Чому 2021 рік вдови: прикмети, повір’я, традиції

Збираючись затівати весілля, молоді радяться з батьками, народними традиціями і астрологами. Виявляється, існують несприятливі періоди для створення уз. Чому 2021 рік вдови? Повір’я попереджають наречених про нелегку самотньою частці. Торжество відшумить і піде в минуле. А молодята зіткнуться зі страшною трагедією. Згідно марновірств, один загине, а другий зануриться страшну печаль.

Звідки пішло повір’я про вдовину рік

Прикмети виникають не на реальному ґрунті. Народ створює чітке правило, на підставі багаторічних спостережень, зіставлень, історій. Вдовине зв’язується з високосної Годін (це 2020). Вважається, що:

 1. Наступний період накладає вдову друк на жінку. На неї чекає нелегка сімейна історія – втратити коханого в молодості.
 2. Другий після високосного – вдівця. Чоловік, не встигнувши насолодитися любов’ю, повинен поховати половинку.

За легендою зародилася традиція на зорі тисячоліття. Якось Христа попросили допомогти витягнути віз, яка застрягла в грязі. Спаситель покликав на підмогу Касьяна, свого сподвижника і учня. Той виявився. Зголосився звільнити колесо Миколай Чудотворець.

На тому і порішили. А Ісус повідав сподвижникам, що поминати їх будуть у справах:

 1. Касьяна – один раз в чотириріччя. З тих пір високосний зветься його ім’ям.
 2. Миколи – щорічно двічі.

Помічено, що з періодом в чотириріччя планету охоплюють катастрофи, війни, катаклізми. Починається масштабна трагедія в високосний, а наслідки до народу докочуються на наступну годину. Наприклад, війну затіють правителі. А потім приходять за муженьком, загрібають в солдати. Ось і вдівство молода.

Чи можна грати весілля в 2021

Занурюватися в старовинні міфи – забути про реальне життя . Тепер час подолання ускладнень. Люди стали сильнішими, мудрішими. Легенди давнини запевняють, що вінчатися не можна. Причини в наслідках:

 1. Двоє закоханих наткнеться на справжню стіну невдач, скандалів, конфліктів. В результаті розбіжиться.
 2. Хвороби, аварії, нещасні випадки відберуть близької людини.

Рада прабатьків: відкласти весільну церемонію на кілька років. Слухаючись таких рекомендацій, щастя не побудуєш. Чи не забобонні громадяни вибирають вірну любов.

звірити з китайським гороскопом

На Сході орієнтуються на покровителя прийшла аж. Розпоряджається 21-м Білий Металевий Бик. Тварина неспішне, спокійне, з традиціоналістських поглядами. Швидше покарає тих, хто відмовляється від відповідальності за партнера. Бик вітає свідомі зобов’язання, вірність обов’язку, вдумливість і сімейність.

Однозначно, Китайський календар благоволить дівчині, що зібралася виходити заміж. Навіть підбадьорює: шлюби, укладені під знаком Бика, виходять дуже міцними, довгими, гармонійними. Подружжя дивляться в одному напрямку, узгодять завдання та шляхи їх вирішення.

Нумерологія

Наука про цифри знайшла своє безпрецедентне підтвердження в подієвості. Нумерологи описали кожне число і комбінацію. Завдяки їх працям, пари тепер можуть з точністю до години розрахувати сприятливий момент для узаконення стосунків.

Конкретика:

  • один означає затишок, багате спільне проживання;
  • два – недовговічність партнерства;
 • три – зради, веселощі, гульбище;
 • чотири – образливість, печалі;
 • п’ять – згода, благоденство;
 • шість – вдалість шлюбу;
 • сім – спільна творчість, успішність;
 • вісім – фінансове процвітання;
 • дев’ять – особливе щастя на двох.

2021 складається з 1 і 2. Підсумок сімейного співпраці залежить від зрілості наречених. Якщо переможе одиниця, то до сивин стануть радувати одне одного і своїх численних нащадків.

Який місяць вибрати сміливим закоханим

Бабусі кажуть: одружитеся в травні, будете маятися. Чи всі так погано? Ось про що оповідають слов’янські перекази про весільних урочистостях:

  1. Січень – поганий місяць. Овдовіє.
  2. Лютий породить міцну дружбу.
  3. травень поведе в далекі країни. Переїдете на ПМЖ.
  4. Квітень – до недовгої радості, за яким послідує печаль.
  5. Травня змусить зіткнутися зі зрадою в своєму гніздечку (не обов’язково любовним).
  6. Червень – медовий століття.
  7. Липень – мінливі обставини будуть то віддаляти, то наближати подружжя.
  8. Серпень – відмінне годинка. Коханці стануть відданими товаришами.
 • Вересень – мирне співіснування до обопільного задоволення.
 • Жовтень – важка повсякденність, виконана проблем.
 • Листопад – збагачення.
 • грудень – лебедина любов до гроба.

Забобони на Русі поширювалися і на дні тижня: розписуватися добре в понеділок, вівторок, середу. Пророкували старики такий парочці здоров’я, багатство, прибутку. Четвер – до нужді; середа – до конфліктів. Вихідні – шанс на щастя є.

Захисні весільні обряди

Мінімізувати негативний вплив заржавілих від часу легенд просто. У весільні заходи вплетені старовинні ритуальні дійства:

 1. Викуп нареченої. Наречений символічно передає батькам нареченої деяку суму, дари і підношення. Так прийнято на Сході. Матеріальні цінності відрізають погане, пристріт, порчу роду молодий.
 2. Фата . Покров з білої прозорої тканини позначає саван. Життя дівчини змінюється настільки кардинально, що вона символічно вмирає для колишніх близьких. Відроджується поряд з благовірним.
 3. Гості . Банкет влаштовуйте особливо ретельно. Запрошуйте парних близьких і друзів. А для кожного вільного припасіть потенційного співрозмовника протилежної статі. Одинаків за столом бути не повинно.
 4. Свідки – це лицарі молодят. На енергетичному рівні дружки беруть на себе чорні удари, оберігаючи юну сім’ю від потенційних бід.
 5. Батьки наречених. Мами і тата повинні благословити від власної пари і від імені Всевишнього (з релігійних вподобань). У Росії традиційно зустрічають молодят із загсу з Іконою Трійця.

Старі люди ще рекомендують утриматися від деяких звичайних заходів:

 1. Не влаштовуйте дівич-вечір перед весіллям. Нареченій треба бути скромніше напередодні переходу. Інакше злякає щастя.
 2. Входячи в банкетне приміщення, не озирайтеся. Інакше закличете за собою нечисть.
 3. Відмовтеся від перлинних прикрас. Забобон стосується невістонька і мам названих.
 4. Весільна сукня пошейте довгим з парною кількістю гудзичків. А туфлі візьміть ношені.
 5. Під п’яти молодятам можна покласти по п’ятаку. Грошики рікою потечуть на їх подружні рахунку.
 6. Забороняється віддавати або реалізувати наряд, фату, скатертину. Це обереги парочки.

І пам’ятайте, що розписують самі вибирають життєвий шлях. Під вінець на аркані ніхто нікого не тягне. Обидва відповідають за наслідки такого кроку. Треба навчитися разом радіти, долати перешкоди і насичений. Тоді золотий ювілей виявиться настільки ж благополучним, як перший.

Сонник - тлумачення снів