Четвертий місячний день

Символи четвертого місячного дня — древо пізнання, Адамове яблуко. Вважається, що цього дня Адам і Єва скуштували плід із забороненого дерева, за що й були вигнані з Едему. Тому день несе з собою добро і зло в рівних кількостях. Можливо, вам доведеться вибирати між хорошими і поганими речами. Тому сьогодні слід ретельно зважувати і обдумувати свої рішення, дії і слова.

4 місячні добу
Період: 25 травня 05:45 – 26 травня 06:37
Фаза: Перша фаза місяця (серповидна місяць)

Місяць знаходиться в знаку Рак
Період: 25 травня 03:08 – 27 травня 10:32

Події 4 місячні добу:25.05.2020 5:45
Перша фаза місяця (серповидна місяць),
місяць у знаку РакСимволи 4 місячні добу:Символ – древо пізнання Добра і ЗлаКамені –агат, амазоніт, зелений нефрит, сардонікс

В цей день корисно вивчати своє власне дерево — родовідне. Корисно провести час у колі сім’ї та відвідати родичів, з якими давно не бачилися. День гарний для пошуку інформації та зниклих людей. В іншому, четверті місячну добу розташовують до відпочинку після напруженого третього місячного дня. Тепер ви зможете відпочити, краще це зробити на природі, але не втручайтеся в її гармонію — не рвіть і не топчіть квіти, не пиляйте дерева. Відмінний день для роботи в саду.

Сьогодні сняться віщі сни. Кольорові сни збуваються, а якщо вам приснилися заплутані волосся або нитки, то це знак, що слід відмовитися від задуманого. Можуть снитися батьки або родичі. Тривожні сни служать знаком застереження — попереду вас чекає небезпека, слід бути уважним. Те, яким стане цей день, – позитивним чи негативним — цілком залежить від вас. Будьте ласкаві до оточуючих, несіть позитивну енергію.

Здоров’я і харчування

Здоров’я і харчування . Помірні фізичні навантаження будуть корисні. Четвертий місячний день вважається пасивним, тому дозвольте собі трохи расслабитьс??, відпочити. Підіть у лазню, сауну або приготуйте домашню ванну з морською сіллю. Не переїдайте, алкоголь і куріння протипоказані.

Хвороби, що загострилися в цей день, можуть бути спадковими, так як весь день проникнуть родинними зв’язками. Якщо відразу не вжити заходів і не зупинити або не послабити хвороба, то можуть виникнути ускладнення. Стрижка в цей день небажана, а найбільш уразливими частинами тіла стають шия і горло. Можливо прояв шийного радикуліту.

Якщо у цей день у вас захворіли шийні хребці або м’язи, то це є знаком, що ви робите щось не так, не дотримуєтесь «правил» четвертого місячного дня», здійснюєте помилку. Серйозно обміркуйте всі події дня і виправте, якщо це можливо, допущені помилки.

Детальніше:

фізичне навантаження

На четвертий місячний день фізичне навантаження буде доречною. Можете сміливо займатися своїм улюбленим видом спорту, сходити в тренажерний зал, зробити ранкову пробіжку, відвідати басейн або танцювальну студію. Якщо ж ви не фанат спорту і такі заняття вам не по душі, тоді просто пройдіться пішки на роботу або в магазин, погуляйте по парку, більше бувайте на вулиці і дихайте свіжим повітрям.

Будь-яка активність, яку ви будете робити для здоров’я, піде вам на користь. Місяць сьогодні позитивно впливає на організм, на процеси регенерації і омолодження. Тому помірні фізичні навантаження тільки підсилять цей ефект.

Єдиним застереженням для цього дня буде те, що навантаження повинні бути дуже контрольовані і щадні. Не займайтеся на межі своїх можливостей, покращуйте свої результати поступово. Всьому свій час.

застілля

День не схожий для застіль, бурхливих гулянь, походів у ресторани. На четвертий день Місяця рекомендується дуже обмежувати себе у їжі та випивці, намагайтеся дотримуватися міри, а ще краще, влаштуйте собі розвантажувальний день. Якщо ж такі жорсткі обмеження не для вас, тоді як мінімум, сьогодні не переїдайте, не вживайте жирну, смажену їжу, уникайте фаст-фудів, надмірної кількості багатої вуглеводами їжі. У цей період Місяць надає сильний вплив на всі процеси, пов’язані з травленням. Тому “погані” продукти вкрай негативно можуть вплинути на ваше здоров’я і ситуативне самопочуття. А ось корисна і легка їжа, особливо фрукти, овочі, каші, продукти, що містять багато клітковини, найсприятливішим чином позначиться на вашому організмі.

Також в цей день не рекомендується їсти ввечері і особливо вночі. Постарайтеся утриматися від звичного для вас останнього прийому їжі за день.

алкоголь

На четверту місячну добу вкрай не бажано вживання алкогольних напоїв. Так само, як і з їжею, алкоголем у цей день потрібно бути максимально обережним. Ідеально буде, якщо у вас вийде сьогодні не вживати його взагалі. Якщо ж у силу різних обставин це для вас виявиться неможливим, пийте тільки хороші напої і в дуже невеликих дозах! Краще всього буде обмежитися одним келихом вина або невеликим келихом хорошого віскі.

Під діями важких місячних енергій в цей день всі негативні наслідки від вживання алкоголю будуть багаторазово посилені. Тому не дивуйтеся, якщо навіть від звичної для вас дози на наступний ранок ви відчуєте нездужання і слабкість в організмі. Уникнути таких наслідків можна лише єдиним способом – не пити сьогодні алкоголь взагалі.

стрижка, фарбування волосся і зачіска

Стрижка може призвести до психічних розладів. У вас може захворіти горло, можуть порушитися бізнес-плани і зірватися заплановані зустрічі. У цей день Місяць зростає, що сприяє прискоренню росту волосся, якщо ви все ж зважитеся їх постригти.

В цей день є сенс міняти колір волосся, якщо ви бажаєте залучити фінансову удачу, зміцнити свої позиції на роботі, заслужити довіру колег. Вибирати краще природні кольори, близькі до вашого натурального відтінку.

У цей день не варто експериментувати з незвичайними плетінням і укладанням. Нехай ваша зачіска буде максимально природною і звичною. Вона приверне до вас більше енергії і ви відчуєте приплив креативних ідей

Любов та спілкування

Любов і спілкування . Подаруйте своїй другій половинці романтичну вечерю. «Купайтеся один одного», – заповідає нам цей день. Можна укласти шлюб, але сімейне життя буде позбавлена тієї теплоти і дружньої атмосфери, яку часто чекають від заміжжя.

День краще провести в сім’ї, далеко від дому йти не рекомендується. Посидьте з родичами, покажіть, як ви любите їх, як про них дбаєте. Сьогоднішній день — найкращий для зміцнення сімейних і родинних взаємин. Можна піти на примирення з близькою людиною, з яким давно були у сварці.

Відмінний день для продовження роду. Зачата у четверті місячну добу дитина буде ніжно прив’язаний до сім’ї, до материнського тепла і домашнього затишку. Він буде відмінним сім’янином і вдячним дитиною, тільки якщо не виросте ледарем.

Детальніше:

спілкування

Абсолютно негативний день для спілкування! Сьогодні Місяць максимально сприяє тому, щоб максимально багато часу ми провели наодинці з собою і своїми думками, відновили своє енергетичне поле і духовні сили.

Четверті місячну добу – найкращий час, щоб провести його на самоті, наприклад, вдома у бібліотеці або десь на природі, слухаючи шум води або вітру, спів птахів і шелест листя. Постарайтеся відключитися від інформаційних потоків, нічого не читайте, не слухайте музику, обмежте навіть своє віртуальне спілкування в інтернеті. Сконцентруйтеся на своїх думках, емоціях і відчуттях. Повірте, сьогодні зробити це буде особливо легко і п??иятно!

Якщо ж все-таки вирватися з соціуму вам не вдасться, будьте обережні в своїх думках і словах, так як все, що буде вимовлено вголос, дуже легко може стати дійсністю. Зараз відкритий космос як ніколи, тому говоріть тільки про хороше.

спори, з’ясування відносин

Негативний день для будь-якого роду з’ясування відносин. Всі емоції, нестримані вислови, грубі слова вкрай несприятливо позначаться не тільки на тому, на кого вони спрямовані, але і в першу чергу на вас самих. Важкі енергії цього місячного дня ще більше посилять будь виходить від вас негатив, погіршать настрій і психо-эмциональное самопочуття.

Намагайтеся всіма силами утриматися від суперечок, не відстоюйте свою точку зору і позицію ні з яких питань, уникайте конфліктних ситуацій. Ваш опонент не почує нічого з того, що ви будете говорити. І у вас, і у нього залишаться в пам’яті не аргументи, а лише негативний осад від такого роду розмов. Особливо будьте терпимі до близьких та рідних! Адже цим людям ми найменше хотіли б нашкодити!

одруження

День нейтральний для укладення шлюбу. Зараз Місяць особливо не сприяє як легкому і безтурботному сімейного щастя, так і не буде критично впливати на ваш союз.

Якщо ви давно планували вийти заміж/одружитися і щаслива дата припадає саме на цей день, тоді можете сміливо втілювати в життя свої плани. У разі ж, коли рішення спонтанне і не зважене, рекомендується перенести весілля. Є ризик, що ваше сімейне життя перетвориться на нескінченний пошук компромісів. І що найгірше, частіше вам так і не вдасться знайти. Подумайте, чи дійсно гра варта свічок, чи все ж таки краще не ризикувати в таких важливих питаннях?

Також людям, які знають один одного відносно недавно, Місяць може піднести і інші неприємні сюрпризи у вигляді постійних сварок і конфліктів, труднощів сімейне щастя. Тому, навіть не дивлячись на всю нейтральність цього дня для укладення шлюбного союзу, рекомендується підійти до процесу максимально свідомо і раціонально, так як певні ризики все ж таки існують.

секс

Четвертий місячний день нейтральний для сексу. Не можна сказати, що в цей період категорично не рекомендується їм займатися, як не радиться також пристрасно і повністю віддаватися любовним утіхам. Сьогодні ідеально буде зайнятися сексом зі своїм дружиною/чоловіком. Якщо ж ви не перебуваєте в шлюбі, то будьте вкрай уважні з інтимними зв’язками у цей день. Краще буде, якщо їх взагалі вдасться уникнути. В крайньому випадку, ваш партнер не повинен бути “зі сторони”, це повинен бути перевірений чоловік, якого ви давно знаєте і кому можете довіряти.

У цей період рекомендується не експериментувати в сексі, він не повинен бути екстремальним або незвичайним для вас. Пус??ь все буде традиційно, спокійно і може навіть банально. У цей день Місяць не буде сприятливо впливати на будь-які бурхливі контакти і емоційні прояви.

Також в деяких древніх трактатах є попередження про те, що на четвертий день Місяця висока ймовірність заразитися венеричною хворобою. Тому десять разів подумайте перед тим, як лягти в ліжко з малознайомим або неперевіреними людиною.

зачаття

Четвертий місячний день прекрасний і в той же час містичний період для зачаття. У стародавніх книгах можна зустріти опис, що якщо ваша дитина була зачата цього дня, то з її народженням у сім’ю повертається і дух одного з предків. І якщо це твердження практично неможливо перевірити на достовірність, то безперечним фактом є те, що такі діти улюблені оточуючими. Від них у захваті як всі родичі, так і чужі люди.

Вони будуть відрізнятися активністю, це справжні маленькі непосиди. У вигляді таких природних схильностей, доля таких дітей буде сильно залежати від того, як ви їх виховаєте. Для максимального розкриття їх талантів, їм категорично не можна давати право довго байдикувати і бути пасивними. Звичайно, тут не потрібно плутати крайню ступінь затяжний ліні і деякі періоди відпочинку, коли в перервах між справами дітки навіть потребують спокою і розслаблення.

Віддавайте таких дітей на різні секції і гуртки, чим більше занять вони спробують, тим більша ймовірність, що вони правильно зможуть визначити для себе найважливіше заняття в життя у відповідності зі своїми природними схильностями і можливостями.

До дітей, які були зачаті на четвертий день Місяця, тягнуться оточуючі. Завдяки їх природному магнетизму і щирості їм не потрібно навіть маніпулювати людьми і плести інтриги в дорослому віці. Вони підкорюють своєю добротою, ніжністю, спокоєм.

Робота і творчість

Робота і творчість . Всі свої зусилля краще направити на пасивну роботу — збір інформації, перевірку паперів, архівів. Можна вирішувати фінансові питання і займатися торгівлею, але не операціями з нерухомістю. Всі вкладені в справу гроші, а також ваші зусилля окупляться дуже швидко.

Не варто починати нові справи, підписувати договори та звільнятися з роботи. Не найкращий день для спілкування з начальством. Сьогодні і партнери, і роботодавці обтяжені власними проблемами і байдужі до проблем інших, тому проведення переговорів та спільне вирішення проблем краще відкласти на інший день.

Детальніше:

починання

Не самий підходящий день для початку нових справ, постановки нових цілей і завдань. Намагайтеся не зачіпати сьогодні жодна справа, яку ви можете перенести без видимого збитку на майбутнє.

На четвертий місячний день вже не так категорично й настійно рекомендується утримуватися від нових починань, як, наприклад, в перший і третій дні, але обмежити кількість початих справ все ж варто. Особливо це стосується завдань, пов’язаних з державними структурами та проектами. Також якщо ви планували відкрити свою компанію, утримайтеся від її реєстрації сьогодні. Такі масштабні справи все ж краще починати в більш підходящі по силі енергій дн??, коли Місяць буде вам максимально сприяти в цьому.

бізнес

Дуже вдалий день для бізнесу! Цей місячний день сприятливий для планування нових проектів, так як ви зможете адекватно оцінити свої сили, співвіднести ресурси, можливості і потреби. Будьте активні і рішучі в прийнятті рішень, не бійтеся брати на себе відповідальність і проявляти ініціативу. Дійте швидко і впевнено, сьогодні ви на підсвідомому рівні будете приймати правильні рішення, навіть не до кінця їх обдумавши.

Єдине застереження: не варто розширювати свій бізнес або брати на себе додаткові функціональні обов’язки. На четвертий день позиція Місяця сприяє тому, що такі дії не принесуть вам очікуваного результату і розчарують.

грошові операції

Якщо у вас були відкладені деякі покупки або заморожені якісь фінансові питання та проекти, сьогодні один з найбільш підходящих днів для того, щоб до них повернутися. Займіться придбанням потрібних речей в будинок, оплатити всі свої рахунки, купіть подарунки близьким людям. Також четвертий місячний день – вдалий період для здійснення масштабних покупок. Якщо ви збиралися купити щось вартісне (наприклад, автомобіль), сміливо можете робити це сьогодні! Будь-які маніпуляції з грошима, як не дивно, позитивно позначаться на ваших фінансах в довгостроковій перспективі.

У бізнесі це час вдало для інвестування, відкриття нових рахунків і депозитів. Якщо у вас будуть просити в борг, нікому не відмовляйте (за умови, звичайно, що це люди, яким ви довіряєте і в яких впевнені).

спілкування з начальством, податки

Четвертий місячний день вдалий для спілкування з керівництвом.

Якщо у вас є до начальства важливі питання або побажання, якщо ви маєте намір отримати підвищення зарплати або узгодити свій план розвитку і особистісного зростання, тоді це точно не найкращий день для обговорення таких тем. Місяць негативно вплине на відносини вашого боса до вас, навіть якщо у вас з ним до цього були прекрасні стосунки.

Утримайтеся також від проведення робочих нарад та обговорення поточних справ. У разі, коли цього уникнути не вдасться, постарайтеся говорити поменше і ні в якому разі не суперечити керівнику. Мовчки реагиру??ті на всі найбожевільніші завдання, які він буде вам давати, і погоджуйтеся з усіма його пропозиціями. Все одно вам вдасться довести свою правоту і відстояти позицію. Тільки вибрати для цього потрібно більш сприятливий місячний день.

Сьогодні також рекомендується утриматися від будь-яких операцій, пов’язаних з податками. Не подавайте звітів, не сплачуйте збори, не вступайте в контакт з податковою інспекцією.

зміна місця роботи

Четверті місячну добу дуже невдалий період для зміни роботодавця. Не міняйте сферу діяльності, компанію і бізнес-оточення в цей період, Місяць зараз вкрай цьому не сприяє. Замість нового досвіду, кар’єрного зростання і фінансових вигод ви отримаєте тільки купу головного болю, незадоволеність і відчуття, що все йде не так, як потрібно. Вас не буде залишати відчуття, що всі ставлять вам палиці в колеса. Хоча насправді ви просто вибрали невдалий період для кардинальних змін у своєму професійному житті.

Помінявши роботу в цей день, ви можете перестати відчувати, що росте як фахівець. З колегами буде ??рудно знайти спільну мову і взаєморозуміння. А про підтримку у важкі часи доведеться забути надовго.

Тому відповідайте собі чесно, чи потрібно до нової роботи вам ще таку кількість “бонусів” на додачу?

нерухомість (купівля, продаж, обмін)

Не займайтеся сьогодні питаннями нерухомості, так як Луна цьому не сприятиме. Продаючи, купуючи, обмінюючи в цей день житлові метри, ви швидше за все, тільки придбаєте собі головний біль і витратите купу нервів. Проблеми можуть виникнути там, де ви їх навіть не очікуєте. Дуже високі ризики фінансових та інших матеріальних втрат. В такі невдалі дні навіть найперевіреніші люди можуть вас підвести, ріелтори обдурити, близькі не виконати обіцянок. Тому настійно рекомендується не укладати ніяких угод, пов’язаних з нерухомістю. Краще спробуйте ще раз оцінити имеющи??ся пропозиції, співвіднести їх з реаліями ринку і тверезо оцінити свої можливості.

творчість

Відповідний день для занять творчими процесами і справами. Сприятливим буде закінчення всіх раніше розпочатих справ, вас несподівано може відвідати натхнення, ви відчуєте надзвичайний прилив творчої енергії. Починати нові проекти сьогодні не рекомендується, а от поліпшити і довести до розуму старі, буде дуже доречно!

Можливо також, що у вас буде наплив нових творчих ідей, відчуєте прилив внутрішніх сил і надзвичайний енергетичний підйом.

Якщо ж ви були далекі від творчості, то сьогодні якраз той день, коли буде корисно сходити на якийсь майстер клас або просто спробувати зробити щось своїми руками. Це принесе ??ам воістину велике задоволення!

Особливо цікавим може виявитися колективна творчість або навіть участь у флеш-мобі чи аматорській театральній постановці.

наука

День хороший для занять науковими справами. Можете сміливо продовжувати роботу над раніше розпочатої дисертацією або дослідженням, над будь-якими своїми розробками, пов’язаними з науковою сферою діяльності. Також на вас справить позитивний вплив похід в музей, перегляд документальних фільмів або читання наукової літератури.

Якщо ваша професійна діяльність лежить у площині науки, це дуже сприятливий час для проведення різного роду симпозіумів, нарад та обміну досвідом з колегами. Чим більше сьогодні ви отримаєте різної інформації, тим вище ймовірність великого прориву у ваших дослідженнях, у вас може відкритися новий погляд на найскладніші речі і проблеми.

мистецтво

Четвертий місячний день нейтральний для сфери мистецтва. Якщо у вас є важливі справи і не закінчені проекти, ви з успіхом можете продовжити сьогодні ними займатися. Якщо буде бажання сходити в “культурні” місця, наприклад, відвідати виставки, галереї, музеї, покази мод, театри і кінотеатри, без роздумів йдіть туди. Так ви наповните своє життя прекрасним і поліпшите свій емоційний стан. Якщо ж такого бажання всередині вас не виникне, не варто робити щось через силу. В цей день взагалі дуже рекомендується прислухатися до своїх внутрішніх поривів у всіх питаннях, які пов’язані з мистецтвом. Ви самі будете краще відчувати, що принесе вам радість і користь. У цей період Місяць ніяк не буде впливати на цей аспект нашого життя.

навчання (іспити)

Цілком вдалий день для навчання. Так само, як і в питаннях мистецтва, Місяць практично не впливатиме на процеси, пов’язані з сприйняттям нової інформації. Тому сьогодні все буде залежати тільки від вас. Тільки ваша цілеспрямованість, завзятість, бажання і потреба дізнатися щось нове буде формувати енергетичний потенціал четвертого місячного дня у сфері навчання. У разі ж, коли ви будете відчувати втому, млявість, нездатність до концентрації і ваша увага буде розсіюватися, не намагайтеся насильно нічого вчити, не знущайтеся над собою. Це явний сигнал вашого організму, який шляхом саморегуляції катує??я таким чином відновитися. Тому в такому випадку, краще дайте собі відпочинок.

Четверті місячну добу не підходящий час для здачі іспитів. Якщо є можливість, перенесіть їх на інший день.

домашні справи (ремонт, прибирання)

Ідеальний день для заняття домашніми справами! Луна довго не була сприятливою для цього, тому сьогоднішнє час постарайтеся максимально використовувати з користю. В цей період буде вдалим будь-яка активність, пов’язана з будинком, будь то дрібна прибирання або великий ремонт.

Якщо ви планували зробити якісь кардинальні зміни у своєму житловому приміщенні, то рекомендується робити їх з акцентом на те, щоб привнести в нього більше світла і повітря. Пофарбуйте стіни в світлі тони, зніміть старі важкі штори і повісьте легкий тюль.

Купіть пару нових вазонів, ретельно скрізь уберитесь, помийте підлогу і витріть пил, наповніть свій будинок максимально свіжістю і зробіть чистим. Ви відразу відчуєте, наскільки легше вам буде дихати, у вас буде великий приплив життєвих сил і навіть покращиться настрій і самопочуття.

Народжені в цей день

Народжені в цей день будуть вимагати багато уваги з боку батьків. Якщо батьки не докладе достатніх зусиль і не витратять багато часу на виховання дитини, то він виросте егоїстом і може навіть стати злочинцем. З іншого боку, народжена в цей день люди мають якийсь внутрішній загадкою, несуть в собі космічну таємницю. З боку вони можуть виглядати замкнутими, але якщо розгадати цю таємницю, людина виявиться цікавим і приємним у спілкуванні.

Подробиці 4 місячного дня стосовно до різних сфер діяльності – класична трактування

начинанияобщениебизнесденежные операцииобщение з начальством, налогисмена місця работынедвижимость (купівля, продаж, обмін)творчествонаукаискусствообучение (іспити)путешествияотдыхзастольеалкогольспоры, з’ясування отношенийсексбракосочетаниезачатиефизическая нагрузкадомашние справи (ремонт, прибирання)сныстрижка, забарвлення і зачіска волосИсточник: www.life-moon.pp.ru

Сонник - тлумачення снів