До чого сниться Ескалатор.Сонник Ескалатор їхати вгору,спускатися в метро

Якщо сниться рухається сходи, вона може уособлювати те, яким буде шлях сновидця до успіху. Підйом, спуск або падіння розкажуть про те, чи буде удача на вашій стороні, або доведеться довго і наполегливо рухатися вперед. У статті розглянемо, до чого сниться ескалатор, що можуть розповісти про це символ відомі тлумачі.

Підсвідомість

У поданні підсвідомого сонника, ескалатор символізує ваш життєвий шлях. У цьому образі можуть втілюватися устремління і надії. Тому необхідно враховувати, куди рухалися ступені.

Якщо ви бачили підйом, але при цьому не збиралися потрапити наверх, значить, в реальності відчуваєте неусвідомлений страх перед успіхом. Можливо, вам не вистачає рішучості для втілення в життя всіх планів і надій.

Спуск вказує на бажання повернутися до минулого. Не виключено, що ви не хочете з ним розлучатися, оскільки тоді відчували себе щасливим. Але також цей образ може натякати на те, що саме в минулому потрібно шукати розгадку до того, що відбувається зараз.

Народний сонник

У цьому толкователе описують наступні можливі значення того, до чого сниться ескалатор в магазині або в метро:

 • підйом свідчить про успіх та можливості реалізувати всі намічені плани. Удача буде супроводжувати найближчим часом, тому не втрачайте випадають шансів;
 • спуск — це знак того, що розчарований у людях чи у справах. Те, що ви запланували, неможливо буде втілити в життя. Тому поки що не варто будувати глобальних планів, щоб не засмучуватися;
 • у соннику ескалатор стоїть, з-за чого ви змушені йти пішки — показник того, що чекають численні випробування і труднощі. Якщо ви з честю їх витримаєте, то досягнете успіху;
 • привиділося, ніби нагорі після підйому відчуваєте слабкість, паморочиться голова — насправді вам нададуть довіру, честь і почнуть поважати. Ви воспримите це як належне, хоча варто проявити трохи подяки;
 • зламаний механізм попереджає про те, що варто приготуватися до обману з боку близьких людей. Вас чекає розчарування;
 • намагалися полагодити — зрада застане зненацька, в той момент, коли ви будете найбільше потребувати підтримки близьких;
 • якщо сниться, ніби рухається сходи спрямована в небо, то можете розраховувати на виконання самих честолюбних планів;
 • у сновидінні вона вела в бездонну прірву або в пекло — натяк на те, що доведеться серйозно ризикувати, щоб домогтися успіху в житті. І невідомо, чи допоможе це знайти бажане;
 • у нічному видінні наснилося, ніби падаєте зі сходів — насправді належить випробувати незвичайне пристрасне почуття. Ви проявите згубну необережність з-за того, що хтось закрутить вам голову.

Сонник Фрейда

Засновник психоаналізу вважав, що спускатися по ескалатору вниз уві сні — це знак надмірної зарозумілості, від якої ви страждаєте. Чому ви вирішили, що є неперевершеним коханцем, тому немає необхідності особливо старатися. Однак ваша позиція призведе до того, що партнер не буде відчувати задоволення.

Побачити власний підйом — ознака того, що отримаєте незвичайні враження від майбутньої інтимної близькості. Якщо ж привиділося, ніби спостерігаєте за тим, як піднімається інша людина у дійсності не проявляєте активності в ліжку. Ваша пасивність викликає незадоволеність і нерозуміння з боку партнера.

Сниться, ніби намагаєтеся бігти нагору — натяк на те, що необхідно бути уважнішими по відношенню до дорогим людям. Швидше за все, зараз ви перебуваєте на піку популярності у протилежної статі, а справи складаються успішно. Однак це не може тривати вічно. Одного разу ви можете опинитися біля розбитого корита, і тоді згадайте про близьких.

Побачити нагорі підйому представника протилежної статі — наяву прагнете почати відносини з якоюсь людиною. Ви його знаєте давно, але поки не наважуєтеся перейти до серйозних дій.

Падіння з висоти увазі сильне розчарування, яке наздожене вас найближчим часом. Його причиною стане людина, якій ви цілком вірите. Можливо, це буде ваш сексуальний партнер.

Сонник Міллера

В інтерпретації цього джерела ескалатор в сні персоніфікує одне з можливих подій:

 • підніматися на ньому — знак того, що кар’єра буде впевнено йти в гору. Правда, ви будете вважати, що все відбувається недостатньо швидко;
 • спуск говорить про те, що не варто розраховувати на підвищення або успіх на службі;
 • непрацюючий механізм, через який доводиться підніматися пішки, попереджає про серйозні труднощі. Шлях до успіху буде тернистим і непростим;
 • впасти з рухомих сходів — попередження про бідах і нещастях. Людям, пов’язаним з бізнесом, сон передвіщає повний крах. Хліборобам — загибель врожаю;
 • побачити, ніби сходинки зламані — ознака того, що вороги перейдуть до активних дій проти вас;
 • під час підйому на механізмі відчули запаморочення — в реальності ведете себе капризно і неприємно, коли займаєте більш високе положення. Вам потрібно спокійніше ставитися до нових почестей.

Сонник Дмитра та Надії Зима

В цьому соннику ескалатор у метро або в іншому місці свідчить про просування справ. Образ натякає на те, що ви не зможете вплинути на події, що відбуваються. Підйом зазвичай пророкує майбутній кар’єрний зліт. А от спуск говорить про те, що керівництво буде незадоволено вашими діями, і відкрито заявляє про це.

Привиділося, ніби з’їжджаєте вниз в метро — в реальному світі належить вирішувати непросте питання. Це забере у вас багато сил і часу, а також змусить гранично сконцентруватися. Але ви не зможете відкласти рішення на потім. Якщо в метро їхали вгору, то проблема, яка давно не давала спокою, незабаром вирішиться сама собою. А ви зможете розслабитися і відпочити.

Сонник Лоффа

Як вказував цей автор, рухається сходи символізує доступність або недоступність чогось цінного і важливого. Це те, про що людина мріє наяву, хоча і не завжди може добитися цього. Образ може говорити про те, у стані чи сновидець досягти бажаних висот або ні.

У деяких випадках підьомний механізм може бути єдиним способом опинитися нагорі. Тоді це свідчить про залежності від обставин. Крім того, в деяких ситуаціях є падіння з висоти, що вказує на хиткість вашого положення.

Сучасний Сонник

У цьому джерелі образ уособлює можливий успіх у житті сплячої людини. Часто він свідчить про енергії і рішучості сновидця. У соннику їхати на ескалаторі вгору уві сні — це свідчення того, що в житті будуть відбуватися тільки радісні події. Удача повернеться до вас обличчям, завдяки чому все довкола заграє яскравими фарбами.

Якщо привиділося падіння з висоти, це говорить про марних зусиллях, розчарування і відчай. Зламаний механізм попереджає, що усі ваші починання виявляться програшними. Не варто розраховувати на успіх.

Сонник Цвєткова

Езотерик визначав, що рухається сходи говорить про те, що доля розпоряджається тим, що відбувається в житті сновидца. Якщо ескалатор спрямовувався вгору, це позитивний знак. Вниз — настають неприємності, які змусять вас інакше поглянути на те, що відбувається в житті.

Сонник - тлумачення снів