До чого сниться Амур – Сонник: тлумачення і значення Сну

Амур є у снах тим людям, які прагнуть пізнати справжнє почуття любові і знайти свою другу половинку. Бог кохання може бути представлений як у вигляді оголеної дитини, так і в багатьох інших формах, але це не змінює загальної суті тлумачення подібних сновидінь. Загальна трактування зводиться до того, що вас чекає нову любовну пригоду, щасливий результат якого буде залежати тільки від вас. Що це буде: швидкоплинне захоплення або міцні почуття? Вибирати вам.

Якщо вам приснився Амур, а у вас вже є друга половинка, що означає ваш улюблений думає про вас, відчуваючи щирі почуття.

Якщо ж ви побачили уві сні Амура, який відвертається від вас, значить, вам варто переглянути свою позицію до поточних відносин. У разі, якщо ви самотні, вам варто зайнятися особистим життям, тому що ви втрачаєте відмінну можливість побудувати відносини з люблячим вас людиною.

Побачити в сні, як ви уникаєте погляду Амура – до страху почати нові стосунки або розірвати невдалі в реальному житті. Трохи схожа трактування існує і для того випадку у сні, якщо ви навпаки шукаєте Амура. Це означає, що ви втомилися і хочете налагодити власне життя, наповнивши її любов’ю.

Якщо ви побачили, як у сні вас або вашого знайомого пронизує стріла Амура, значить вас чекають недовгі, але яскраві стосунки з незнайомою людиною.

 

Сонник - тлумачення снів