До чого сниться дощ за вікном. Сонник – дощ за вікном приснився.

Чи Часто вам сниться дощ за вікном? Такий сон це сигнал від вашого підсвідомості, що ви ретельно вибираєте слова, які використовуєте у присутності певних людей, оскільки вони можуть захотіти використовувати те, що ви сказали з цього питання проти вас.

До чого сниться дощ за вікном – сонник Фрейда

Бачити дощ за вікном уві сні може означати, що вашій близькій людині терміново потрібна ваша допомога.
Якщо дощ за вікном приснився чоловікові, це означає, що ви зіткнетеся з можливістю значно покращити свою матеріальну ситуацію, і вам буде краще, коли ви нею найкращим чином скористаєтеся.
Коли дощ за вікном сниться жінці, це означає, що ви можете обзавестися великою групою друзів, тому що ви легко викликаєте симпатію до інших.
 

Приснився сильний дощ за вікном – сонник Міллера

Приснився сильний дощ за вікном, це може означати, що у вас є деякі проблеми зі здоров’ям, можливо, із-за дефіциту вітамінів в організмі.
Якщо сильний дощ за вікном сниться дитині, це означає, що ви можете подолати негаразди, з якої ви постійно стикаєтеся і, звичайно ж, не змініться в найближчому майбутньому, але за умови, що ви не втратите мужність і віру в свої власні. можливостей.
 

Якщо сниться дощ злива за вікном – сонник Ванги

Уві сні приснився дощ злива за вікном – це може бути ознакою, що віщує фінансові проблеми для вас.
Коли сниться дощ злива за вікном жінці— це ознака того, що ваша трудова життя буде прискорюватися і розвиватися в потрібному вам напрямку.
Сон в якому дощ злива за вікном сниться дитині означає, що ви інвестуєте велику суму грошей.
Якщо сниться дощ злива за вікном чоловікові, це може означати, ви закохаєтесь в людини, який підійде вам дуже добре і зможе дати вам велике щастя.
 

Сонник - тлумачення снів