До чого сниться донька – сонник, тлумачення сну про народження доньки, бити чи бачити вагітну доньку, втратити доньку у сні

Часто у снах люди стикаються з образами близьких людей, зокрема, з дітьми. Що віщує сон, в якому фігурувала дочка? Більшість сонників зійшлися на думці, що такі сновидіння несуть хороший посил і віщують приємні зустрічі. Запам’ятовування деталей сну допоможе зрозуміти правильне значення і те, що хотів донести до сновидця підсвідомість.

Донька по соннику Міллера

Сонник Міллера обіцяє сновидінню, який побачив у сні дочка наступні події:

 • побачити в сні дочка – на шляху до заповітної мети вас чекає смуга перешкод, подолати яку вам вдасться, тільки доклавши максимум зусиль. Не відступайте від задуманого, результати вас будуть радувати протягом багатьох років;
 • уйде в сновидінні свою дочку, радісну – до приємної зустрічі зі старими друзями або несподіваного сюрпризу;
 • погане спілкування з дочкою, сварки – до великих неприємностей в особистому житті та робочому колективі;

Довідка. Красива маленька дочка – в реальному житті сновидца очікує швидкий підйом по кар’єрних сходах, успіх серед товаришів по роботі. Ваші заслуги нарешті помітить керівництво і оцінить по достоїнству.

Гуляти з маленькою донькою – до приємного час провождению з родиною

Тлумачення сну про доньку в сонник Ванги

Ванга тлумачила сновидіння з донькою наступним чином:

 • дивитися на сумну доньку – до чорної смуги в житті і серйозних труднощів в особистому житті. У рідкісних випадках такий сон віщує зраду з боку близької людини;
 • прощатися з дочкою – до розставання з давніми проблемами, до довгоочікуваного переходу на новий життєвий етап, в якому удача повернеться до вас обличчям і буде супроводжувати протягом тривалого часу;

Важливо! Бачити мертву дочку – до фінансових втрат. Бізнесменам і власникам великих підприємств не варто зараз вкладатися в нові проекти і набувати серйозні покупки. Крім того, краще утриматися від далеких поїздок.

Донька в ісламському соннику

Старовинний ісламський сонник тлумачить сновидіння з образом дочки наступним чином:

 • як хороші, так і погані сни за участю дочки є прямим відображенням реальних переживань сновидця. Негативні сни говорять про сильні переживання і перевтомі;
 • бачити дочку на відстані – до швидкої розлуки з близькою людиною у зв’язку з певними життєвими обставинами;
 • дивитися на дочку без можливості підійти до неї – в реальному житті сновидець відчуває глибоке почуття провини перед своєю сім’єю. Пам’ятайте, що виправити ситуацію і приділити близьким людям більше уваги ніколи не пізно.

Кому приснився сон?

Значення сновидіння з дочкою багато в чому залежить не тільки від супутніх деталей і емоційного забарвлення сну, але і від того, кому саме вона наснилася.

Чоловікові грати в сні з маленькою дочкою – приділяєте занадто мало часу своїй сім’ї

Вагітній

Вагітній жінці бачити уві сні дочка – до дрібних клопотів, які принесуть сновидице виключно позитивні емоції. Якщо жінка в положенні бачить хвору дочку, такий сон є відображенням сильних переживань в реальному житті з приводу пологів, народження малюка, його подальшого розвитку і життя в цілому.

Жінки

 • жінці дивитися в мені свою дочку – до приємної, несподіваної зустрічі незабаром;
 • гуляти з маленькою донькою – до приємного час провождению з сім’єю;
 • заспокоювати доньку – до далекої поїздки, яка принесе незабутні враження.

Чоловікові

Чоловікові грати в сні з маленькою дочкою – такий сон сигналізує про те, що сновидець приділяє занадто мало часу своїй родині. Зараз ідеальний час, щоб це змінити. Рятувати доньку від поганої ситуації – до легкого відходу від проблем, які створять вам заздрісники з мінімальними втратами. Важливо те, що кривдники в підсумку отримають по заслугах і впадуть у власну яму.

Бачити в сні свою дочку, радісну – до приємної зустрічі зі старими друзями

Тлумачення сну по подробиць

Кардинально змінити значення сновидіння з донькою можуть будь-які дрібні деталі, на які ви не звертали уваги. Постарайтеся згадати їх, або тримати під подушкою ручку і аркуш паперу, щоб відразу записувати все, що пам’ятаєте після сну.

Народити доньку у сні

 • народжувати красиву дочку – поліпшення стану справ у всіх життєвих сферах. Мова йде про особисте життя, кар’єру і фінансах;
 • народити негарну дівчинку – до смутку і розчарування в самому близькій людині, якій довіряли протягом багатьох років.

Бачити вагітну доньку

 • дочка в положенні в юному віці – до щасливого шлюбу або вдалому знайомству, яке призведе до серйозних стосунків. І навпаки, бачити дочку вагітної в поганому здоров’ї або дитячому віці – до невдалих відносин, які будуть тривати протягом довгого часу;
 • бачити дочку вагітної (коли ситуація ідентична реальності) – переживання і тривога за життя доньки і малюка, які відображаються в сновидінні. В такому випадку допоможе відпочинок і проведення часу з сім’єю.

Бачити дорослу доньку маленької уві сні

Бачити такий сон сновидець може через почуття провини, яке відчуває сновидець по відношенню до своєї сім’ї або своїм дітям. Візьміть тайм-аут на роботі, виберіться з сім’єю на природу або цікавий захід. Домочадці оцінять ваш вчинок і відносини почнуть поступово поліпшуватися.

Важливо! Друге тлумачення сновидіння – сновидець в реальному житті віє себе безвідповідально як дитина. Скоєні вчинки обов’язково повернутися бумерангом, не забувайте про це.

Бити, лаяти доньку

Погано звертатися з донькою уві сні або вступати з нею у відкритий конфлікт обіцяє в реальності проблемами в сім’ї і серйозних розбіжностей. Не піддавайтеся спокусі емоційного зриву на близьких – наслідки сварки будуть дуже плачевними.

Дізнатися, що донька вагітна

Уві сні дізнатися про те, що дочка чекає поповнення – до несподіваного приємного сюрпризу в найближчим часом. Ініціатива буде виходити від вашої половинки, оцініть старання і будьте вдячні.

Втратити і шукати доньку у сні

Втрата дочки уві сні – тривожний і поганий знак. Якщо пошуки увінчаються успіхом – вам вдасться уникнути безлічі проблем і перешкод на життєвому шляху. В іншому випадку сновидця чекають істотні втрати у фінансовому плані.

Смерть дочки

Бачити мертву дочку або її вбивство – до довгої і безтурботного життя дітей і онуків, які будуть відрізнятися особливо міцним здоров’ям.

Бачити доньку брудної уві сні

 • маленька донька бруду, рваною одязі – до збитків і капостям з боку заздрісників на роботі;
 • бруд на обличчі доньки – до пліток і брудних чуток, від яких вам буде дуже складно позбутися.

Дочка в положенні в юному віці – до щасливого шлюбу або вдалому знайомству

Дочка у весільній сукні

 • дочка у весільній сукні виходить заміж – негативний сновидіння, яке обіцяє сновидінню хвороби рідних;
 • чоловікові одружитися на дочці – безвідповідальний і дурний вчинок, який він здійснить незабаром. Надалі ви будете шкодувати, що не надійшли інакше;
 • забирати доньку з-під вінця – врятувати близьку людину від життєвих негараздів і депресії.

Сниться дочка, якої насправді немає

Якщо ви побачили в сні доньку, але в реальному житті її немає, або у вас син – це брак розуміння і підтримки з боку близьких людей. Зараз як ніколи потрібно співчуття і міцне плече, навіть якщо ви цього не хочете визнавати.

Довідка. Молода дівчина, яка бачить неіснуючу дочка – сон обіцяє романтичну пригоду і захоплюючі відносини, які можуть призвести до заміжжя.

Висновки

Погортавши сторінки більшості найпопулярніших сонників можна помітити, що більша частина тлумачення сновидінь з образом дочки несе хороше значення. Дуже часто сновидіння з дітьми провокує тривожний стан і переживання, пов’язані з сім’єю та близькими людьми. Прислухайтеся до голосу свого внутрішнього «я», і чиніть так, як вам підказує.

Сонник - тлумачення снів