До чого сниться чоловік – тлумачення сну з чоловіком по сонникам

Образ чоловіка – як у фольклорі і міфології, так і у снах, – закономірно стає символом усього творчого та активного, уособлюючи собою споконвічно соціальне начало. І він може представляти не тільки самого сновидца як такого, але і незмінно присутня всередині вас Ян-енергію (то чоловіче, що є навіть у жінок).

А оскільки сильна половина людства – це ще й втілення мінливості і оновлення, після такого сну краще приготуватися до кардинальних матеріальним змін.

Сонник Міллера

З сонника Густава Міллера слід що сновидіння про красивому і добре складеному чоловікові означає радість, веселощі і достаток.

Якщо ж вам привидівся потворний або спотворений людина – вам належить зіткнутися з труднощами і розчаруваннями. Якщо жінка бачить поруч з собою красивого чоловіка в розкішних шатах – наяву її чекає популярність і успіх.

Якщо ж поряд з вами неприємний людина з відразливою зовнішністю – будьте готові до переживань через людину, яку ви вважали одним.

Сонник Ванги

Ясновидиця Ванга дає своє тлумачення нічним маренням дівчат, в яких присутня привабливий чоловік. На її думку, такий сон обіцяє повагу і шану з боку оточуючих. Для хлопців сновидіння про незнайомця означає успіх у починаннях і добробут.

Якщо вам пригрезился знайомий в білому костюмі – дуже скоро ви отримаєте звістку, яке змінить ваше життя в кращу сторону. А ось чоловік, одягнений в чорний костюм символізує труднощі, з якими ви зіштовхнетеся на своєму шляху. Товстий чоловік у снах – знак безтурботного життя і достатку. Бачити чоловіка з фізичними дефектами – до зради з боку близького друга або родича.

Ісламський Сонник

Виходячи з ісламського сонника, сновидіння про красивому чоловікові – сприятливий знак, що означає підтримку близьких людей, виконання бажань і радісні події. Дівчині такий сон пророкує цікаве знайомство, що в свою чергу може стати початком тривалих відносин і навіть призвести до браку.

Якщо ж людина зі сну злий, похмурий або потворний — сновидця чекає розлад або втрати.

Не знаєте, чим нагодувати гостя уві сні? Будьте уважні, велика ймовірність обману з боку незнайомих людей. Однак не варто сильно переживати. Сонник стверджує, що дуже скоро обман відкриється, і винні будуть покарані.

Кому приснився чоловік?

Тлумачення сну за типом сновидця:

Незаміжньою дівчині

Якщо дівчина побачить в сновидінні прекрасної молодої людини і його добре ставлення до неї – це хороший знак, він передрікає їй популярність серед оточення і увагу протилежної статі.

Якщо ж її відштовхує його неприємна зовнішність або докучливі залицяння, то наяву людина, якого вона вважала другом, принесе їй багато клопоту і неприємностей.

Жінки

Більшість сонників пояснюють значення сновидіння про чоловіка однозначно: це до сварок і непорозумінь у відносинах з чоловіком або до серйозних проблем у родині.

Побачити себе чоловіком по соннику (бути в чоловічому тілі) – скоро ви опинитеся в складній життєвій ситуації, для виходу з якої вам доведеться проявити мужність і холоднокровність.

Вагітній

Для вагітних жінок бачити у снах великого, статного чоловіка — символ міцного здоров’я. Але у випадку якщо побачений людина похмурий і безобразен — будьте готові до хвороби або сумним известиям.

Чоловік з дитиною на руках – до досягнення поставлених цілей. З хлопчиком приснився – до грошової прибутку. З дівчинкою – до радісної звістки. Чоловік з візком символізує щастя в сім’ї і добробут.

Чоловікові

Якщо чоловікові приснився незнайомець, значить наяву він підозрює свою дівчину в невірності.

Також сновидіння про незнайомця може говорити про насуваються зміни в житті – зміна роботи, переїзд або нове хобі. Сприятливий сон, у якому ви бачите рукостискання зі статечним і красивою людиною. Він передвіщає успіх у справах, особливо у фінансовій сфері.

Тлумачення сну по подробиць

У всіх випадках, коли сниться чоловік, сонник пояснює значення сюжету з його участю в залежності від зовнішності. Таким чином, якщо людина виглядає привабливо, добре одягнений і відрізняється чудовою статурою – будьте впевнені, вас чекає успіх і багатство.

Якщо ж герой сновидіння, навпаки, потворний, неохайний – це провісник потреби або розчарувань.

Якщо вам привиділося, що чоловік виглядає не просто негарно, а викликає почуття страху – незабаром можливі сумні звістки або хвороба близької людини.

Варто також звернути увагу на вік людини сну. Так, молодий – символ невизначеності і непотрібних витрат, старий – провісник довгої життя і поваги.

труп чоловіка

Бачити труп у сні – до складної ситуації, з якої вам доведеться вибиратися самому, оскільки ніхто не зможе (чи не схоче) простягнути руку допомоги. Якщо вам з’явився покійний – будьте пильні, навколо вас будують підступи. Варто відкинути забобони і довіритися інтуїції, тоді ви зможете вийти з ситуації без втрат. Приснився повішений – ваше положення буде безвихідним і доведеться йти на ризики. Привид чоловічої статі – символ розбитих надій.

чужий чоловік

Чужий чоловік, побачений жінці – це застереження, будьте готові опинитися замішаним в неприємній історії, відчути страх і напругу.

А ось джентльменові бачити свою кохану з чужим чоловіком у сні обіцяє появу суперника, який надає увагу вашій дамі. Якщо ця людина викликає почуття страху, то наяву вам належить переживати за свого друга або родича.

ВАЖЛИВО! Бачити у снах незнайомця – до швидких і несподіваних поворотів долі. Багато незнайомих людей – безліч непередбачуваних подій, які виб’ють вас зі звичної колії і буде дуже складно зосередитися на чому-небудь.

сусід-чоловік

А ось на питання, до чого сниться сусід немає однозначної і чіткої відповіді. Сонник по-різному інтерпретує подібні епізоди. Переважне значення має сама обстановка. Так, сварка з сусідом, швидше за все, віщує наростаючий конфлікт наяву або велику сварку в колі сім’ї. А звичайна бесіда або похід в гості до сусіда може говорити про добрих відносинах і спокійного сімейного життя.

хворий чоловік

Приснився хворий – знак швидких сумних звісток і збитків. Сон про пораненого чоловіка, у крові – до швидкої важкої хвороби.

Лікувати когось або перев’язувати рани – до гарних новин та вирішення існуючих проблем.

товстий чоловік

Товстий чоловік у сновидіннях є символом добробуту, а також подолання важких обставин. Худий – до втрат, зубожіння, невдачі. Не варто брати участь у сумнівних справах – вони не принесуть нічого хорошого, і ви будете шкодувати.

У разі якщо вам приснилося, що огрядний чоловік перейшов вам дорогу, то в недалекому майбутньому на вас чекає великий грошовий виграш або стрімке просування по кар’єрних сходах.

знайомий чоловік

Для жінки сон про одного чоловічої статі обіцяє небудь приємну зустріч і радісну звістку, або несподівану пропозицію про заміжжя.

Багато знайомих чоловіків – до майбутнього веселощів, свята і щасливим подіям.

ВАЖЛИВО! Майбутнє веселощі захопить вас настільки сильно, що вам буде складно зберегти ясність розуму і уникнути необдуманих вчинків.

сплячий чоловік

Сплячий чоловік сниться до тимчасового беззахисному станом. Крім того, це може символізувати щось невідоме, сумнівне і тому лякає. Деякі сонники трактують такі сни інакше: поблизу від вас причаївся ворог. Будьте пильні і не довіряйте малознайомим людям.

Висновки

Сни про чоловіків можуть нести як позитивне, так і негативне значення. У будь-якому випадку, не варто ставитися до пророкувань сонників занадто серйозно і сприймати їх буквально. Будьте обережні і розсудливі, і ваше життя складеться якнайкраще.

Сонник - тлумачення снів