До чого сниться інжир. Сонник – інжир приснився.

До чого сниться інжир? Якщо вам сниться інжир, це знак, від вашого підсвідомості, що ви повинні прийняти свої недоліки, так як, ви не можете досягти досконалості, про яку мрієте.

 

Сонник Фрейда до чого сниться інжир

Сновидіння, в якому вам приснився, інжир може означати, що в реальному житті одного з ваших близьких терміново потрібна ваша підтримка у певній справі.

Коли ви в сні їсте інжир, це ознака того, що скоро ви отримаєте подарунок від людини, яка вас любить.

Коли вам сниться інжир сухий, сон може дати вам знак що у вас будуть проблеми з особистим життям, з якими ви зіштовхнетеся в найближчому майбутньому.

Якщо ви зірвали з дерева стиглий інжир у сні, це означає, що ви скоро отримаєте деяку прибуток.

Сон, в якому у вас забрали інжир, може попереджати ваше підсвідомість, що ваші вороги намагаються знищити ваше добре ім’я.

Сниться інжир жінці – по соннику Міллера

Сниться інжир жінці, сон є ознакою того, що її вороги незабаром зроблять серйозну спробу знищити її репутацію.

Якщо інжир з’являється у сні жінки, це ознака того, що їй загрожує втрата гарної репутації, якої вона зараз насолоджується, і її оточення більше не буде її поважати.

Коли уві сні молодої дівчини з’являється стиглий інжир, сон є ознакою того, що між нею і її партнером скоро стануть відносини нещирою.

Сновидіння, в якому ви бачите, як жінка кусає інжир, може означати, що ви відчуваєте внутрішню тривогу і ви егоцентричні, але це не добре для вас взагалі.

 

Приснилося дерево інжиру – сонник Ванги

Приснилося дерево інжиру, це означає, що ви скоро будете в складній ситуації, і у вас створиться враження, що вас переслідує невдача.

Купівля дерева інжиру уві сні — це застережливий сигнал від вашого підсвідомості, щоб ви звертали більше уваги на поведінку людини, з яким ви знайомі.

Уві сні вам довелося рубати дерево інжиру, сновидіння свідчить про те, що ви боїтеся, що не зможете впоратися з труднощами в своєму житті, і ви позбавлені дружньої підтримки.

 

Уві сні приснилося їсти інжир – за східним соннику

Уві сні приснилося їсти інжир — це сигнал від вашого підсвідомості, що в певних ситуаціях ви ведете себе неетично, і це погано відображається на вашій репутації.

Якщо ви уві сні їсте сушений інжир, це знак того, що ваші справи будуть успішними в найближчому майбутньому, особливо у професійній сфері.

Коли уві сні ви бачите людей, які їдять стиглий інжир, сон є ознакою того, що ви хотіли б бачити друзів, які просто прикидаються хорошими для вас.
 

До чого сниться інжир дівчині – сонник Хассе

Якщо дівчині, приснився інжир, сновидіння є ознакою того, що вона хотіла б позичити гроші, тому що вона не впевнена в завтрашньому дні але у неї це ніяк не виходить із-за людини, що з нею поруч.

Інжир з’являється уві сні дівчата, це означає, що людина скоро спонукає її до чогось, що повністю зруйнує її усвідомлення того, що відбувається.

 

Сонник - тлумачення снів