До чого сниться Аквапарк.Сонник Аквапарк катання на гірках,з’їжджати,басейн

Водні атракціони в нічних видіннях часто уособлюють перешкоди на шляху сплячої людини. Але точне значення того, до чого сниться аквапарк, буде залежати від обставин сну. Наприклад, необхідно враховувати, каталися з гірок або просто плавали в басейні. Ми зібрали для вас думки з кількох авторитетних джерел для отримання більш точної інтерпретації.

Підсвідомість

На підсвідомому рівні кататися в аквапарку у сні символізує прагнення до нових емоцій. Чим крутіше були гірки в сновидінні, тим більше яскравих відчуттів ви хотіли б випробувати. Зазвичай подібні образи є людям, життя яких нудна, а події, що відбуваються одноманітні і нецікаві.

Крім того, символ може снитися тим, хто наяву не вирішується втілити в життя власні фантазії і мрії. Не виключено, що ви прагнете до яскравого і насиченого життя, але при цьому не ризикуєте і обираєте спокій.

У нічному видінні не каталися з гірок, а просто плавали в басейні і спостерігали за тими, хто використовує атракціон? Отже, в реальному світі вам не вистачає сміливості. Ви дивіться за тим, як інші люди беруть від життя все, але ваша власна проходить повз. Будьте рішучіше і не бійтеся реалізувати те, до чого прагнете.

Народний сонник

У класичній інтерпретації образ може уособлювати нові починання та зміни в житті сновидца. Ось до чого сниться аквапарк і катання на гірках:

 • привиділося, ніби з’їжджаєте з високого атракціону — насправді подолаєте всі негаразди і перешкоди;
 • якщо знаходилися в басейні на самоті, значить, доведеться розлучитися з коханою людиною;
 • у басейні були присутні й інші люди — знайдете нових друзів;
 • сниться, що аквапарк переповнений відпочиваючими — насправді можете сміливо втілювати в життя найсміливіші проекти. Вони завершаться успішно;
 • відчуваєте, як швидко спускаєтеся з гірки — належить швидкий підйом по кар’єрних сходах, оглушливий успіх;
 • у басейні, де плавали, була чиста, кришталево прозора вода — наяву життя буде радісною;
 • каламутна вода віщує поразки, відсутність удачі;
 • в будівлі був красивий штучний водоспад — в реальності можете опинитися в ризикованій ситуації або зустрінетеся з неприємною людиною;
 • спостерігати за тими, хто скочується з гірок — ознака зневіри, можливої заздрості;
 • піднімалися на атракціон, щоб скотитися, і сильно втомилися — насправді треба наполегливо працювати заради здійснення мрії. Якщо в результаті подолали підйом, то успіх справи неминучий.

Сонник Фрейда

У поданні цього сонника, в аквапарку з’їжджати з гірки — це знак легковажної поведінки. Ймовірно, ви звикли постійно міняти сексуальних партнерів. Крім того, сон свідчить про приховані неприборканих бажань, які прагнете втілити в життя.

Сама по собі вода може уособлювати процес зачаття, дітонародження, стан жіночого і чоловічого статевого здоров’я. Тому необхідно врахувати і те, як вона виглядала в нічному видінні.

Спадаюча вода символізує сім’явипорскування. Якщо ви переливаете її руками, це може вказувати на прагнення вступити в контакт з представником протилежної статі. Дивитися у воду в басейні — знак нарцисизму, який не дозволяє вам побачити правильну картину.

Привиділося, ніби плаваєте — наяву відчуваєте задоволення від сексуального зв’язку. Іноді образ може свідчити про енурезі (для чоловіків) або про швидкої вагітності (для жінок). Бризкатися водою — символ нереалізованих фантазій і бажання вступити в інтимну близькість. Стрибок у воду говорить про бажання народити дитину.

Сонник Міллера

В інтерпретації цього сонника аквапарк може уособлювати радість або неприємності. Найчастіше необхідно враховувати, якою була вода в басейнах. Наприклад, чиста і прозора — показник того, що все буде складатися вдало. Події, що відбуваються залишать найприємніші спогади.

Побачити ж каламутну і брудну воду — символ того, що потрапите в небезпечну ситуацію. Доведеться сумувати та думати про те, як впоратися з проблемами.

Якщо у басейні ви почали займатися яким-небудь спортом, значить, збудяться пристрасні почуття. Відчувати, як на голову зверху падають струменя — належить романтична зв’язок, яка буде щасливою.

Сонник Ванги

Як вважала провісниця, вода в будь-якому вигляді є суперечливим символом, який може говорити про позбавлення від гріхів, про оновлення. Ось що може уособлювати сон про аквапарку:

 • на вас зверху ллються потоки води — насправді зможете знайти гармонію з космосом. Ви відчуєте вплив згори, якому неможливо буде чинити опір. Піддайтеся цьому відчуттю, щоб здобути велич та гідну славу;
 • якщо рідина в басейнах була каламутною, значить, чекають труднощі й нещастя. Вам потрібно гідно зустріти майбутні випробування, щоб зберегти чистоту душі;
 • раптово починаєте тонути — насправді будете активно опиратися долі. Але це не призведе ні до чого хорошого для вас;
 • бачити брижі на поверхні — знак серйозних змін, які вам непросто буде прийняти. Але це потрібно зробити, якщо хочете зберегти і примножити добробут;
 • кататися з гірки — втілення того, що у вашому житті щось зміниться;
 • якщо невдало падаєте, значить, на службі все буде складатися погано. Вірогідні конфлікти з керівництвом і навіть звільнення.

Сонник Лоффа

Цей автор вважав, що вода відіграє надзвичайно важливу роль у житті всього людства. І при цьому неважливо, в якому вигляді вона є (у тому числі в басейні аквапарку). Це символ існування всього сущого, який часто збігається з найвищою точкою почуттів людини. Він підсилює значення інших об’єктів, які присутні в сновидінні.

Вода може символізувати існування життя, її продовження. Крім того, часто вона зберігає якісь таємниці, а також може представляти небезпеку. Тому необхідно врахувати, що саме відбувалося в нічному видінні. Згадайте, просто ви плавали в басейні? Каталися з гірки? Відчували при цьому захват або страх?

Контрольована вода (подається в басейн) найчастіше уособлює відновлення життєвої енергії, є ключем до пошуку вирішення тих чи інших питань. Якщо ж вам представляється глибина, яка викликає почуття паніки, це свідчить про страх невідомості, про небажання стикатися з чимось, що ви не зможете контролювати.

Сонник Авадяевой

У цьому джерелі купатися в аквапарку уві сні, кататися з гірок — знак майбутніх нерозумних вчинків. Якщо відбувається нещасний випадок, щось ламається, значить, даремно витрачаєте свій час. Не варто витрачати його на дурниці. Працювати в парку атракціонів (на касі або в іншому місці) — показник майбутніх серйозних життєвих змін.

Сонник Цвєткова

Як вважав тлумач, занурення у воду говорить про можливі труднощі для сновидця, які стосуються особистої сфери. Якщо ж занурилися прямо з головою, то впораєтеся з небезпекою. Дивитися на штучний водоспад — чекає неприємна зустріч.

До чого сниться аквапарк, басейн і катання на атракціонах — до того, що вас чекає безглузде проводження часу. Можливі нерозумні витрати, дурні вчинки. Якщо ви відмовляєтеся з’їжджати вниз, значить, зможете впоратися з неприємностями і налагодите справи.

Сонник - тлумачення снів