До чого сниться домовик. Сонник – домовик приснився.

Якщо сниться домовик? Коли вам сниться домовик, це означає, що у вас скоро буде можливість взяти участь в деяких непристойних розвагах, і все вказує на те, що ви будете щасливі, скористатися цією можливістю і знехтувати своїми обов’язками в найближчому майбутньому.

До чого сниться домовик – сонник Фрейда

Коли вам сниться домовик, це ознака того, що ви стурбовані з приводу проблем зі здоров’ям, але в той же час ви сподіваєтеся, що удача врятує вас.

Сниться домовик дівчині, це ознака того, що її проблеми зі здоров’ям і психічне захворювання скоро закінчиться.

Якщо сниться домовик у вигляді кота — сигнал від вашого підсвідомості, що ви повинні проявляти більше терпіння, так як ваші проблеми зі здоров’ям не закінчуються так швидко, як хотілося б.

Вам сниться домовик у вигляді жінки, це попередження від вашого підсвідомості, що ви не повинні відмовляється допомагати людині, якій це може знадобитися.

Будинкові у квартирі, сон означає, що людина надасть вам свою допомогу і втішить вас у зв’язку з деякими з ваших турбот.

Якщо сниться домовик, який лякає вас, це знак того, що ви віддаляєтеся від людей, можливо, навіть несвідомо, і ви страждаєте від того, що вам не подобається симпатії і погляди на життя вашого оточення.

Коли сниться домовик невидимий, це означає, що ви схильні бути наївними, коли пильнуєте, і у вас можуть бути проблеми з цим.

Якщо сниться домовик в одному черевику, це означає, що ви скоро будете мати справу з людьми, які будуть дуже незадоволені вами.

Якщо сниться домовик жінці – сонник Міллера

Якщо будинковий приснився жінці, це сигнал, що їй важко знайти себе у справжній реальності.

Коли сниться домовик незаміжньою жінці, це означає, що у своїх професійних справах вона йде проти себе, і з-за цього вона може втратити почуття ідентичності.

Як тлумачить наш сонник уві сні молодої дівчини домовик, це ознака того, що вона приховує свою сутність і намагається показати іншим своє підроблене особа.

Домовик злий, який з’являється у вашому сні, оголошує вам про виконання ваших сокровенних мрій і бажань.

Якщо ви бачите, як домовик їсть цукерки уві сні, це ознака того, що ви зробите близької людини щасливим своїми свідомими діями або випадково.

Сновидіння, в якому ви побачили агресивного домового, може оголосити, що ви не зможете просуватися по кар’єрних сходах так швидко і легко, як ви планували, так як на вашому шляху з’являться несподівані перешкоди.

Сниться уві сні що душить домовик – сонник Ванги

Якщо вам приснилося, що у сні вас домовик душить, цей сон говорить вам про те, що життя дає вам надасть приємний, щасливий сюрприз.

Сниться уві сні, що домовик душить, це сигнал від вашого підсвідомості, що ви повинні економити більше грошей.

Домовик на вас напав уві сні й душить — це сигнал про те, що підприємство, в якому ви хочете брати участь, незаконне, і якщо ви вирішите в ньому залишитися, ви можете сильно постраждати.

Коли вам сниться, що домовик душить вашого друга, це говорить вам про неприємну подію, можливо, про нещасний випадок.
 

Приснився домовик чоловік – сонник Нострадамуса

Коли приснився домовик чоловік, це означає, що на вашому колі є помилковий друг, з яким ви не повинні бути занадто відверті, тому що все, що він дізнається про вас, може швидко використовувати проти вас.

Якщо вам сниться, що домовик чоловік хоче вкусити вас, це означає, що скоро ви відчуєте себе пригніченою людиною, тому що люди обмовили вас або розпустили деякі неприємні плітки про вас.

До чого сниться злий вуйко – сонник Хассе

Коли сниться злий домовик, це знак вашого підсвідомості, що ви обов’язково повинні почати економити, але не знаєте, чому це так важливо зараз.

Злий домовик, який з’являється у сні — це оголошення про те, що в найближчому майбутньому у вас не буде проблем з вашої неповноцінністю.

 

Якщо дитині сниться домовик – сонник Лонго

Якщо дитині сниться домовик, це означає, що в реальному житті незабаром його близький друг сильно образить його.

Сонник - тлумачення снів