До чого сниться Альманах – Сонник: тлумачення і значення Сну

Альманах у багатьох випадках передрікає багатство, яке наздожене вас в найближчому майбутньому. Проте, варто звернути увагу на низку деталей, щоб точніше визначити інтерпретацію вашого сновидіння.

Сонник Хассе пропонує найбільш приємну трактування сну про Альманах. Якщо вам пощастило побачити її під час сну, значить ви станете публічною людиною з пристойним заробітком від свого роду діяльності. Якщо ж ви купуєте Альманах, то це до сварки з близьким другом.

Будь-сон, у якому ви намагаєтеся щось написати в Альманасі – до зростання напруженості на роботі, можливої наклеп з боку колег і потенційної ймовірності стати жертвою шахрая. Тому придивіться до свого оточення, поки не пізно.

Сонник Шиллера однозначно стверджує, що сновидіння про Альманасі пов’язано з майбутнім багатством.

Сучасні сонники пропонують дещо інше тлумачення: якщо вам приснився Альманах, значить ви перебуваєте в стані самоудовлетворенности, що може спричинити за собою втрати на роботі. Постарайтеся не піддаватися спокусам і продовжувати слідувати наміченим шляхом.

Зигмунд Фрейд вважав, що Альманах, який з’явився у сні жінці – вірна ознака її успіху в суспільстві. Для чоловіків, у свою чергу, це також символ удачі в бізнесі.

Сонник Міллера пропонує дещо інше трактування: якщо вам приснився Альманах, значить, ви занадто распыляетесь у справах, з-за чого ви можете поставити під загрозу загальний позитивний результат.

Сонник - тлумачення снів