До чого сниться Алігатор – Сонник: тлумачення і значення Сну

В єгипетській культурі алігатор символізує мудрість і досвід, будучи при цьому священною твариною. Проте, в сучасних сонники трактування трохи простіше і зводиться до відображення вашої реакції на поточні події в реальному житті.

Якщо уві сні ви побачили величезного Алігатора, доля пророкує вам важкий період у житті. Не виключено, що ви будете знаходиться в небезпечній для себе обстановці, проте, завдяки такому збігу обставин, ви зможете стати краще як особистість. Спокійний Алігатор в сновидінні символізує вашу духовну зрілість і те, що вам цілком вистачить проникливості для вирішення будь-яких проблем.

Побачити в сні Алігатора у воді – до потенційної небезпеки, що виходить від вашого оточення. Ви повинні проявити пильність і не дозволити іншим використовувати себе заради користі. Більш того, придивіться до тих, кому ви довіряєте. Не виключено, що один з них може вас зрадити.

Якщо ви вбиваєте Алігатора уві сні, значить ви завершили своє становлення як особистості, і готові до підкорення нових вершин. Ця тематика символізує велику удачу, яка чекає вас в найближчому майбутньому.

Якщо ж Алігатор переслідував вас уві сні, значить в реальному житті ви сильно переживаєте щодо деяких проблем. Вам варто заспокоїтися і відновити емоційне здоров’я, щоб не нагнітати ситуацію.

Сон про Алігаторі також багато в чому є відображенням вашого фінансового благополуччя. Чим більше і спокійніше тварина, тим краще воно буде в майбутньому. Якщо ж Алігатор з вашого сну не може похвалитися великим розміром або проявляє агресію, значить щось загрожує вашому бізнесу і станом.

Сонник - тлумачення снів