До чого сниться кобра. Сонник – кобра наснилося у сні

До чого сниться кобра? Такий сон не часто сниться…. Кобра це іншими словами змія. А змія уві сні не завжди до хороших подій в реальному житті. Але не все так погано. Так стверджують сонники які трактують такий сон. Читайте в повному тлумачення сонника. Зміст: тлумачення сну для жінки і чоловіки.

Кобра уві сні — тлумачення сну по соннику

Коли ви бачите мертву кобру уві сні, це знак того, що ви можете бути в небезпеці, тому будьте обережні.
Якщо сниться біла кобра уві сні, такий знак по соннику припускає що ви подолаєте негаразди, і це не буде важким завданням для вас.
Коли ви бачите в сні велику кобру і вона женеться за вами, це сигнал, що ви повинні бути уважні з оточуючими вас людьми.
Кобра у воді, яка з’являється у сні, є ознакою того, що у вас є людина поруч з вами, який прикидається вашим другом.
Коли вам сниться, шипящая кобра, це знак, що вам доведеться витратити багато грошей в найближчому майбутньому. Ці грошові витрати будуть порожні.
До чого сниться маленька кобра? Такий знак означає, що незабаром ви стаєте жертвою безпідставних звинувачень.

До чого сниться кобра жінці — сонник Міллера

Якщо кобру уві сні бачить жінка? Цей символ по соннику може означати, що ваше нерозсудливість приведе до деяких проблем зі здоров’ям. Зокрема багато залежить від деталей сну.

Якщо заміжня жінка бачить кобру уві сні, це означає, що якщо ви не візьмете на себе відповідальність за свої обов’язки, у вас будуть серйозні проблеми.

Сон з коброю для незаміжньої жінки, означає, що людина, з якою вона пов’язана, якимось чином буде використовувати вас.

Для молодої дівчини такий сон може означати, що у вас буде можливість встановити відносини в найближчому майбутньому, що з часом перетвориться на справжню, міцну дружбу і союз.

Коли сон з коброю сниться дівчині заміжньою, це ознака того, що ви можете незабаром зазнати невдачі на професійному рівні.

Сниться вкусила кобра — сонник Ванги

Якщо вас уві сні вкусила кобра, це знак що вам потрібно бути уважним у відносинах з людьми на роботі.

Коли вам сниться, що вас кусає велика змія, це ознака того, що ви добре почуваєтеся, можливо тільки підсвідомо, що ваш психічний стан знаходиться в поганому стані. Вам потрібен відпочинок.

До чого сниться що кусає кобра і шипить? Такий сон, як правило, має такий зміст – вам треба витрачати менше грошей. Ваші витрати безглузді та не мають майбутнього.

Сниться кобра чоловікові

Коли чоловік бачить кобру уві сні, це означає, що ви зіткнетеся з великими проблемами на шляху досягнення планів які ви задумали на найближчий час. Перегляньте свої плани, зробіть коректування більш реалістичні.

Бачити уві сні кобру для молодого хлопця, це сигнал від що щось загрожує вам. Будьте обережні в найближчі пару днів. Не все так критично.

До чого сниться чорна кобра — по соннику Хассе

Якщо ви бачите чорну кобру, вам треба виконати якусь важливу роботу. Від цього буде залежати довгострокові ваші плани.

Побачили уві сні як чорна кобра женеться за вами, такий сон буде сигналізувати вам про деякі неприємності або печалі, які ви відчуєте в найближчому майбутньому.

Сон з величезною чорною коброю по соннику обіцяє, що в деяких випадках ви можете потерпіти повне ураження або, принаймні, розчаруватися.

Бачити в сні що чорна кобра душить вас, це знак що якщо ви не будете належним чином вирішувати свої справи, у вас можуть бути деякі проблеми. Не великі, але все ж….

Якщо від вас уві сні відповзає чорна кобра є ознакою того, що ви переможете свого ворога в реальному часі.

До чого сниться багато чорних кобр? Такий сон є попередженням, що ваш недоброзичливий колега замишляє щось, щоб вкрасти ваші ідеї і плани. Обережно поводьтеся на робочому місці.

Сонник - тлумачення снів