Які речі не можна показувати гостям в будинку, щоб не накликати біду

Навколишній нас предмети накопичують негативну і позитивну енергетику, допомагаючи радіти, вистоювати в випробуваннях, жити щасливо. Сторонні здатні втрутитися в цей позитивний круговорот. Будинки існують речі, які не можна показувати гостям. Інакше можете накликати біду. Розберемо, яке саме добро повинно зберігатися подалі від чужих поглядів.

Старовинні фотографії

Знімок навічно друкує енергетичну копію особистості. Через цей канал наводиться псування, передається прокляття. Чи не потрібен спеціальний ритуал. Той, хто дивиться може просто негативно подумати про те, хто на фото. Зображений автоматом отримує пробою аури.

Виняток – фотографія в рамці. Оправа створює потужний захист каналу передачі енергетики. Якщо вішаєте на стінку улюблений знімок, то обрамляють красивою рамкою. Це безпечно.

Гроші

Будь-яка утворює, так чи інакше пов’язана з доходами і накопиченнями, повинна знаходитися поза зоною видимості. Варіанти: гаманці, банківські картки, скарбнички, цінні папери, готівку, кредитні договори.

Заздрісний гість з легкістю перехопить грошову успішність. Залишитеся надовго в нужді. А якщо зроблять краднік, то покотитеся на соціальне дно всім сімейством. Нікому не демонструйте монети і купюри!

Ліки

Життєво необхідні пігулки та мікстури ховайте в тумбочку, шафу, аптечку. Таблетки доводиться приймати постійно. Якщо в них внести негативний задум, то прогрес одужання загальмується. Візитер зможе за назвою ліки визначити діагноз. А це змінить його ставлення з симпатії на неприйняття.

За допомогою настоянок і відварів передає таке зло, що наслідки будете черпати величезними ложками. Самі не зрозумієте, звідки взялися сварки, скандали, зради, вічне бурчання близьких. Краще поберегти теплу атмосферу в будинку від сторонніх.

Дорогоцінні прикраси, антикваріат, золото

Красиві цінності викликають люту заздрість. Мало знайдеться особистостей, здатних впоратися з такою спокусою. Чуже благоденство змушує зеленіти від нападу ревнощів до багатства. Чи не хваліться станом, будьте скромніше.

За прикметами, передаючи коштовність в інші руки, ви вручаєте власну долю сторонній. Крок, який створює залежні відносини. Захочете потім скоротити рівень спілкування, так не вийде. Візитер вже прокрався в найпотаємніші простори особистісного простору. Іноді просто перехопив удачу і використовує ваші можливості собі на користь.

Спідня білизна

Гарний, супердорогий комплект недоречний в інтер’єрі вітальні. Білизна – це аналог інтимної зони. Демонструючи такої напоказ, ви закликаєте гостя заглибитися в теми, не прийняті до обговорення в суспільстві. Ховайте подалі трусики від подружок. Інакше приятелька на інтуїтивному рівні відчує запрошення в ліжко до вашого улюбленого. А ви хочете пережити горе зради?

Предмети особистої гігієни

Пачки тампонів на увазі – це не красиво. Але не тільки. Особисті речі продовжують тему білизни. Ви просто називаєте відвідувача порушити всі рамки пристойності. Потім станете плакати через чорних пліток.

Приберіть гребінець з трюмо. Вкрадений волосся можуть використовувати в чорному ритуалі. Біоматеріал часто вимагає чаклун для нанесення страшного шкоди господарці.

Речі, пов’язані з релігійними поглядами

Ніякої магії в приймете немає. Ікони, релігійні книги, хрести та лампадки часто стають приводом для розбіжностей. Нині громадяни вільно вибирають віросповідання. Деякі стають відданими фанатами. Замість дружньої вечірки ризикуєте отримати втрачений вечір, сповнений нецікавими спорами.

Православним релігія не рекомендує демонструвати натільний хрестик оточуючим. Ця штучка символізує зв’язок з Господом. Тобто безпосередньо зачіпає основи світогляду, духовного світу. Чорні через хрестик наводять смерть. Бережіть найцінніше.

Документи

Малознайомі відвідувачі часто виношують користь. Папери легко сфотографувати і використовувати в шахрайських цілях. Потім доведеться по судах бігати, відстоювати власність. Краще попередити біду. Зберігайте документи в спеціальному місці, недоступному шахраям.

Обереги, талісмани

Штучки магічного властивості – найпотаємніше. Їх кладіть подалі. Чорна енергія злості зруйнує захист. Талісман перестане працювати, як належить. Череда невдач звалиться на голову.

Кімнатні квіти

Рослини не тільки прикрашають декор. Вони чистять біоенергетичний простір. Листя і квіти чуйно реагують на присутніх. Від темного впливу в’януть, сохнуть, гинуть. Викрадений відросток – причина відходу фортуни з долі. Пам’ятайте, що за прикметами квіточку покладається поцупити.

Не потрібно витягувати горщики з кімнати. Просто не акцентуйте на них увагу, чи не хваліться.

Що не можна дозволяти робити відвідувачеві, щоб не постраждати

Візит званого гостя іноді перетворюється на тортури через непотрібного поведінки. Люди припускають дії, що викликають у господарів справжній гнів або здивування. Наприклад:

 1. Сунуть ніс в холодильник. Їм що подали несмачне частування?
 2. Відкривають шафи. Хіба їх запросили для обшуку?
 3. Чи включають комп’ютери. Що там вони захотіли розкопати?
 4. Гладять собаку або кішку. А раптом подряпає або цапнет?

Вище наведено нешкідливі варіанти нехороших вчинків. Є гірше. Предки століттями напрацювали правила, перетворені в повір’я. Біда стукає в будинок, якщо не слідувати прикметами. Що заборонено робити в гостях?

Деталізація забороненого поведінки:

 1. Мити посуд, значить, відбирати удачу. Відвідувач, який береться за брудні тарілки, явно не один. Він змиває вашу щасливу долю в свою користь. Незаміжня приятелька – відбирає кавалера; безробітна – виштовхує з хорошого місця; безгрошова – веде джерела безбідного існування; хвора – залишить без здоров’я.
 2. Виносити сміття. Разом з пакетом з дому витягають благополуччя.
 3. Струшувати зі столу крихти рукою. Нешкідливий жест відключить фінансові потоки від господарів. Будете жебракувати.
 4. Є з однієї тарілки. Забобонні люди стверджують, що це до розбратів.
 5. Спати в ліжку господарів. Передавати подружнє ложе означає – погодитися на зради.
 6. Розбивати об стіл сире яйце – оклевещут, покриють ганьбою.
 7. Їсти з ножа – до хвороби чоловіка. Якщо дівчина незаміжня, то вийде за злого, підступного чоловіка і буде повік страждати.
 8. Ставити на стіл сумку – лад зникне надовго. Господиня буде постійно сваритися з коханим. А чоловік загрузне в фінансових ускладненнях.

Перераховані приклади поведінки – знак ворожого ставлення відвідувача. На перший раз зробіть зауваження, а потім паче не кличте.

Що робити, щоб нейтралізувати прикмету

Існує марновірство, що після від’їзду домочадця забороняється мити підлогу цілу добу. Інакше рідної постраждає в дорозі. Це повір’я можна перевернути. Раз заявився недобрий приятель, то його можна «випровадити» навічно з двору. Як піде геть, візьміть швабру і протріть коридор. А краще всю квартиру. Більше не побачите порушника спокою. І становище, зіпсоване лиходієм, видужає.

Сонник - тлумачення снів