До чого сниться Аборт – Сонник: тлумачення і значення Сну

Переривання вагітності – вкрай неприємна тема, про яку воліють не говорити. Однак, вона нерідко спливає у сні у жінок. Цікавий факт, але навіть чоловікам часто сниться тема аборту! Тим не менш, нічого небезпечного для чиєїсь життя цей сон передвіщає, тому не потрібно бити тривогу завчасно. Головне пам’ятати, що народження дитини символізує новий початок, і аборт, відповідно, повна протилежність цього. Залишилося тільки правильно інтерпретувати побачене.

Робити аборт у сні — сонник Фрейда

Інтерпретувати аборт уві сні можна по-різному. З одного боку, це явна ознака того, що ви переживаєте щодо свого самотності або будь-яких життєвих труднощів. Можливо, на момент появи сну ви відчували почуття провини або тривоги. Але з іншого боку, аборт у сні може передвіщати закінчення чорної смуги в житті, будь-яке нове починання в бізнесі. Постарайтеся пригадати деталі свого сновидіння, щоб знайти підказки про те, як краще вчинити в певній ситуації.

Так як аборт пов’язаний з фактом вагітності, багато тлумачі снів стверджують, що подібна тематика є людям з-за їх нестабільного емоційного фону. Дуже важливо знайти в собі сили і подивитися правді в очі – можливо, вирішити проблему можна вже зараз, ігноруючи зайві емоції, що вирують всередині вас.

Важливим є факт народження дитини в реальному житті. Якщо ви робите аборт уві сні після цієї знаменної події, значить всі супутні труднощі скоро вирішаться самі собою. Але це не означає, що вам можна пускати справи на самоплив. Відповідальне ставлення до побуту, духовного стану і роботи допоможуть вам впоратися з будь-якими проблемами.

 

Йти на аборт у сні — сонник Міллера

Якщо ви йдете на аборт уві сні, значить ви або маєте серйозні проблеми зі здоров’ям вже зараз, або вони можуть виникнути із-за неправильного способу життя пізніше. Зверніть увагу на своє самопочуття в найближчі дні після сновидіння! Не виключено, що доля приготувала для вас позитивні зміни в житті, яким ви опираєтесь.

Найбільш тривожна інтерпретація сну – це підсвідоме бажання не йти на зустріч позитивним змінам, так як аборт є актом переривання вагітності, переривання нового початку. Головне, не піддаватися внутрішнього страху, що стримує вас від прийняття вольових рішень.

Зверніть увагу на деталі: якщо ви вирішили зробити аборт у сні, але зрештою відмовилися від цієї ідеї, значить ви не до кінця впевнені у своєму майбутньому або нинішній дружині.

Якщо ж ви пішли на аборт і довели задумане до кінця, значить ви шкодуєте про те, що пропустили важливу мету у своєму житті. Спробуйте переглянути свою позицію по відношенню до свого оточення і робочій обстановці.

 

Бачити уві сні аборт подруги — сонник Ванги

Буває і таке, що уві сні ви можете бути присутнім на проведенні операції аборту найближчої подруги. Це може означати, що найближчим часом ви і самі станете мамою.

 

Сонник - тлумачення снів