До чого сниться Арбалет – Сонник: тлумачення і значення Сну

Арбалет у сні є віддзеркаленням ваших внутрішніх переконань щодо ведення справ і способу життя в цілому. З допомогою різних тлумачень, можна з’ясувати причину ваших переживань і те, чому ви застрягли на одному місці, не будучи готовим змінити свій підхід і цілі.

Якщо ви стріляєте з Арбалета уві сні, значить рано чи пізно ви досягнете своїх бажань і цілей. Але перш за все потрібно знайти цю мету, незалежно від того, що є для вас пріоритетом: любов, робота або краще життя в цілому. Будьте готові докласти чимало зусиль і копіткої праці, щоб досягти бажаного.

Побачити Арбалет в руках у сні – відображення ваших внутрішніх сумнівів. Ви не довіряєте самому собі, з-за чого сповільнюється подальший розвиток подій.

Якщо вам приснилося, як ви стріляєте з Арбалета, але стріла летить повільно, значить ви відчуваєте труднощі в розвитку власного бізнесу. А все тому, що ви не можете правильно розставити пріоритети з-за наявних сумнівів.

Східні сонники трохи по-іншому інтерпретують подібні сни. Наприклад, якщо вам приснився Арбалет, значить ви прагнете змін і спокою, тому як ви втомилися від постійної боротьби. Якщо ж ви насолоджувалися стріляниною з Арбалета в сні – ви досягнете своєї мети і можете розраховувати на світле майбутнє.

Якщо ж у сні стріляли з Арбалета в вас, то це явне попередження про те, що ви оточені нехорошими людьми.

Побачити в сні, як ви зламали Арбалет – до нового початку в житті, яке символізує позбавлення від минулих небезпек і проблем.

Сонник - тлумачення снів