До чого сниться Алконост – Сонник: тлумачення і значення Сну

Алконост – казкова райська птиця, яка часто зустрічається у візантійських і слов’янських легендах. Згідно з переказами, вона має особою з людськими рисами, що уособлює собою благословення згори або важлива подія в житті людини.

Побачити в сні Алконоста з яскравим оперенням і привабливими рисами – вкрай сприятливий знак, що пророкує вам набуття повноцінного щастя в найближчому майбутньому. Більш того, ви можете відправитися в тривалу подорож і отримати море позитивних емоцій.

Якщо ж Алконост з’явився вам у сні з невиразними рисами, які ви з трудом згадуєте після пробудження, значить він дає вам зрозуміти, що ви проявляєте занадто низьку активність в справах або сімейного життя. Якщо не змінити свій підхід, ви можете зіткнутися з великими проблемами.

Якщо уві сні ви злякалися за появи Алконоста, значить вам потрібно сходити до лікаря і обстежитися. Можливо, через велику завантаженість ви не помітили прогресуючу хворобу. Якщо ж ви, навпаки, відчули радість від появи Алконоста – готуйтеся до відпустки! Скоро вас чекає захоплююча подорож.

Побачити в сні, як Алконост прилітає до вас вночі – вам потрібно зайнятися невирішеними питаннями вже зараз, бо ігнорування відкладеної проблеми обіцяє труднощі в роботі.

 

Сонник - тлумачення снів