Знайти ніж в лісі, на вулиці, чужому будинку: повний перелік прикмет

Незнайоме колючо-ріжуче знаряддя в народі наділене загрозливою символікою. Прикмета свідчить – знайти ніж не до добра. Ангел-хранитель попереджає про всілякі неприємності на рівному місці: від підступів злостивців до нападу чорного чаклуна.

Якщо рідний знайшов і приніс додому ножик, то слід провести чистку. Лезо може містити в собі залишки енергетики чаклунства. Найчастіше предмети застосовуються в окультних ритуалах не самою світлою спрямованості.

Докладний розбір прикмет і повір’їв про знайдених ножах

За старих часів поділяли значення для заміжніх, дівчат і хлопців. Підказували бабусі в селах таке:

 1. Жінці наштовхнутися на різак – до охолодження чоловіка. Чоловіче перестане приділяти їй ласкаве увагу. Рід зачахне.
 2. Дівчині наштовхнутися на стежці на режік з дерев’яною ручкою – до нудоті. Очі згаснуть, шкіра зів’яне і покриється прищами. Хлопці перестануть милуватися її струнким раніше станом. Це відьмині витівки. Не можна забирати і навіть доторкатися.
 3. Чоловікові прикмета обіцяє збитки, хвороби в сімействі. Неодруженому – долю підкаблучника, що не розпоряджається власними доходами.

Забобони про Фінк і тесак детально розбирають все різноманіття можливих подій. Поцікавтеся розшифровками по виду знайденого вироби і за місцем дій. Поєднавши пояснення, отримаєте саму реалістичну картинку.

Як виглядала знахідка

Гострий аксесуар, що належить іншій людині, практично завжди небезпечний. Більшість народів світу негативно забарвлює передвістя. Езотерики солідарні з бабусями різноманітних культур. Ангельська підказка варіюється по зовнішності знахідки:

 1. Старе лезо пророкує перепони на шляху нинішніх досягнень.
 2. підмітив щербини, тріщини – посварилась з батьками. Якщо матінка і батюшка вже небіжчики, то зробите щось варте осуду.
 3. Новий клинок віщає про поточні неприємності, які змушують відправитися на пошуки іншого докладання зусиль. Ускладнення поставлять перед гнітючим фактом: звільненням, розлученням, розривом. Згодом проблематика обернеться вигодою.
 4. Рожевий натякає на тривалий конфлікт з близьким. Іноді пророкує вимушений від’їзд по сумному приводу.
 5. Гарний – зниження життєвого потенціалу, погіршення самопочуття.
 6. Старовинний – до раптового збагачення, якщо не проґавите шанс.
 7. Звичайний кухонний – до сварок з ріднею. Зніміть пристріт, тоді гармонія відновиться.

Вкрай негативний повір’я про поламані навпіл ножиком. Доторкнетеся до шматка – чорна смуга надовго занурить в печаль.

Де знайшли небезпечний предмет

Безхазяйне вістря, викопане з землі, натякає на застарілу проблематику. Ангел вказує, що пора розібратися з відсунуті в далекі куточки пам’яті питаннями. Інакше наживете нещастя.

Виявити в лісі

Якщо натрапили випадково на ножик, значить попереду фінансові ускладнення. Намацав рукою і порізатися – до захворювання. Бережіть здоров’я. Пошкодили палець – дитина сильно поранить, потрапить в аварію, впаде.

Сільські забобони про знайдених мечах говорять недобре. Житло постраждає від катаклізму, техногенної катастрофи. Вірогідні пожежі, повені, руйнування. Підсилюйте пильність.

увіткнути в дерево

Забобонні грибники відразу покидають лісовий масив. І правильно роблять. Ножик, що стирчить в стовбурі, прогнозує нещастя.

Побачити на вулиці на дорозі

Легко помітити – до ризику попадання в незручну ситуацію. Проходьте повз і повір’я не спрацює.

Лезо увібрало в себе енергетику втратив або спеціально кинув. Звичайний спосіб передачі негативу – підкинути іншому. Піднявши, перейме нещасливу долю.

Навіть непомітно загублений штучка тягне проблематику растеряха. Найменше, що трапиться – це низка негараздів там, де були впевнені в перемозі.

У городі

Найчастіше дачники викопують ножички на ділянці, натикаються на подвір’ї. Нічого хорошого така подія не обіцяє. Обіцяє хвороба домочадця, смерть недужих або престарілого.

Розкопати старовинний – до благоденства. Не інакше багатий дядечко розщедриться. З відірваним кінчиком – до розладу. Втратите накопичення через непорозуміння.

Будинки

Невідоме вістря – ознака навмисного шкідництва. Пригадайте, хто недавно відвідував гніздечко? Саме ця персона вирішила зіпсувати вам повсякденність. А задум визначається за інтересами нехорошого гостя.

Чи можна підняти і взяти собі

Категорично забороняється, якщо не втомилися від хорошого життя. Зброя на магічному рівні обернеться проти вас. Навіть розглядати, цікавитися, чіпати не бажано.

Ногою у взутті не торкайтеся. Якщо предмет заважає, то його прибирають інструментом (лопатою, прутом).

Якщо знайшла ножиці, що це значить

Такий інструмент прогнозує тільки благе. Сільські ведуньі віщували:

 1. Молодим швидке весілля по долі.
 2. Подружжю бажаного спадкоємця. Іржаві – погіршення відносин, конфлікт інтересів.
 3. Громадянам похилого віку – міцне здоров’я.

Тупі ножиці – відмінний знак. Прогнозує позбавлення від гострої конфліктної ситуації, що заважала насолоджуватися повсякденністю довгі роки. Посварені примирятися, скривджені пробачать.

Що робити, як нейтралізувати негативний прогноз

Психологи радикальні. Пропонують не вірити усіляким домислів. Якщо подумки посміятися над забобонами, ніяка біда не пристане.

Тривожний стан знімається однією з методик:

 1. Полити тесак освяченою водою. Прочитати «Отче наш». Зробити три ковтки.
 2. Сам ніж викинути подалі.
 3. Якщо прямуючи далеко від житла, то краще залишити на місці. Відразу киньте три жовтих монетки поруч. Це відкуп.

Підкинутий в квартиру нейтралізують інакше. Візьміть побільше солі, засипте подклад доверху в підходящої тарі. Несіть до річки і змийте на дно. А будинок очистіть від псування …

Сонник - тлумачення снів