До чого сниться Аркан – Сонник: тлумачення і значення Сну

Сумно відомий інструмент для полювання Аркан є ознакою або вкрай позитивних речей, або навпаки – вкрай негативних. Розберемося з основними деталями снів, в яких фігурує Аркан.

Якщо вам приснився Аркан, значить ви зможете домогтися успіху. Ваші недоброзичливці залишаться ні з чим, що дозволить вам піднятися в статусі ще вище.

Досить стандартним є тлумачення, в якому бути спійманим в Аркан – до біди, а піймати кого-небудь – до успіху.

Побачити в сні, як ви тільки маєте намір кинути Аркан – до можливого успіху в бізнесі. Він буде залежати від того, наскільки ефективно ви використовуєте свої можливості, навички та зв’язку.

Якщо ви побачили в сні, як ви вдало накинули Аркан на коня, значить ви візьмете верх над суперником. А ось зловити в руки сам Аркан – це до надмірних витрат на рішення якої-небудь проблеми.

Сучасні сонники пропонують дещо інше тлумачення. Так, побачити уві сні Аркан – до біди і до негативних ситуацій, причиною яких стануть ваші заздрісні друзі.

Більш того, побачити себе в Аркані означає, що вам не вистачає впевненості в собі та самостійності у прийнятті рішень. Можливо, вами хтось маніпулює і не випускає з уваги, щоб отримати вигоду для себе.

 

 

Сонник - тлумачення снів