До чого сниться Електричка.Сонник Електричка жінці,їхати,чекати на платформі

Якщо в сновидінні є потяги, найчастіше це свідчить про спробу сплячої людини впоратися з подіями, встигнути вирішити всі проблеми. У статті розглянемо, до чого сниться електричка, яке значення може мати образ з точки зору найбільш відомих джерел.

Підсвідомість

Щоб інтерпретувати символ з точки зору підсвідомості, необхідно згадати інші обставини нічного бачення. Наприклад, у соннику чекати електричку на платформі — знак того, що перебуваєте в підвішеному стані. Або чекаєте, коли станеться щось важливе, або сподіваєтеся, що все зміниться само собою. Можливо, варто зробити активні дії, а не здаватися на милість обставин.

Якщо уві сні не встигаєте застрибнути у вагон, значить, відчуваєте, як втрачаєте щось важливе. Чи боїтеся, що не зможете скористатися випадаючими шансами, не встигнете зробити щось значуще.

Народний сонник

У класичній інтерпретації описують наступні значення того, до чого сниться їхати в електричці уві сні для жінки або чоловіки:

 • наснилося, ніби купуєте квиток для майбутньої поїздки — насправді сподіваєтеся на найкраще і готові на все, щоб змінити життя. Тому можете розраховувати на позитивні зміни;
 • опинилися в переповненому вагоні, відчуваєте, як вас здавлюють з усіх сторін — насправді досягли межі своїх можливостей на певному етапі. Ви не розумієте, в який бік тепер потрібно спрямувати зусилля;
 • до чого сниться їхати в електричці жінці, і забути в ній свою сумочку — до того, що очікують незначні неприємності;
 • перебувати на переповненому вокзалі і чекати прибуття свідчення вашої розгубленості;
 • сісти у транспорт — ознака побутових турбот, повсякденних турбот;
 • навпаки, виходити з нього — натяк на те, що передбачаються серйозні зміни;
 • якщо поїзд катався по колу, значить, ваше життя дуже одноманітна, і ви прагнете змінити обстановку;
 • сниться, ніби їдете на даху — насправді належить незвичайне подорож, яка накладе сильний відбиток на все подальше життя;
 • якщо під час поїздки ви не оплатили квиток, то часто дієте необачно, ніж можете нашкодити самому собі;
 • у сновидінні сталася аварія складу, сходження з рейок — вступіть в нові романтичні відносини, які завершаться трагічно;
 • привиділося запізнення на електричку і спроба її наздогнати — в реальному світі покладаєтеся тільки на свої сили і не потребуєте допомоги;
 • дивитися, як наздоганяють інші люди — знак того, що будете спостерігачем у важливому проекті. Він буде мати безпосереднє відношення до вас, але ви не будете нічого робити. За вас все зроблять оточуючі;
 • уві сні запізнилися настільки, що прийшли на порожній перон — наяву пропустіть важливий шанс, який міг би повністю змінити життя.

Сонник Фрейда

Запізнення на поїзд психоаналітик розцінював, як знак швидкого романтичного знайомства. Ймовірно, ваші почуття будуть сильними і взаємними.

До чого сниться їде електричка і залізниця — до того, що попросить про допомогу хтось із тих, з ким ви вже не перебуваєте в зв’язку. Колишній коханий буде потребувати підтримки, але не варто зволікати. В іншому випадку ви можете спізнитися. Людині насправді потрібно ваша допомога, тому не думайте про те, як це буде виглядати з точки зору оточуючих. Робіть те, що вважаєте правильним, і швидше.

Сонник Міллера

Тлумач вважав, що сам по собі цей образ пророкує нещасливий шлюб і численні труднощі. З-за майбутніх випробувань ви постарієте раніше часу. Також в соннику електричка може мати таке значення:

 • привиділося, ніби їдете вниз з гори — в реальності будете тяжко працювати, зіткнетеся з переживаннями і втратами;
 • якщо піднімалися вгору, то поліпшити своє фінансове становище;
 • у нічному видінні поїзд ішов важко, оскільки був перевантажений — знак того, що друзі намагаються похитнути ваші серйозні моральні підвалини. Однак ви все одно не відмовитеся від своєї моральної позиції;
 • шлях проходив через брудний водойма — насправді станеться жахлива біда;
 • сниться закритий вагон — остерігайтеся зради з боку близької людини. Воно призведе до серйозних ускладнень у справах;
 • дівчині привиділося, ніби їде там, де є небезпечна насип — в реальному світі потрібно діяти обачніше, відмовитися від необережних вчинків і дій.

Сонник Ванги

Провидиця вважала цей образ дуже багатозначним для інтерпретації. Наприклад, сам по собі вагон часто уособлює загрожує сновидінню небезпека. Якщо ви перебували всередині і кудись їхали, значить, доведеться турбуватися і намагатися вирішити численні проблеми. У рідкісних випадках подібне бачення пророкує удачу.

Спускалися вниз з гори — в реальності передбачаються труднощі, які виникнуть на місці служби. Якщо ж шлях лежав наверх, значить, справи підуть на підйом. Ви зможете здобути фінансову незалежність.

Ще одне можливе значення сновидіння — є у вагоні-ресторані. Ванга вважала, що подібний символ свідчить про надмірну меркантильності сплячої людини. Ви думаєте тільки про те, як збагатитися, але забуваєте про духовне життя. Тільки усвідомлення власної неправоти і зміна поведінки дозволить уникнути численних неприємностей і бід.

Суміщений сонник

У цьому джерелі описують наступні тлумачення снів:

 • привиділося, ніби перебуваєте в переповненому складі, а також забуваєте там свої речі — насправді доведеться змінити плани. Також чекають інші труднощі. Все це буде пов’язано з новими знайомствами;
 • у нічному видінні не встигаєте на останній поїзд — наяву поведете себе легковажно і зробите дурні вчинки. Їх наслідки позначаться не тільки на вас, але і на близьких людях. Однак у вас є шанс запобігти цьому, якщо будете обдумувати свої дії;
 • познайомитися в електричці з людиною, який представляється ідеальним супутником життя — натяк на те, що відчуваєте жалю про минуле кохання;
 • дівчині наснилося, ніби проводжає коханого, але він їде не в ту сторону, яка потрібна — сигнал про те, що необхідно проявити увагу до дорогим людям. Вони потребують вашої підтримки і розуміння. В іншому випадку підуть неприємні події.

Сучасний Сонник

В інтерпретації цього джерела, дивитися вслід транспорту — це символ вашої готовності попрощатися з чимось важливим і дорогим. У нічному видінні сильно спізнювалися, але в останній момент все ж встигали заскочити до складу — ознака загрожують неприємностей. Однак ви впораєтеся з ними, хоча це і не здасться легким завданням.

Дівчині приснився сон їхати на електричці заднім ходом і не в ту сторону — наяву слід бути обачнішими і не приймати поспішних рішень. Не поспішайте робити висновки, а спочатку добре все обміркуйте.

Сонник Цвєткова

Езотерик наступним чином описував те, до чого сняться поїзди і електрички. Він вважав, що це уособлення часу, а також втрати надії і бездіяльності. Якщо снилося, як їхали кудись, то отримаєте запрошення на важливий захід.

Привиділося, ніби йдете через усі вагони — насправді занадто багато уваги приділяєте старого часу. Сідайте в склад — почнете новий проект. Не встигаєте вчасно — відчуєте серйозні сумніви.

Сонник - тлумачення снів