До чого сниться донька – сонник, тлумачення сну про народження доньки, бити чи бачити вагітну доньку, втратити доньку у сні

Часто у снах люди стикаються з образами близьких людей, зокрема, з дітьми. Що віщує сон, в якому фігурувала дочка? Більшість сонників зійшлися на думці, що такі сновидіння несуть хороший посил і віщують приємні зустрічі. Запам’ятовування деталей сну допоможе зрозуміти правильне значення і те, що хотів донести до сновидця підсвідомість.

Донька по соннику Міллера

Сонник Міллера обіцяє сновидінню, який побачив у сні дочка наступні події:

 • побачити в сні дочка – на шляху до заповітної мети вас чекає смуга перешкод, подолати яку вам вдасться, тільки доклавши максимум зусиль. Не відступайте від задуманого, результати вас будуть радувати протягом багатьох років;
 • уйде в сновидінні свою дочку, радісну – до приємної зустрічі зі старими друзями або несподіваного сюрпризу;
 • погане спілкування з дочкою, сварки – до великих неприємностей в особистому житті та робочому колективі;

Довідка. Красива маленька дочка – в реальному житті сновидца очікує швидкий підйом по кар’єрних сходах, успіх серед товаришів по роботі. Ваші заслуги нарешті помітить керівництво і оцінить по достоїнству.

k chemu snitsya dochka  sonnik, tolkovanie sna pro rozhdenie dochki, bit ili videt beremennuyu dochku, poteryat dochku vo sne123 До чого сниться донька  сонник, тлумачення сну про народження доньки, бити чи бачити вагітну доньку, втратити доньку у сніГуляти з маленькою донькою – до приємного час провождению з родиною

Тлумачення сну про доньку в сонник Ванги

Ванга тлумачила сновидіння з донькою наступним чином:

 • дивитися на сумну доньку – до чорної смуги в житті і серйозних труднощів в особистому житті. У рідкісних випадках такий сон віщує зраду з боку близької людини;
 • прощатися з дочкою – до розставання з давніми проблемами, до довгоочікуваного переходу на новий життєвий етап, в якому удача повернеться до вас обличчям і буде супроводжувати протягом тривалого часу;

Важливо! Бачити мертву дочку – до фінансових втрат. Бізнесменам і власникам великих підприємств не варто зараз вкладатися в нові проекти і набувати серйозні покупки. Крім того, краще утриматися від далеких поїздок.

Донька в ісламському соннику

Старовинний ісламський сонник тлумачить сновидіння з образом дочки наступним чином:

 • як хороші, так і погані сни за участю дочки є прямим відображенням реальних переживань сновидця. Негативні сни говорять про сильні переживання і перевтомі;
 • бачити дочку на відстані – до швидкої розлуки з близькою людиною у зв’язку з певними життєвими обставинами;
 • дивитися на дочку без можливості підійти до неї – в реальному житті сновидець відчуває глибоке почуття провини перед своєю сім’єю. Пам’ятайте, що виправити ситуацію і приділити близьким людям більше уваги ніколи не пізно.

Кому приснився сон?

Значення сновидіння з дочкою багато в чому залежить не тільки від супутніх деталей і емоційного забарвлення сну, але і від того, кому саме вона наснилася.

k chemu snitsya dochka  sonnik, tolkovanie sna pro rozhdenie dochki, bit ili videt beremennuyu dochku, poteryat dochku vo sne124 До чого сниться донька  сонник, тлумачення сну про народження доньки, бити чи бачити вагітну доньку, втратити доньку у сніЧоловікові грати в сні з маленькою дочкою – приділяєте занадто мало часу своїй сім’ї

Вагітній

Вагітній жінці бачити уві сні дочка – до дрібних клопотів, які принесуть сновидице виключно позитивні емоції. Якщо жінка в положенні бачить хвору дочку, такий сон є відображенням сильних переживань в реальному житті з приводу пологів, народження малюка, його подальшого розвитку і життя в цілому.

Жінки

 • жінці дивитися в мені свою дочку – до приємної, несподіваної зустрічі незабаром;
 • гуляти з маленькою донькою – до приємного час провождению з сім’єю;
 • заспокоювати доньку – до далекої поїздки, яка принесе незабутні враження.

Чоловікові

Чоловікові грати в сні з маленькою дочкою – такий сон сигналізує про те, що сновидець приділяє занадто мало часу своїй родині. Зараз ідеальний час, щоб це змінити. Рятувати доньку від поганої ситуації – до легкого відходу від проблем, які створять вам заздрісники з мінімальними втратами. Важливо те, що кривдники в підсумку отримають по заслугах і впадуть у власну яму.

k chemu snitsya dochka  sonnik, tolkovanie sna pro rozhdenie dochki, bit ili videt beremennuyu dochku, poteryat dochku vo sne125 До чого сниться донька  сонник, тлумачення сну про народження доньки, бити чи бачити вагітну доньку, втратити доньку у сніБачити в сні свою дочку, радісну – до приємної зустрічі зі старими друзями

Тлумачення сну по подробиць

Кардинально змінити значення сновидіння з донькою можуть будь-які дрібні деталі, на які ви не звертали уваги. Постарайтеся згадати їх, або тримати під подушкою ручку і аркуш паперу, щоб відразу записувати все, що пам’ятаєте після сну.

Народити доньку у сні

 • народжувати красиву дочку – поліпшення стану справ у всіх життєвих сферах. Мова йде про особисте життя, кар’єру і фінансах;
 • народити негарну дівчинку – до смутку і розчарування в самому близькій людині, якій довіряли протягом багатьох років.

Бачити вагітну доньку

 • дочка в положенні в юному віці – до щасливого шлюбу або вдалому знайомству, яке призведе до серйозних стосунків. І навпаки, бачити дочку вагітної в поганому здоров’ї або дитячому віці – до невдалих відносин, які будуть тривати протягом довгого часу;
 • бачити дочку вагітної (коли ситуація ідентична реальності) – переживання і тривога за життя доньки і малюка, які відображаються в сновидінні. В такому випадку допоможе відпочинок і проведення часу з сім’єю.

Бачити дорослу доньку маленької уві сні

Бачити такий сон сновидець може через почуття провини, яке відчуває сновидець по відношенню до своєї сім’ї або своїм дітям. Візьміть тайм-аут на роботі, виберіться з сім’єю на природу або цікавий захід. Домочадці оцінять ваш вчинок і відносини почнуть поступово поліпшуватися.

Важливо! Друге тлумачення сновидіння – сновидець в реальному житті віє себе безвідповідально як дитина. Скоєні вчинки обов’язково повернутися бумерангом, не забувайте про це.

Бити, лаяти доньку

Погано звертатися з донькою уві сні або вступати з нею у відкритий конфлікт обіцяє в реальності проблемами в сім’ї і серйозних розбіжностей. Не піддавайтеся спокусі емоційного зриву на близьких – наслідки сварки будуть дуже плачевними.

Дізнатися, що донька вагітна

Уві сні дізнатися про те, що дочка чекає поповнення – до несподіваного приємного сюрпризу в найближчим часом. Ініціатива буде виходити від вашої половинки, оцініть старання і будьте вдячні.

Втратити і шукати доньку у сні

Втрата дочки уві сні – тривожний і поганий знак. Якщо пошуки увінчаються успіхом – вам вдасться уникнути безлічі проблем і перешкод на життєвому шляху. В іншому випадку сновидця чекають істотні втрати у фінансовому плані.

Смерть дочки

Бачити мертву дочку або її вбивство – до довгої і безтурботного життя дітей і онуків, які будуть відрізнятися особливо міцним здоров’ям.

Бачити доньку брудної уві сні

 • маленька донька бруду, рваною одязі – до збитків і капостям з боку заздрісників на роботі;
 • бруд на обличчі доньки – до пліток і брудних чуток, від яких вам буде дуже складно позбутися.

k chemu snitsya dochka  sonnik, tolkovanie sna pro rozhdenie dochki, bit ili videt beremennuyu dochku, poteryat dochku vo sne126 До чого сниться донька  сонник, тлумачення сну про народження доньки, бити чи бачити вагітну доньку, втратити доньку у сніДочка в положенні в юному віці – до щасливого шлюбу або вдалому знайомству

Дочка у весільній сукні

 • дочка у весільній сукні виходить заміж – негативний сновидіння, яке обіцяє сновидінню хвороби рідних;
 • чоловікові одружитися на дочці – безвідповідальний і дурний вчинок, який він здійснить незабаром. Надалі ви будете шкодувати, що не надійшли інакше;
 • забирати доньку з-під вінця – врятувати близьку людину від життєвих негараздів і депресії.

Сниться дочка, якої насправді немає

Якщо ви побачили в сні доньку, але в реальному житті її немає, або у вас син – це брак розуміння і підтримки з боку близьких людей. Зараз як ніколи потрібно співчуття і міцне плече, навіть якщо ви цього не хочете визнавати.

Довідка. Молода дівчина, яка бачить неіснуючу дочка – сон обіцяє романтичну пригоду і захоплюючі відносини, які можуть призвести до заміжжя.

Висновки

Погортавши сторінки більшості найпопулярніших сонників можна помітити, що більша частина тлумачення сновидінь з образом дочки несе хороше значення. Дуже часто сновидіння з дітьми провокує тривожний стан і переживання, пов’язані з сім’єю та близькими людьми. Прислухайтеся до голосу свого внутрішнього «я», і чиніть так, як вам підказує.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сонник - тлумачення снів
AllEscort