключено, що ви самі не захочете чекати реалізації намічених справ.

Сонник Цвєткова

Езотерик описував значення снів, де ви заплетаете косичку. Цей сон сниться до розмови. А ось розпускати — знак згоди з усіх питань.

Сонник - тлумачення снів