До чого свербить ліве вухо у дівчини, жінки, чоловіки

Орган слуху здатний на багато що. Не тільки вловлює і передає в мозок звук. Ще вміє передбачати. Коли свербить ліве вухо, то потрібно насторожитися. Міфологія пов’язує цю сторону тіла з інтуїцією. Прикмета каже, що пророкує чес частіше погане. Дівчину засудить оточення за якийсь вчинок. Чоловіка перемиють всі кісточки. Наслухаєтеся неконструктивної критики. Інші забобони зв’язали свербіж з погодою. Але точний прогноз залежить від безлічі факторів. Розберемо їх детально.

Свербить вухо зліва: точні розшифровки

Слуховий апарат людини вловлює частина прийдешніх подій. Зазвичай такі мають негативний характер. Чес всього вуха пророкує:

 1. Обговорення вашої персони, плітки, пересуди.
 2. Отримання сумного звістки про хворобу родича або смерті.

Прикмета прийшла зі стародавніх слов’янських общин. Чому стали вважати саме так? Аналогія проста. Погані звістки і плітки передають пошепки, на вушко. Всередині від вібрації голосу лоскотно. Відчуття передається тому, кого стосується розмова.

Чим сильніше горять і свербить раковини, тим брудніше обговорення. Негатив ллється як з рогу достатку.

Мочка

Самий нижній край свідчить про наявність численних озлоблених ворогів. Горить, значить, недруги збирають полчища прихильників, використовуючи чорні небилиці. Заздрісні шепотки хмарою згущуються навколо вашого імені.

Постійний свербіж мочки зліва, – до великої сварці. Сміливо вплутуйтеся в перепалку. Підсумки заходу порадують. Варіанти: відшукаєте аргументи власної правоти; знайдете вірних прихильників. Протистоїть сторона буде розгромлена.

В плані погоди мочка обіцяє:

 • народженим взимку – потепління;
 • «літнім» людям – похолодання.

Шелушение м’якої шкіри, почервоніння, прищики НЕ трактуються. Це показник, що розвивається алергічної реакції. Потрібен аналіз вживаних продуктів. Іноді алергія у дівчини виникає на матеріал, з якого зроблені сережки.

Усередині

Погане знамення. Почухати трошки – переберіть подумки власні секрети. Один з найбільш ганебних скоро перестане бути таємницею для близьких. Переживете хвилини ганьби. Потрібно убезпечити себе, зробити «хід конем». Або змиритися з власним недосконалістю, що набагато краще.

Конкретизація по локації і виду турбують фактора:

 1. Дзвін у лівому вушку позначає відмінні звістки, безпосередньо вас не зачіпають. Хтось завагітніє, інші підуть на підвищення.
 2. Свербить в центрі раковини – витратити. Накопичення підуть на цінне придбання. Наприклад, машини; земельної ділянки, будинку. За радісною подією прийде нужда.
 3. свербить хрящик на внутрішній поверхні – до сюрпризу приємного властивості. Колеги розщедряться на подарунок або улюблений подсуетится. Хрящ ще й горить – пишаєтеся. Печіння зсередини позначає високе положення в очах громадськості. Вас ставлять в приклад менш вдалим бідолахам.

Увага: внутрішнє свербіння вуха – тривожний показник, з медичної точки зору. Так трапляється при отиті, наприклад. Бажано пройти обстеження.

Зовні

Верх органу обіцяє отримання цінної інформації, здатної кардинально змінити хід поточних подій. Прислухайтеся, щоб не пропустити. Прийнято пов’язувати свербіж з позитивними ситуаціями. Локалізація:

 1. Верхня зовнішня оболонка – до прибутку, просуванню кар’єри, спадок.
 2. Самий кінчик – до пропозиції руки і серця для одиноких.
 3. Зверху, буквально на маківці – до задушевному, радісному розмови. Теми різноманітні: про з’єднання сердець, про спільне проживання, про примирення посварених.

Почервоніння, що не пов’язане з медичними факторами, пояснюється песимістично. Тлумачення:

 1. Грошики люблять рахунок. Згадайте, за якими боргами потрібно терміново розраховуватися. Якщо кредити і позики відсутні, то коштів буде в обріз.
 2. Ініціатор конфліктів завжди страждає. Чи не підтримуйте сварок, що не провокуйте близьких.
 3. Розсекречення давніх обставин, які вами ретельно приховувалися. На жаль, перенесете сором.

зачесане після лазні – напружтеся. Шкідливі звички створили умови для розвитку недуги. Пора міняти спосіб життя в бік здорового.

Якщо чес зовні утворився в день народження, то негатив скасовується. Будуть смикати за вушко, тобто вітати. Розорюйте руки для обіймів і подарунків.

За вухом

Ззаду свербить – до втрат. Втрати трапиться в матеріальній сфері або моральної області.

Паління в вухах

Значення:

 1. Вас поминають добрим словом, говорять виключно приємні речі.
 2. Хтось бажає зателефонувати, написати, зустрітися.
 3. ображені особа, обіцянку якої ви не зуміли виконати.

Постійна реакція лівої слуховий раковини – свідоцтво думок якоїсь персони. Вороги думають погано, друзі і кохані – добре.

Якщо відчуття значне, горить як вогонь, то оптимально почати перераховувати недругів і приятелів. На кому зупиниться дискомфорт, то і винуватець ситуації.

Підказки по днях

Доба тижні, коли виник дискомфорт, коригують пророцтва. А саме:

 1. П’ятниця принесе проблеми з ріднею. Невміння контролювати вихід дурному настрою вийде боком. Тримайтеся.
 2. Вівторок до полудня – прекрасний настрій до кінця дня. Після 12 годин – погіршення настрою зважаючи приходу сумнівною звісточки. Перевірте її достовірність.
 3. П’ятниця – закінчення тривалих негараздів. Стрімке старт нового заходу.
 4. Четвер – все про гроші. Прибутки, премії, виграші. Але виключно, якщо хоч крок назустріч успіху зробите.
 5. П’ятниця – зміцнення наявних уз. Можливість створити гармонійний союз.
 6. П’ятниця – плітки, пересуди, погані вісті. Не позичайте, якщо сильно свербить. Чи не повернуть.
 7. Неділя – конфронтація обернеться зростанням доходів. Вступайте в протистояння.

Значення по часу доби

Ранок та вечір не однакові по проявах інтуїції. Тому треба врахувати годину вушного прогнозу.

Конкретика:

 1. Вранці – засмутився дрібні негаразди, суєта. Спростити положення зумієте самі, якщо навчитеся прислухатися до оточуючих.
 2. У полудень – на передній план вийдуть кар’єрні питання. Постарайтеся тримати дане другому слово.
 3. Днем (після дванадцяти) – слуховий «інструмент» застерігає від необдуманого вчинку. Зупиніться. Подумайте про наслідки.
 4. Увечері – покличуть в компанію, де веселощі зможете поєднати з користю. Захід спричинить за собою плітки.
 5. Вночі – розбуджений вушком людина переходить в іншу фазу розвитку. Незабаром відбудеться ключова подія, повертаюче дорогу до зростання. Одночасно, це попередження про появу нового злостивці в ближньому колі.

Особливості розшифровок за статтю та віком

Треба розуміти, що передвістя тісно пов’язані з поточною подієвістю, інтересами індивіда. Тому не можуть трактуватися строго однаково.

Позначення:

 1. Дівчині пропонується поменше бути відвертими з подружками. Слово здатне зіпсувати благу долю.
 2. Хлопцеві доведеться протистояти близьким. Пора навчитися відстоювати власну думку. Стримуйте агресію. Тримайтеся в рамках пристойності.
 3. Дівчинці «прилетить» зауваження. Чи не дуйте, заслужили.
 4. Хлопчика покарають за проступок. Повинність, щоб знизити градус напруженості.
 5. Жінка, яка перебуває в шлюбі, повинна задуматися про власну поведінку. Пліткарі не дрімають. Гірше того, передають домисли благовірному.
 6. Чоловікові натякають на грандіозну перепалку, що переходила в рукоприкладство.

Літнім трактування кілька варіюється. Найчастіше відчуття пов’язане з погодними метаморфозами. Беріть парасольку на прогулянку, не прогадаєте.

Коли іти до лікаря

Постійна турбота органу сигналізує про наявність фізіологічних відхилень. Одноразове – не привід для переживань.

Причини:

 1. Скупчення сірки, її запустіння чи розрідження. Не намагайтеся самостійно забратися всередину. Ризикуєте пошкодити перетинку. Краще зверніться до ЛОРа.
 2. Алергія на певні продукти, запахи, пилок. Виключіть подразник.
 3. Комаха непомітно пробрався в канал. Постарайтеся витягти. Якщо мошка залізла глибоко, то треба в швидку допомогу.
 4. Інфекція, занесена під час маніпуляцій різного роду (проколювання, чистка).
 5. Психосоматическая реакція. Тут без лікаря ніяк.

Не забувайте про гігієну. Профілактика вимагає чистоти і регулярності лікування. Прийміть заспокійливе, ліки, призначені фахівцем. Якщо відчуваєте дискомфорт, то краще порадитися з професіоналом.

Сонник - тлумачення снів