До чого сниться дитина хлопчик – тлумачення по сонникам

У більшості випадків сновидіння з образом маленького хлопчика трактуються сониками як добре і сприятливу ознаку. Бачення обіцяють сновидінню прихильність долі, фінансовий добробут, успіх і радість.

Для того, щоб зрозуміти, що саме обіцяє сон, слід пригадати якомога більше деталей і звернутися за трактуванням до популярних сонникам.

Сонник Міллера

Згідно з тлумаченням Міллера, сновидіння з образом маленького хлопчика можуть провіщати наступні події в житті сновидца:

 • Дитина плаче – до необхідності проявити турботу про близьких і участь у їхній долі. Можливо, хтось із рідних зараз дуже потребує допомоги, але соромиться про це попросити. В житті може наступити низка неприємностей і проблем.
 • Приймати незнайомого хлопчика за свого сина – до гіркого розчарування в любові і свого обранця. Можливо, кохана людина вже давно обманює сновидця і правда відкриється зовсім скоро. Слід проявити пильність при спілкуванні з малознайомими людьми, не виключено, що хтось із них виявиться шахраєм і обдурить людини на велику суму грошей.
 • Веселий дитина – до міцної і взаємної любові.
 • Гарний та чистий хлопчик – до щасливого і заможного життя.

Качати малюка – до зради когось із близьких.

 • Вмираючий дитина – до неспокою і переживань, які стосуються майбутнього сновидця.
 • Багато хлопчиків – до появи безлічі проблем і неприємностей життя.
 • Шукати дитину – до тупикової ситуації, яка виникне внаслідок помилки сновидця. Шукати вихід зі сформованих обставин доведеться дуже довго.
 • Грати з дитиною – довгим пошуком роботи і свого покликання в житті.

Сонник Ванги

Цікаві тлумачення сновидіння пропонує болгарська провидиця Ванга:

 • Побачити обличчя здорового, усміхненого малюка – до радісних і приємних подій у житті.

Молодій дівчині тримати на руках немовля — до безчестя і ганьби в реальності. Виправити ситуацію вже не вийде і репутація буде втрачена безповоротно. Сонник закликає уникати авантюр і сумнівних не зв’язуватися з ненадійними залицяльниками.

 • Для заміжньої жінки немовля на руках — добрий знак, що віщує добробут і щастя в сімейному житті.
 • Бачити свого новонародженого сина незаміжньою жінці – до швидкого знайомства з чоловіком, який в майбутньому стане гарним чоловіком і надійною опорою.
 • Чоловікові тримати на руках хлопчика сниться до підвищення і професійному зростанню. Не виключено, що попереду у сновидця поїздка в нові цікаві місця.
 • Недоношена дитина попереджає про те, що поспіх при вирішенні поточних питань може зіпсувати кінцевий результат. Слід добре про все подумати, ретельно проаналізувати ситуацію, зважити всі за і проти і тільки після цього приймати остаточне рішення.
 • Годувати новонародженого груддю – до успішного виконання важливого і дуже відповідального завдання.

Ісламський Сонник

На думку Ісламського сонника, трактувати образ хлопчика можна наступним чином:

Новонароджена дитина – до втоми, слабкості, руйнування надій. Сновидець відчує себе виснаженою домашніми турботами, клопотами, робочими питаннями. Сонник рекомендує відкласти всі справи на потім і гарненько розслабитися і відпочити.

 1. Здоровий хлопчик – до настання щасливого періоду і позбавлення від проблем і бід.
 2. Хворий хлопчик – до неприємностей, які будуть отруювати життя сновидця довгий час.
 3. Тримати дитину на руках – до вигідного придбання майна.
 4. Народити у сні – до появи нових турбот і неприємних обов’язків.
 5. Вчити хлопчика Корану або іншим корисним речам – до глибокого каяття у своїх гріхах.

Комусь приснилося хлопчик?

Незаміжньою дівчині

Для незаміжньої молодої дівчини сон може мати різні трактування:

 1. Народжувати дитину до весілля – до легковажного поводження, яке серйозно похитне репутацію сновидицы.
 2. Тримати дитину на руках – до ймовірного зачаття і вагітності.
 3. Плаче малюк – до здійснення всіх планів. Якщо у дівчини є улюблений парубок, сон трактується дещо інакше і віщує обман і зраду з його боку. Буде розрив або коханий залишиться зі сновидецей – залежить тільки від нього.
 4. Усміхнений малюк – до сварок з близькими та рідними.
 5. Побачити чужого новонародженого – до знайомства з приємним чоловіком, стосунки з яким можуть привести до весілля. Сон може передвіщати отримання несподіваного приємного сюрпризу.

Жінки

 1. Заміжня жінка, яка побачила народження хлопчика може не переживати про своє сімейне життя, її щастя і спокою нічого не загрожує, а якість життя і побутові умови значно покращаться.
 2. Для жінки, яка хоче стати матір’ю, хлопчик символізує швидку вагітність, здійснення планів і довгоочікуване щастя.
 3. Чужа дитина – до необхідності провідати своїх батьків, і надати їм допомогу.

Вагітній

 1. Майбутній мамі бачення пророкує стрімкі і легкі пологи. Малюк з’явиться на світ здоровим і міцним.
 2. Якщо сновидіння було страшним, і жінка прокинулася в холодному поту – попереду важкі пологи і непередбачувані наслідки.

Чоловікові

Чоловікові сон пророкує удачу в бізнесі, укладання великих і прибуткових угод, вигідні і успішні проекти. Всі труднощі вирішуватися самі собою, а попереду вдалий у фінансовому плані період.

Тлумачення сну по подробиць

Чужий незнайомий дитина

Чужа дитина віщує сильні занепокоєння щодо майбутніх проектів і планів.

Бились хлопці

 1. Якщо на дитину сновидця напав агресивний і забіякуватий шибеник – це поганий знак, що віщує проблеми і неприємності. Уявні друзі можуть сильно підставити сплячого і істотно зіпсувати йому життя.
 2. Бились хлопці – знак, що попереджає, що зовсім скоро сновидець виявиться втягнутим в непристойне і сумнівну справу. Взявши участь в авантюрі, людина ризикує втратити велику суму грошей і свою репутацію.
 3. Бити дитину – до необхідності стримувати свої емоції і почуття, щоб не наговорити зайвого близьким людям. В іншому випадку стосунки можуть бути безповоротно зіпсовані.

Знайомий хлопчик

Попереду весела і безбашенная вечірка в колі хороших друзів. Час, проведений разом, пролетить непомітно і залишить багато приємних спогадів.

Новонароджений грудної хлопчик

Немовлята, згідно трактуванню більшості сонників, сняться до приємним і щасливим подіям:

 1. Народити хлопчика – до великого сімейного щастя. У відносинах з партнером запанує любов і гармонія.
 2. Бачити, як породив хтось інший – до прояву корисливого інтересу по відношенню до найближчих родичів.
 3. Бути вагітною і відчувати ворушіння в животі – до плідного творчого періоду.
 4. Тримати новонародженого на руках – до серйозних і вимотуючою праць. Однак, якщо людина докладе всі зусилля і не буде діяти, результати праць будуть колосальними і приємно порадують.

Засмучений хлопчик

Сон говорить про те, що сновидець зовсім забув про своїх близьких і не приділяє їм належної уваги. Варто відкласти поточні справи і провідати батьків, надати їм допомогу, якщо вона потрібна.

Гарний хлопчик

Дуже добрий і позитивний знак. Гарний хлопчик з ангельською зовнішністю сниться до величезної радості, захоплення і щастя.

ВАЖЛИВО! Сни, які бачать молоді батьки, можуть не мати якогось прихованого підтексту і відображати виключно думки про повсякденні турботи і домашніх справах. Такі видіння можуть демонструвати занепокоєння сновидця за свою дитину. Трактувати сновидіння в даному випадку варто тільки якщо вони були дуже яскравими, незвичайними і вражаючими.

Що в підсумку?

Таким чином, нічні марення, в яких з’являється маленький хлопчик – це практично завжди добрий і сприятливий знак. Не варто засмучуватися, якщо після розшифровки бачення виявилося, що попереду низка невдач і провалів. Сонник підказує, звідки чекати проблем і якщо прислухатися до його думки своєчасно, можна зробити певні дії і уникнути негараздів.

Сонник - тлумачення снів