До чого сниться дочка – сонник, тлумачення сну де дочка народила, вийшла заміж або завагітніла по сонникам

Донька може приснитися як чоловікові, так і жінці. І не важливо, чи є у них сім’я чи ні. Дитина може привидітися і незаміжньої дівчини. Для кожного такого сну є тлумачення. Але підходити до них слід з обережністю: сни можуть нести і благополучні події, і негативні.

Дочка по соннику Міллера

Побачена уві сні донька віщує, що сприятливі і гармонійні події вас чекають тільки після якихось неприємностей. Якщо в сні вам передбачалося недостатня увага, повага і турбота, то насправді чекають неприємні часи.

Усміхнена, весела дівчинка уві сні говорить про те, що у Вас вийде вирішити будь-які проблеми

Тлумачення сну з донькою по соннику Ванги

Іноді сновидіння з дочкою обіцяє розчарування, засмучення. Ви не зможете правильно зрозуміти свою сутність і не зможете отримати зручностей, на які розраховуєте. В інших випадках найближчим часом можуть скластися приємні непередбачені обставини.

УВАГУ Ванга говорила, що не завжди може правильно тлумачити такі сни.

Варто звертати увагу на те, як себе виглядала дівчинка. Її усмішка говорить про те, що будь-які, навіть найскладніші, події допоможуть вам знайти правильну дорогу і з успіхом вийти зі складних ситуацій.

Сон про дочку в ісламському соннику

Якщо жінці під сні привиділася доросла дівчина в дитячому віці, то її чекає великі радісні події.

А ось, якщо ви в сні народжували, то незабаром з’явиться вихід зі складної ситуації.

Якщо в даний момент ви хворі належить швидке одужання. До того ж поява на світ дівчинки означає добрі і щасливі події.

Кому приснилася дочка?

Має значення, і кому снилося сновидіння.

Дівчині

Сон добрий. Він означає, що дівчина дуже любить возитися з маленькими дітьми, часто згадує про те, як приємно їй було в батьківській родині. Їй хочеться поділитися з кимось накопиченими знаннями та досвідом.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ Уві сні можуть бути присутніми і події дійсного життя. У свою бутність на дівчину могли накричати, покарати. В такому разі їй сниться, що таким же чином вона поступає і зі своєю дочкою. Якщо дівчина в сні ласкава і ніжна зі своєю дитиною, то в родині її берегли, любили, вона таким чином хоче поступати і з своїми дітьми.

Дівчині-підлітку, приснився дочка-ровесниця, дає знак, що вона не хоче спілкуватися зі своїми подругами, або у неї поки не проявився материнський інстинкт. Можлива і реальна реконструкція подій: дівчина мріє, яким чином до неї повинні ставитися батьки наяву.

ВАЖЛИВО Частіше за все такі сни демонструють те, що дівчина була позбавлена в дитинстві і компенсують нестачу. У такому випадку вона дає ненародженому поки дитині все те, чого не вистачало їй: одяг, іграшки, любов, ніжність.

Також дівчина може побоюватися незапланованої вагітності або появи на світ позашлюбної дитини. Дівчину в дітородному віці чекає поява нових почуттів, дивовижні події. У реальному житті це може бути передвістям особистої самореалізації сновидицы, якщо у неї немає бажання мати потомство.

Няньчити дівчинку у сні — домашнім обов’язкам, які принесуть задоволення

Вагітній

Дуже часто жінкам сняться події, пов’язані з дітьми задовго до їх народження. Вони — вісники важливих подій в житті.

Трапляється, що вагітні жінки не відчувають бажання народження дитини певної статі. У такому разі приснився дочка віщує своє народження.

ВАЖЛИВО Пологи пройдуть легко і безболісно, жінка з радістю насолоджуватися періодом материнства. Народження хлопчика дуже-дуже малоймовірно.

Жінки

Чекають короткочасні неприємності. Можуть виникнути негаразди в спілкуванні з близькими і рідними людьми, до клопотів і судових позовів. А ось італійці радіють: дочки чекає вдале заміжжя. Цигани стверджують, що сновидицу чекають хвилювання з вини близької людини.

 • Якщо доньки немає, то сновидица дуже переживає про невиконаної на цій Землі місії.
 • Матері часто сняться сни, передвіщають ті чи інші події в житті існуючої дочки. Якщо у матері з дочкою не все гладко у відносинах, то зазвичай жінка накручує себе з приводу поведінки дитини, його вчинків і найближчих подій.
 • Няньчитися з дівчинкою — жінка з великим задоволенням візьметься за домашні обов’язки.
 • Усміхнена дочка знайомить маму зі своєю дитиною — слід подолати низку труднощів, щоб створити для своїх близьких благополучну і забезпечене життя.
 • Вона змінила імідж, зовнішній вигляд — звалиться багатство, настає сприятливий, благополучний час. Якщо ж вона внесла деякі зміни — захворіє хтось з родичів.

Чоловікові

 • Народжена донька обіцяє чоловікові зліт в кар’єрі. Навіть якщо вона плаче, то його чекають отримання матеріального заохочення і кар’єрний зліт.
 • Сон про дорослої доньки, яка виходить заміж, обіцяє веселі посиденьки з сімейним столом.
 • Якщо уві сні доведеться карати дитину, то в сім’ї виникне непорозуміння і проблеми, які можуть призвести до погіршення здоров’я.
 • Донька завагітніла— дитини очікують престижна професія з самими райдужними перспективами.
 • Старший дитина вирішив вилетіти з батьківського гнізда — на деякий час варто відкласти кар’єру і більше часу присвячувати родині.

Тлумачення сну з дочкою по подробицям

Щоб достовірніше розтлумачити сон, необхідно звертати увагу на нюанси.

Вагітна дочка

Сновидіння обіцяють приємні події в особистій і діловій сфері.

 • У дівчини немає дитини і навіть сім’ї, а їй приснилася вагітна дочка, то наступний день складеться дуже вдало і принесе багато позитивних подій.
 • Жінці приснився такий сон, слід братися за будь-які справи, всі вони закінчаться просто чудово.
 • Якщо у жінки було багато турбот і зобов’язань, вона перетрудилась, то її організм потребує повноцінного відпочинку і розслаблення.
 • Вагітна донька може приснитися їй і приємною турботі про своїх рідних, до гармонії і взаєморозуміння домашніх.

УВАГУ Матері сниться, що її дочка народжує життя дівчини кардинально зміниться.

Доросле бачити маленької

Може трапитися і так, що жінці сниться дівчинка підросла маленькою. Сон означає, що вона сумує з того часу, коли та була малою і потребу в ній.

Бити дочку уві сні

Сновидица стане ініціатором неприємних ситуацій. Їй чекають відчуження та неприйняття родичами. З’явилися сімейні проблеми негативно позначаться на жінці і можуть призвести до хвороб

Якщо уві сні Ви довго шукали дочка і благополучно знайшли — незабаром ви зможете досягти своєї мети

Гола дочка

Якщо дівчина приснилася роздягненою, веде себе непристойно, нахабно, то чекайте розмов навколо вас і дочки. Плітки і пересуди будуть неприємними.

П’яна дочка уві сні

 • Ви зустріли на вулиці свою п’яну доньку— прийдуть несподівані гроші. А от якщо ви дали їй деяку суму, ожидайтесь фінансових втрат.
 • Вона п’яна, разнузданна — жінку чекають хвороби і нервові стреси.
 • У тому випадку, якщо вона повернулася додому п’яною і зі слідами бійки, насправді ваша дитина розсудлива дівчина.
 • Якщо вона веде себе нешанобливо по відношенню до дорослих, то це попередження про майбутні неприємності. Скандальна поведінка може поставити під удар її репутацію.
 • Якщо навпаки, пристає з пестощами та обіймами, то вас чекає сюрприз.
 • Її веселість і нескінченні розмови попереджають про безтурботного довірливості.
 • Радісний стан — вас чекає несподівана удача.

Сон, де дочка померла

Сон, в якому донька зникла, а потім була знайдена мертвою, застерігає про небезпеку, яка чатує на дівчинку.

 • Потонула, вона потребує уваги мами. З нею слід терміново поспілкуватися, щоб прояснити всі неприємні моменти, усунути створюється негативну ситуацію.
 • Якщо вона впала з даху— будьте обережні, не зробите фатальної помилки.
 • Вбита уві сні дочка — втрата, яку нічим не заміниш.
 • Між мамою і нею в реальності відносини зміняться таким чином, хоч і не вгадати. Дівчинку чекають довге і щасливе життя.
 • Жінка потребує підтримки коханою людиною.

Шукати доньку

Якщо вам приснилося, що дочка пропала, ви довго і безуспішно шукали і згодом знайшли мертвою, то ваша дитина знаходиться в небезпечній ситуації. А ось знайдена дівчинка виявилася живою і неушкодженою — ви зможете досягти своєї мети.

Яким би не був сон, для правильного трактування слід скористатися кількома джерелами. Кожен з них підкаже вам, на що ще потрібно звернути увагу, які нюанси згадати. В такому випадку ви зможете правильно скористатися підказкою підсвідомості і зробити правильні висновки.

Сонник - тлумачення снів