Прикмета: свербить ліва брова у дівчини чи жінки

Тіло постійно «розмовляє» з нами. Тільки не словами, а знаками. Наприклад, свербить у дівчини ліва брова. Чи замислювалися: до чого? Знання прикмети допоможе уникнути проблем і емоційно приготуватися до радості. Але розшифрування не проста. Потрібно враховувати ряд важливих факторів. Нижче наведено всі значуще.

Чому засвербіла брова зліва: точні прикмети

В загальному випадку дуга над оком пророкує недобре:

 1. Пліткарі озлобилися. Чешуть язиками щосили, навалюючи на вас наклеп. Дізнаєтеся про брудні пересудах. З’явиться привід поплакати через людську несправедливості. Відразу не кидайтеся в бій. Інакше нашкодите своїй репутації. Дійте тонше і витонченіше.
 2. Попереду неприємна зустріч. Виникне перепалка або почуєте щось недобре. Контакт залишить важке післясмак.
 3. Складна розмова зі значною особистістю спустошить. Візаві візьметься ворушити не саме солодке минуле. Доведеться виправдовуватися, давати пояснення.

У слов’янській міфології точно вказували на причину появи «корости» бровки. Орган відчуває чорну заздрість з боку. Хтось спати не може – лютує з приводу ваших успіхів і досягнень. Стежить за кожним словом і кроком.

На щастя, повір’я піддається нейтралізації. Чи не доторкайтеся до брови. А якщо необережно почухали, то скористайтеся інструкцією нижче.

Уточнення по персоналіях:

 1. Молоді представниці кращої половини людства можуть сміливо спиратися на наведені вище трактування.
 2. Вагітній чес бровки на лівій частині обличчя розкриває стать майбутньої дитини. У вас народиться дівчинка.
 3. Сімейної належить незапланована поїздка. Уважніше в дорозі. Вірогідні дрібні аварії, прикрі помилки, непорозуміння.
 4. Зріла дама закохається. Не поспішайте розкривати кавалеру серце. Чоловік аж ніяк не буде принцом. Зближення розшифрує його мерзенне оманливе нутро. Почекайте з конкретним рішенням.
 5. Діловий жінці варто боронити професійні секрети. Не діліться планами, ховайте розрахунки і новації. Тоді крадіжка не відбудуться.

чухати між брів – чекайте негараздів в ближньому колі. Хтось затаїв камінь за пазухою.

Деталізуємо по місця

Іноді свербить не вся дуга, а тільки конкретна частина. Тут потрібно підкоригувати передвістя. Чим ближче до ока, тим менше негативу. Практично біля скроневої частки – найгірші наслідки по вищенаведеного переліку.

За містечка чосу в старовину виявляли розвивається захворювання. Деталі:

 1. У внутрішнього кута – голова заболить, тиск скаче.
 2. Посередині – знак нервового розладу, що виражається в апатії, безсонні, зниженні апетиту.
 3. У зовнішнього кута – зір погіршиться; з’являться висипання на шкірі.

Примітно: сіпання зліва (тик) – сприятливий натяк. Попереду зміни на краще. Мають бути вигідні угоди, щасливі зустрічі, далекі подорожі, благоденство і достаток.

Пророцтва по днях тижня і часу

Деталізувати прогностику дозволяє уважність. Своєчасне отримання інформації – запорука успішності в житті.

У понеділок

Неприємні пересуди навколо вашого імені, сімейства, будинки. Місяць керує нашими емоціями, що означає надумані страхи.

У вівторок

Марс вступив на престол і штовхає до агресивної поведінки. Неприязнь знайомого вийде за межі внутрішнього стримування. Поскандалив.

У середу

Меркурій – планета спілкування протегує тепер. Обіцяє затримки в документальних питаннях. Чи не продавлювати ситуацію. Відкладіть на інший термін.

У четвер

Покровитель доби – Юпітер. Добра, великодушна планета. Передрікає виснажливу поїздку ділового спрямування. Зберіться з силами – і в дорогу. Відмовитися не зможете. Юпітер винагородить за стійкість.

У п’ятницю

Венера править балом. Це жіноча зірка. Тому всі погані прогнози сьогодні відміняються.

У суботу

Сатурн вважається рульовим карми. Свербіж зліва – натяк на черговий виснажливий урок. І потрібно не ухилятися, а приступити до «навчання». Буде важко. Але ви впораєтеся.

У неділю

Проходить під опікою Сонця. Доглядайте за старшим поколінням. Сверблячка – знамення кризи у рідні. Вірогідні гіркі втрати.

Вранці

Ранні коростяві позиви не приймаються. Прикмети не виконуються.

Днем

Гарне ознаку, якщо враховувати деталі. Після полудня або обіду чухатися брівка – утройте обережність. Зумієте обійти негаразди.

Увечері

Натрапите на удар з власної вини. Тримайте емоції в жорсткому кулаці. Ідіть від поривів озлобленості. Віджартовувався від злостивців і ворогів.

Вночі

міцніє влада темних сил. Значить, песимістичні прогнози більш вірогідні. Чи не падайте духом. Проведіть невеликий ритуал, щоб не плакати в подушку.

Способи захисту

Віруючим покладається читати молитви. Цілком підійде «Отче наш». Тільки скажіть відразу, як відчули свербіж або в момент почісування.

Ритуальна техніка:

 1. Розмістіть два дзеркала навпроти один одного.
 2. Встаньте між ним, щоб в одному бачити відображення свого потилиці.
 3. Висмикніть волосинку з чешущіеся дужки.
 4. Вимовте чітко: «скасовувати. Видаляю. Себе від зла позбавляють ».
 5. Кидайте волосок подалі в вікно або спаліть.

А якщо зорієнтувалися відразу, то дійте по-іншому. Треба стримати бажання чесати брову. Замість цього схрестити пальці лівої руки і прибрати за спину. Удачі!

Сонник - тлумачення снів