До чого сниться Ангар – Сонник: тлумачення і значення Сну

Великі приміщення для зберігання певних речей у снах завжди пов’язані з благополуччям людини. Це може бути продовольчий склад, або величезний Ангар, в якому коштує льотна техніка.

Насправді, побачити в сні великий Ангар – до фінансового благополуччя. Однак, якщо він викликав у вас у сні негативні емоції, є порожнім, або зруйнованим – це до тимчасових труднощів з фінансами і дрібних турбот. Якщо ж Ангар чистий і в ньому зберігаються певні цінності, значить ви досягнете успіху незважаючи ні на що.

Якщо вам приснився літак в Ангарі, значить доля приготувала для вас приємний сюрприз – вже скоро ви укладете вигідну угоду, яка задовольнить ваші фінансові апетити. З іншого боку, це може обіцяти і чималі супутні клопоти, з якими доведеться мати справу для успішного завершення всіх справ. Тому варто задуматися, а чи правда ви хочете досягти мети саме цим шляхом? Можливо, існує більш легкий шлях?

Якщо вам приснився заповнений товаром Ангар, значить вас чекає благополуччя. Абсолютно протилежне тлумачення застосовується у тому випадку, якщо приміщення спорожніле або неубранное.

 

Сонник - тлумачення снів