До чого сниться Анорексія – Сонник: тлумачення і значення Сну

Сон про Анорексії може бути вкрай неприємним. Крім цього, його тлумачення говорить про те, що вам не вистачає впевненості в собі і ви залежите від думки суспільства. Вам потрібно навчитися любити себе і приймати свій внутрішній світ. Зустрічайте труднощі з високо піднятою головою, аби не тиснути на самого себе. Певною мірою, цей сон символізує ваше прагнення стати більш досконалим людиною.

Якщо ви побачили в сні, як страждаєте від Анорексії, значить ви відчуваєте важкий емоційний період, з-за якого страждає ваше життя в цілому. Розберіться з тими факторами, які не дають вам спокою і позбавтеся від них раз і назавжди. Крім цього, подібний сон може говорити про застій у вашому житті. Знайдіть для себе нове захоплення, зміните роботу, заводите нові знайомства і розвивайтеся як особистість, щоб перебороти нудьгу і деградацію.

У разі переживання цілком відчутною болю під час сну, коли вам є Анорексія, зверніться за допомогою до лікаря, так як це може бути попередженням про наявної хвороби.

Сон про Анорексії також може вказувати на вашу невпевненість у власних силах, причиною чого може бути сильна залежність від думки оточуючих. З іншого боку, це може відбуватися не через суспільства, а з-за вашого зайвого перфекціонізму.

Якщо ж у сні ви побачили людину, хвору на Анорексію, значить ви залежите від тенденцій цього часу.

 

 

Сонник - тлумачення снів