До чого сниться касатка уві сні наснилася. Сонник касатка

Коли вам сниться, що ви отримали в подарунок іграшку касатку , це знак того, що ви скоро відчуєте велику радість. А коли ви пропонуєте комусь сувенір-касатку, це означає, що, роблячи щось, ви досягнете справжнього щастя. Сонник нам в змозі сказати набагато більше, тож загляньмо до відомих астрологів

 

До чого сниться касатка — Сонник Фрейда

Касатка в сні — це ознака того, що у вас багато приємних моментів, щоб пам’ятати.

Коли сниться косатка, це означає, що ви досягнете успіху у своїй кар’єрі.

До чого сниться плавати з касаткой уві сні — це говорить про те, що в реальному житті ви все ще не можете забути те, що належить до минулого.

Касатка сниться до вагітності. Загалом, цей символ може вказувати на те, що ви готові мати дітей, і саме час збільшити свою сім’ю.

Коли вам сниться, що ви купуєте касатку, це знак того, що ваша сім’я незабаром розшириться. Ви будете добрим, турботливим батьком, що ви хочете мати дитину і чувствовуете, що ви готові до цього.

 

Сонник Міллера -якщо сниться касатка в море

Коли сниться касатка в море, це означає, що скоро хтось сильно заподіє вам біль, але у вас не залишиться іншого вибору, окрім як прийняти це.

Якщо ви мрієте стати власником касатки , це обіцянка, що ви скоро отримаєте більше.

Ластівка, яка з’являється у сні, є сигналом про те, що важлива річ для вас — приречена на загибель і це буде продовжуватися, незалежно від ваших зусиль.

Якщо вам сниться, що ви розмовляєте з касаткой, це сигнал вашого підсвідомості, що якщо ви не будете обережні, ви станете жертвою чийогось обману.

 

 

Сниться касатка у воді — по соннику Ванги

Якщо уві сні ви є господарем касатки — це сигнал від вашого підсвідомості, що в реальному житті ви піднесені над іншими, але у вас цього немає, тому що ви переоцінюєте свої середні здібності.

Коли ви бачите касатку уві сні, це сигнал від вашого підсвідомості, що ви повинні бути дуже обережні, тому що ваші вороги щось замишляють проти вас.

Уві сні сниться касатка дівчині — тлумачення по соннику Нострадамуса

Уві сні сниться касатка дівчині – це означає, що ви досягнете мети, про яку ви дбаєте, і переможете ворогів, які спробують зупинити вас.

Коли вам сниться косатка, це знак вашого підсвідомості, що ви повинні бути насторожі зі своїми ворогами, і вам також слід подумати про те, щоб якимось чином забезпечити себе перед своїми спробами захиститися.
Якщо сниться касатка дівчині, це знак вашого підсвідомості, що ви не виконали деякі важкі обіцянки або зобов’язання, які ви намагалися забути раз і назавжди.

Взагалі кажучи, цей символ може дати вам деяку перемогу.

До чого сниться касатка в басейні — Сонник Хассе

Касатка в басейні, яка з’являється у вашому сні, є ознакою того, що незабаром ви зустрінете своїх друзів, і це буде дуже приємна подія для вас.

Велика касатка означає, що у вас є шанс поліпшити свою кар’єру і тільки залежатиме від вас, щоб використовувати її належним чином.

Бачити уві сні касатку жінці — сон по соннику Лонго

Бачити уві сні касатку жінці ,яка з’являється в вашій мрії, оголошує, що вас скоро залишите ваш улюблений чоловік.

Спляча ластівка — це ознака того, що ваше життя буде невизначеною і повної тривоги.

Якщо сниться касатка жінці, то сонник вважає, що в годинник неспання у вас немає щастя в вашій емоційного життя.

Якщо вам сниться, що ви цілуєте касатку, це означає, що ви недооцінюєте те, що вам потрібно, і що ви постійно незадоволені своєю ситуацією.
 

Сонник - тлумачення снів