До чого сниться домашня щур. Сонник – домашній щур наснилася.

Сниться домашня щур? Якщо домашня щур з’являється у сні, цей сон означає, що у вас все ще є шанс повернути найкращий час у вашому житті, тому, якщо ви думаєте, що нічого доброго з вами не трапиться, тоді ви перебуваєте в депресивному стані. І як тільки ви дізнаєтеся, що все стає на свої місця, вам відразу ж стане легше, ви не знаєте, коли це станеться, але морально ви до цього прагнете.

 

До чого сниться домашня щур – сонник Фрейда

Якщо вам сниться домашній щур, це ознака того, що ви зробите відмінну кар’єру, але це не дасть вам великого задоволення, тому що вона забере те щастя, що у вас є зараз.

У сні ви гладите домашню щура – це сигнал, що ви не задоволені своїм теперішнім становищем, і ви повинні зробити все можливе, щоб змінити і поліпшити вашу ситуацію.

Якщо домашня щур в невизначеному контексті з’являється у сні, це означає, що ви скоро відчуєте велике розчарування в роботі, оскільки зусилля, які ви зробили протягом довгого часу, не будуть оцінені.

Коли вам сниться, що ви в зоомагазині купуєте домашню щура, це означає, що ви приховуєте свої справжні почуття до людини, з яким давно знайомі, і ваша підсвідомість спонукає вас через цей сон, на те, щоб зупинити цю безтурботність і в усьому зізнатися.

Сниться домашня білий пацюк – сонник Міллера

Сниться домашня білий пацюк, це означає, що ви скоро підете від людини, з яким ви в даний час пов’язані.

Коли ви в сні даруєте людині білу домашню щура, це сигнал від вашого підсвідомості, що ви намагаєтеся відновити деякі порушені відносини.

Якщо уві сні вам довелося вбити білу домашню щура, цей сон може означати, що ви піддаєтеся, небезпеки захворювання, але ви можете уникнути цього, якщо ви вирішите зробити відповідні кроки.
 

Приснилися щури з ручні – сонник Ванги

Приснилися домашні щури ручні, це означає, що коли ви пильнуєте, ви знаходитесь на неправильному шляху, або ви зовсім зійшли з нього, і ваша підсвідомість дає вам через цей сон знак того, що ви повинні змінити свою поведінку.

Сон, у якому ви побачили домашніх ручних щурів, може сигналізувати про деякі проблеми зі здоров’ям або сигналізувати про те, що ви вже берете участь себе не важливо, але ви ще не знаєте, як уникнути цього.

Якщо сняться домашні щури жінці – сонник Нострадамуса

Якщо сняться домашні щури жінці, це ознака того, що вона переживає з приводу проблем зі здоров’ям, але в той же час вона сподівається, що удача врятує її.
 

Сонник - тлумачення снів