До чого сниться Аура – Сонник: тлумачення і значення Сну

Аура — це своєрідне енергетичне поле, яке виходить від живих істот. Це енергетичний слід, який дозволяє охарактеризувати поточний стан кого-небудь. І тому, з допомогою снів про Ауру можна з’ясувати, що саме вас гнітить чи достатньо ви щасливі.

Якщо ви бачите свою Ауру уві сні, це хороший знак, який говорить про те, що ви все робите правильно у своєму житті. Ваша доля міцно залежить тільки від ваших рішень, та ніхто не може вплинути на це. В залежності від того, наскільки успішні ви у своїй справі, ви можете стати одним з самих значущих людей в своєму співтоваристві.

Більш того, побачити свою Ауру у сні – до духовного пробудження в майбутньому, що дозволить вам знайти умиротворення і знайти баланс між роботою і сім’єю. Ви знаходитесь на шляху до досягнення дивного успіху, який змусить усіх інших захоплюватися вами.

Якщо вам довелося побачити в сні Аури інших людей, значить ви ще не досягли духовної зрілості і распыляетесь по дрібницях. Вам потрібно більше працювати, щоб досягти успіху. Ви повинні направити свою енергію в правильне русло, поки не стало надто пізно.

Якщо вам вдається читати Ауру уві сні, значить ви володієте прихованими талантами, які можуть допомогти вам у боротьбі проти своїх недоброзичливців.

Сонник - тлумачення снів