До Чого Сниться Фонтан? Значення Снів

Фонтани бувають різні: одні забезпечують питну воду, інші прикрашають будинок або сад, а треті є витвором мистецтва. Сон, у якому ви бачили фонтан, несе в собі позитивне значення.

Фонтан наповнений водою

Сон, у якому фонтан наповнений водою, являють собою хвилю позитивних емоцій, які приводять до відчуття енергії. Це сновидіння відображає здорову форму емоційного виливу. Тому говорить про збалансоване і здорове емоційному стані. Бачити уві сні фонтан в оточенні природи, наприклад, в саду — символ нервового напруження. Ваше підсвідомість катує заспокоїти ваші емоції перенести фонтан у більш тихе і затишне місце.

Точне тлумачення снів змінюється в залежності від обставин сну. Важливою деталлю може виявитися сон, в якому фонтан оббризкав вас водою. Якщо у вашому сні ви хочете попити з фонтану і раптом опиняєтеся обрызганы водою, це означає, що ваша підсвідомість хоче вас розбудити. Сон про стрибках в міському фонтані, де ви опинилися обрызганы водою — це відображення ваших бажань. Швидше за все, ви любите публічно виражати свої емоції, і вам подобається бути в центрі уваги.

Фонтан, де бачите себе в голому вигляді

Бачити уві сні міський фонтан, в якому ви стоїте голими — знак уразливості і хворобливого ставлення до критики. Вам важко виражати свої емоції і виявляти творчі здібності. Страх перед суспільною думкою перемагає задоволення від похвали. Якщо ви бачили сон, в якому фонтан оббризкав ваше обличчя і тіло водою, в реальності вам потрібно взяти паузу. Саме час охолонути від емоцій і розібратися в собі.

Фонтан з водою, яка не йде

Бачити уві сні фонтан, в якому вода набирається і не йде — символ труднощів у житті. Період задоволення і легкості закінчився. Проблеми та емоції, які, зазвичай, оминали почнуть захоплювати вас цілком. Особливо варто побоюватися проблем зі здоров’ям або хвороби.

Якщо приснилося, що фонтан переповнений водою і вона витікає через край, це символізує переповнюють вас емоції.

Фонтан біля вашого будинку

Бачити уві сні фонтан, який встановлюють у вашому будинку або поруч з ним — хороший знак. Такий сон символізує новий образ думки або боротьби, яка приведе до позитивних змін у вашій сім’ї.

Фонтан вічної молодості

Сновидіння про пошук «фонтану вічної молодості» пророкує велику радість і любов до життя. Це принесе щастя та усмішки у ваше життя. Такий сон може по-різному тлумачитися, в залежності від розташування фонтану уві сні.

Сон, де ви знайшли фонтан-джерело молодості, говорить про щастя материнства. Якщо у вас є діти, проводьте з ними більше часу. Якщо ні, то можете сподіватися на їх швидку появу.

Фонтан в саду

Якщо вам довелося побачити в сні фонтан в саду, це символ нових починань. Якщо побачили сон, де фонтан повний води встановлений в вашому домі це означає щасливі часи.

Вчиняти дії біля фонтану

Сон, у якому ви п’єте воду з фонтану, вказує на нові можливості. Ви будете відчувати себе на вершині світу. Хлюпнули собі воду з фонтану уві сні — це передвіщає щастя в домі.

Якщо вам приснився сон, в якому ви стрибали у фонтан повний води, це вказує на нові любовні стосунки. Сон, у якому ви купалися у фонтані з прозорою водою, означає очищення.

Висохлий фонтан

Бачити уві сні висохлий фонтан, значить, ви занадто часто показуєте свої емоції на людях. Якщо при цьому ви намагалися пити з висохлого фонтана, такий сон може означати, що люди будуть обговорювати ваші дії і пліткувати за спиною.

Екзотичний фонтан

Сон, де ви відвідали історичний або екзотичний фонтан води, означає, що є багато людей, які цінують та поважають вас.

Таблиця виконання сну в залежності від дня тижня

ПонеділокЯк правило сни не збуваються, не варто приділяти уваги побаченому
ВівторокЯскраві та емоційні сни вимагають уваги. Можливе виконання сну протягом 10 днів
СередаСни не збуваються насправді
ЧетверВелика ймовірність, що сон допоможе вирішити поставлену задачу
П’ятницяВ цю ніч загострюється інтуїція, сюжети зі сну можуть знайти місце в реальному житті
СуботаПозитивні сни можливі до виконання в найближче майбутнє
НеділяНегативний сон може знайти незвичайний прояв у житті, позитивний – збудеться напевно.

Сподобалося опис сну? Поділися з друзями!

Сонник - тлумачення снів