До чого сниться борг. Сонник – борг приснився.

Чи Часто вам сниться борг? Такий сон може бути сигналом про те, що ви відчуваєте тугу або сподіваєтеся, що ваше життя якимось чином зміниться.

До чого сняться борги – сонник Фрейда

Бачити уві сні борг — це може бути сигналом про те, що ви незадоволені своїм сексуальним життям і сподіваєтеся, що вона скоро зміниться на краще.
Якщо борг сниться дівчині, це означає, що ваше життя буде сповнена несподіваних одкровень, і вам не буде нудно, але, безумовно, не будете вільним від проблем і турбот.
Коли борг сниться чоловікові, це обіцянка вашої довгого життя і загального щастя.
 

Сняться гроші в борг – сонник Міллера

Приснилися гроші в борг, це пророкує зраду когось близького вам.
Сон в якому сниться брати гроші в борг, це сигнал від вашого підсвідомості, що ви повинні змінити свої плани використання поганої ситуації для вас, тому що це може заподіяти вам біль.
Якщо сниться давати гроші в борг, це може означати, що ви мрієте про багатство або, принаймні, про життя в достатку.
 

Якщо сниться віддавати борги – по соннику Ванги

Уві сні приснилося віддавати борги, цей символ обіцяє вам радість і задоволення, які ви, безсумнівно, відчуєте найближчим часом.
Якщо вам сниться віддавати борги в банк, це означає, що у вашому середовищі ви скоро будете мати неприємні чутки про себе, що напевно зіпсує ваш настрій на деякий час.
Коли вам сниться віддавати борги близьким, це означає, що ви скоро будете частиною чогось, що не є законним або чесним, і ви не знаєте, чи буде воно працювати для вас.

Приснилося позичати – сонник Нострадамуса

Сниться давати в борг одному — щасливе та безтурботне життя для вас, позбавлена серйозних проблем і турбот.
Приснилося давати в борг однокласнику — це ознака того, що скоро ви будете мати справу з коханою людиною.
Уві сні приснилося давати в борг коханому — це означає, що ви незабаром будете залучені в якийсь флірт, який не може мати великого значення в довгостроковій перспективі, але безумовно, зробить вас щасливими і дозволить вам відірватися від одноманітної, виснажливою повсякденному житті.
 

Бачити уві сні просять у борг –по соннику Хассе

Сон, у якому ви бачите, що просять у борг оголошує, що ви закохаєтесь в когось, і це почуття буде відповідати взаємністю.
Коли вам сниться, що у вас просять у борг друзі, це ознака того, що ви можете очікувати успіху, навіть якщо вважаєте, що обставини не особливо сприятливі для нього.
 

Приснився сон брати в борг – сонник Лонго

Приснилося уві сні брати в борг гроші, це означає, що ваші повсякденні проблеми закінчуються.
Коли приснилося брати в борг їжу, це може символізувати прагнення до материнства і виникає материнський інстинкт.
 

Сонник - тлумачення снів