До чого сниться Бомж.Сон Бомж на вулиці,у будинку,брудний,дитина і дівчина

Бездомні люди в сновидіннях найчастіше викликають неприємні емоції та асоціації. Те, до чого сниться бомж, буде залежати від його і ваших дій в сновидінні, а також від емоцій, які ви відчували в той момент. Ми розглянемо основні значення цього образу, які призводять кілька популярних джерел. Скористайтеся одним із них або відразу усіма, щоб точніше інтерпретувати побачене.

Підсвідомість

На підсвідомому рівні люди без певного місця проживання викликають неприємні відчуття. Тому у сні бомж може символізувати собою те, що ви не любите, і від чого прагнете позбутися. Це можуть бути не тільки відносини з людьми, які вам неприємні, але і власні якості. Можливо, ви усвідомлюєте, що не завжди робите правильно, але не в стані з цим боротися.

Якщо ви постаєте в образі безпритульного, то це може вказувати на почуття провини, жалю про що-небудь. Не виключено, що в минулому ви зробили вчинок, який тепер не дає вам спокою.

Народний сонник

В інтерпретації народного тлумача бачень наступним чином описують, до чого сняться бомжі на вулиці або в квартирі:

 • якщо побачили бездомного серед інших перехожих, то сприймайте це як попередження. Ймовірно, серед ваших знайомих є людина, яка зрадить. Найближчим часом не слід проявляти відкритість навіть з тими, кому ви довіряєте;
 • до чого сниться бомж у вас в квартирі? До того, що доведеться зіткнутися з неприємними людьми, які спробують чинити на вас певний вплив. Постарайтеся ігнорувати їх і дотримуйтесь заздалегідь обраній позиції;
 • у нічному видінні приснився чоловік без певного місця проживання, який сидів у дорогому автомобілі — найближчим часом чекають на незаплановані і дуже великі витрати;
 • з’явився вам в магазині — в дійсності купіть непотрібну річ;
 • бачити його в багатому домі, серед розкоші — символ складного вибору, який доведеться робити вже скоро;
 • снилося, ніби просить милостиню — наяву належить зіткнутися з матеріальними труднощами. Щоб пережити цей непростий період, належить почати економити;
 • бомжа дитини і дівчину сонник розцінює, як символ майбутніх романтичних побачень і відносин;
 • сниться, наче безпритульний в чистому одязі лежить на вулиці і виглядає так, ніби прикидається бідним — насправді ризикуєте стати жертвою обману і шахрайства. Швидше за все, вас спробують ввести в оману, щоб використовувати у власних цілях;
 • у сновидінні проходите повз людину без певного місця проживання, який волає про допомогу — в реальності опинитеся наодинці з власними проблемами. Вам ніхто не надасть підтримки у складній ситуації. Навіть найрідніші люди відвернуться від вас;
 • якщо привидівся бомж уві сні, який спливає кров’ю, значить потрібно остерігатися проблем зі здоров’ям. Ви ризикуєте зіткнутися з серйозними хворобами.

Сонник Фрейда

У цьому джерелі символ може мати нейтральне і навіть хороше значення. Він може вказувати на майбутні позитивні зміни. До чого сняться бомжі в під’їзді будинку — до того, що чекає новий життєвий етап, під час якого ви зможете повністю розкрити свої таланти і здібності.

У рідкісних випадках спосіб попереджає сновидця про те, що той перебуває в небезпечному і ризикованому становищі, тому слід виявляти обачність. Зараз існує ймовірність опинитися не у справ із-за найменшого промаху. Тому не зайвим буде обміркувати власні вчинки та ідеї. Якщо ви граєте в азартні ігри, то зараз не найкращий час для цього. Варто відмовитися від них, оскільки удача буде не на вашому боці.

Сонник Міллера

Цей тлумач вважав, що образ необов’язково потрібно розцінювати негативно. Поганим знаком буде хто просить милостиню бездомний, якому ви нічого не даєте. Але і запропонувати йому грошей не завжди свідчить про те, що завершиться неприємний період. Сновидіння натякає на те, що пора щось змінити в житті.

До чого сниться бомж, брудний і обірваний — до того, що ви недостатньо уважно ставитеся до людей, які вас оточують. Ймовірно, вони прикидаються друзями, щоб змусити вас діяти в своїх інтересах. Але одного разу вони легко здійснять зрада.

Якщо ж на бродягу був чистий і охайний одяг, це передбачає обман, жертвою якого ви ризикуєте стати. Найближчим часом потрібно бути обачнішими. Наснилося, ніби люди без певного місця проживання лаються — наяву доведеться посваритися з кимось із близьких людей. Наприклад, з другою половинкою.

Бачити побитого жебрака — сигнал про труднощі зі здоров’ям. Якщо ж бомжів було багато, то вам доведеться зіткнутися з грошовими проблемами, хворобами та іншими бідами.

Сонник Ванги

В цьому соннику бомж буде мати одне з наступних значень:

 • сниться, ніби ви самі опинилися на вулиці, потребуєте — насправді занадто часто думаєте про набуття багатства. Необхідно спрямувати думки не тільки на матеріальні цінності, а й на духовне вдосконалення;
 • наснилося, ніби в ролі бездомного постає людина, яка вам доріг — насправді рідним людям не вистачає вашої уваги і турботи;
 • допомагати людині, яка хвора і потребує — позитивний ознака. Він говорить про те, що ви отримаєте допомогу, якщо будете в ній потребу. Ви не залишаєтеся один на один з власними труднощами;
 • бачити велику кількість бездомних в реальному світі сприймайте це як попередження. Найближчим часом відбудеться катастрофа, яка торкнеться всіх жителів планети. Не залишиться байдужих і непричетних людей.

Сонник Езопа

У цьому джерелі визначають, що означає подавати милостиню волоцюгу. Образ говорить про те, що доведеться шкодувати про проступок, який допустили в минулому. Якщо бомж опинився на порозі вашого будинку, значить, ви не приділяєте час духовного розвитку, а думаєте лише про отримання матеріальних благ.

Сниться, ніби самі стаєте жебраком — насправді життя йде не так, як вам би того хотілося. Чекають нові розчарування. Якщо у бездомного була велика і повна сумка, значить, належить отримати прибуток. Побачити близької людини у вигляді бродяги — сигнал про те, що думаєте тільки про власні труднощі, а на рідних людей не звертаєте уваги.

Сучасний Сонник

Самому постати в ролі бродяги — найближчим часом варто бути готовим до неприємностей. Ймовірно, ви ризикуєте стати жертвою сумнівних фінансових махінацій.

Юній дівчині привидівся бомж — варто остерігатися людей, які виявляють відкриту неприязнь. Жебрак виглядав старим і обірваним — насправді загрожують серйозні матеріальні втрати. Тому варто уважніше ставитися до всіх банківських операцій, які ви здійснюєте.

Якщо сниться, як подаєте милостиню, або робите будь-яку іншу допомогу, це говорить про постійних потрясінь і стресі. Потрібно позбутися від причин, які провокують складності. Інакше ви перестанете контролювати власне життя і втратите все.

Сонник Цвєткова

Тлумач визначав, що образ передбачає позитивні події і спокійний, радісний час у колі сім’ї. Подавати милостиню жебракові — свідоцтво матеріального благополуччя і стабільності. А от відмовитися дати грошей — знак того, що позбудетеся хорошої посади.

Сонник - тлумачення снів