До чого сниться Аванс – Сонник: тлумачення і значення Сну

Що може бути приємніше, коли ви приходите на роботу, а там несподівано видають аванс? А якщо це не реальність, а сон? Що ж, подібна тема для сну може вказувати на те, що ви робите для свого кар’єрного росту, і ви цілком можете очікувати заслуженого підвищення вже найближчим часом! Пам’ятайте, що сон про матеріальні цінності не можна інтерпретувати так, ніби ви отримаєте рівно те ж саме. Якраз навпаки! Це символ того, що ви заслужили нагороду. А її цінність буде залежати від того, наскільки старанно ви працювали над досягненням своєї мети.

Зверніть увагу на деталі свого сну. Якщо вам приснилося, що ви отримали аванс за іншу людину, то це може вказувати на ваше бажання привласнити собі чужі заслуги. Повірте, краще не робити цього, тому що все може обернутися для вас не найприємнішим чином.

Якщо видача авансу приснилася жінці, то будьте готові отримати в подарунок щось дуже цінне. Можливо, ваш улюблений чоловік подарує вам дороге прикраса! Тим не менш, не варто витати в хмарах, бо вами просто можуть скористатися через відсутність пильності.

Найсприятливішою трактуванням сну про аванс є образ, в якому ви бачили, як гроші з’явилися буквально з неба. Це віщує вам небувалий успіх і кар’єрний успіх. Ви обов’язково отримаєте те, що його хотіли довгі роки.

Сниться отримати аванс

Якщо вам приснилося, що ви отримуєте аванс, значить ви добре справляєтеся зі своїми обов’язками і впевнені в собі. Продовжуйте в тому ж дусі і вас обов’язково відзначать на роботі не тільки повсякденного усній похвалою.

Більш того, не варто засмучуватися, якщо у сні ви втратили свій аванс після видачі, так як це віщує вам відшкодування всіх витрат, як моральних, так і матеріальних, за раніше виконану працю. Це особливо сприятливий знак для тих, хто знаходиться в пошуку нової роботи.

Сонник - тлумачення снів