До чого сниться Атлас – Сонник: тлумачення і значення Сну

Атлас — це загальна інтерпретація життєвого шляху людини, яка є до нас уві сні. Це символ миру і безмежних можливостей.

Таємний сенс подібних снів полягає в тому, що вам потрібно визначитися з основною метою, до якої ви будете прагнути. І тільки після цього, ви зможете зробити перші кроки назустріч мрії.

Якщо вам приснився географічний Атлас, значить ви на підсвідомому рівні потребуєте нові виклики та бажаєте відправитися в захоплюючу подорож. Це також означає, що ви стоїте на роздоріжжі і мають визначитися з подальшим варіантом розвитку подій.

У деяких випадках, Атлас є уві сні тим, хто відчуває себе не комфортно з-за ситуації, що склалася в реальності: труднощі на роботі, сварка з друзями або розлад у родині. Тобто, ви знаходитесь у пошуку правильно шляху.

Якщо ви вивчаєте Атлас уві сні, значить доля підготувала для вас ряд цікавих знайомств з іноземцями, з одним з яких навіть можуть зав’язатися романтичні відносини.

Якщо вам приснилося, як ви досліджуєте маршрут в Атласі, значить ви морально готові до нових випробувань і з легкістю можете братися за ризиковану справу. У будь-якому випадку вас буде чекати успіх і визнання.

Сонник - тлумачення снів