Які подарунки свекрухи не можна дарувати невістці: прикмети та повір’я

Взаємовідносини між невісткою та свекрухою не завжди складаються гладко. Обидві жінки намагаються згладити кути, підлаштуватися. Іноді яблуко розбрату абсолютно випадково потрапляє в сімейне поле. Свекруха підносить, а молода приймає, річ, заборонену народними прикметами. Розберемо, які подарунки не можна брати, щоб не нашкодити власній гармонії з чоловіком.

Повір’я про презенти і їх шкоду

невістонька від мами чоловіка відділяє вік. Різні покоління відрізняються власними смаками та вподобаннями. Що дамі середнього віку корисне придбання, то молодий марна річ, захаращують будинок.

Безліч сімей приймають сучасну традицію узгоджувати подарунки. Краще запитати і купити щось радує жіночку сунна, ніж переживати про те, що не догодила. Той же принцип діє в зворотному напрямку. Якщо домовляєтеся, то шкідливий вплив прийме мінімізується.

За старих часів сімейне буття складалося за суворими правилами. Хлопець приводив наречену до себе в рід. Вона булла зобов’язана внутрішньо відмовитися від батьків, стати новим самої відданої і лагідною дочкою. Тому влада над її долею набувала свекровка. Могла картати, карати, милувати або хвалити.

Старовинні норми канули в Лету. А звичка доглядати за синочком закріпилася в матусь намертво. Все їм здається, що молодиця ображає кровиночку, помагає заради користі. Мимоволі похмурі думки накладаються на дарування. Енергетика підозр, засудження передається в нове сімейство. Тут же починає свою чорну справу.

Але не кожен предмет або аксесуар здатний зіпсувати міжособистісне простір подружжя. Помічено, що постіль, килими, паласи абсолютно нешкідливі. Нейтральні подушки, ковдри, скатертини. Однак перелік заборонених презентів досить великий.

Речі, які краще категорично не брати

Предмети, що були у вжитку, носять енергетичний відбиток особистості. Якщо свекровушка має явний або прихований недолік, то відмовляйтеся відразу від її речей. Йдеться про яскраво виражених поганих схильностях: алкоголізмі, обжерливості, лихослів’ї, агресивності, депресивності, любвеобільності, що виходить за рамки подружньої вірності.

Магічні ритуали здатні передати гріх разом з підношенням. Родичка очиститься, а прийняла дарування дівчина загрузне в енергетичній бруду.

Шарф, кашне, боа

Аксесуар, що нагадує вуздечку (обертається навколо шиї), асоціюється з домінуванням. Мадам візьме верх в будь-якій суперечці, змусить жити за своїми нормам.

Невестушка виявиться «задушеної» в обіймах старшої рідні. Відсутність свободи шкідливо відбитися на сімейності благополуччя.

В’язані вироби з вовняних ниток

Одяг власноручного виробництва – до зрад. Станете носити навіть нову кофтинку або светр, благовірний загуляє.

Хрест різних модифікацій

Прикраса, деталь декору, частина інтер’єру в формі перетину двох прямих – табу. На символьному рівні хрест означає долю. Жінка може віддати нещасливу долю.

Якщо не знали і взяли, то обов’язково освятите в церкві.

Прикраси

Срібло захищає від негативу. Але не в цьому випадку. Виріб білого металу геть перекриє інтуїтивний канал. Надягнете – станете робити одну помилку за іншою. Так до розлучення.

Стилізовані дзвіночки різноманітних видів – це побажання передчасної кончини.

Перли

Гарний продукт життєдіяльності черепашок – до сліз. Чим більше перлини, тим довше скорботу.

Кільце

Нове з золота нешкідливо. А ось родове колечко таїть в собі масу сюрпризів, частина з яких неприємна. Конкретика:

  1. Перстень, що передається поколіннями, просочений сімейної енергією. Невісточка стала вже частиною цієї спільноти.
  2. Але в темряві поколінь можуть ховатися справжні вади. Ви долучитися до них, перейме в тому чи іншому варіанті.
  3. Відмовитися від спадщини можна. Не тільки свекровка скривдите, весь рід стане мстити.

Якщо сумніваєтеся, то несіть подарунок до священика. Або будинку окропіте святою водою. Потім можна носити.

Ікони та інша релігійна атрибутика

Щодо православної символіки є дві точки зору. Воцерковлені люди із захопленням ставляться до поданої іконі. Якщо свекруха істинно віруюча, то біди немає.

Ікони часто застосовуються в чорних ритуалах по наведенню псування. Дає жінка, не помічена в регулярних походах в храм, насторожитеся. Забороняється дякувати словом (Спасибі). Кивніть, лик поцілуйте.

А зло підношення знесіть до церкви. Викидати, спалювати – великий гріх. Віддайте священнослужителю на потреби пастви.

Кімнатні тапочки

Повір’я стверджують, що дарительница підсвідомо хоче вижити вас з роду. Особливо небезпечно носити білі пантофлі, прийняті з рук матусі чоловіка.

Годинники

Той же варіант. Ходики – до розлуки. Чи не прийняла матуся, хоче позбутися. Інша марновірство стверджує, що годинник відраховує термін Вашого земного втілення. Зупиняться – пора на той світ.

Ножі, ножиці, колючі та ріжучі предмети

Віддайте трохи грошей, коли принесла недолуга свекруха таке. Гостре знаряддя зробить взаємовідносини нестерпно конфліктними. Миру не чекайте. Тільки безперервні чвари, суперечки, невдоволення.

Все, пов’язане з сіллю

З сервізу треба видалити набір для спецій. Солонка – до різноманітної проблематики:

  • фінансової;
  • любовної;
  • по здоров’ю;
  • професійною.

Сіль ідеально переймає думки дарувальниці. Що в її житті невдало склалося, то у вас станеться. Очиститися важко. Делікатно змусьте забрати підношення геть.

Джерела вогню

Небезпечні предмети з подвійним змістом. Запальнички, каміни, плити – це обігрівальні пристрої, що асоціюються з теплом родинного вогнища. Через них передаються найчорніші псування.

Дзеркало

Аксесуар потрібно купувати самостійно. Подароване зберігає пом’яти про життєві негаразди. Розіб’ється – низка проблем обрушиться на осередок суспільства.

Рушники, нижню білизну

Спірна прикмета. Рушник пов’язано з похоронної процедурою (труну в могилу опускають за допомогою тканини). Труси ж, за повір’ями, можуть нашкодити статевій системі.

З точки зору езотерики, це нісенітниця. Виперіть подароване. Енергетика очиститься водою.

Гаманець

Поширений подарунок. Не приймайте порожній. Більшість людей знає, що це до жебрацького існування. Треба покласти всередину купюру. Погане повір’я нейтралізується.

Дитячі речі

Поширені презенти вагітної. Попередьте матусю, щоб не купувала аксесуарів рожевого і блакитного кольорів. У них закладається намір набути онука певної статі. Чи не вгадає, вагітна переживе загрозу викидня.

Домашній вихованець

Якщо у матінки виводок, то заплатите за цуценя або кошеня. Презентоване тварина – до скандалів. Собака – до вічного гавкання; кішка – до хитрощів і зрад; рибки – до нужді; черепаха – до уповільнення кар’єрного зростання; хом’яки – до хвороб; щури – до ворогів.

Подарунки-образи

Сучасні свекрухи переймають тренди, намагаються піклуватися про рідних. Найчастіше несуть дівчині ваги, абонементи на тренування, курси, харчові добавки. Небажано так явно принижувати молоду. Жінки нервово ставляться до чинників, пов’язаних з вагою.

Аналогічно поставиться невістонька до кремів, що коректує скрабам, іншим засобам особистої гігієни. Вже краще грошей дати, нехай сама вибере.

Фігурки птахів теж віднесені до заборонених. Перната залітає у вікно – до загибелі домочадця.

Сонник - тлумачення снів