Чихалка – субота: значення по годинах і часу

У народі завжди надавали значення різних знаків. Звичайно, зовсім не оминули навіть таке буденне явище, як чхання. Більш того, у різних народів світу чхання у певні дні тижня, час дня і ночі і навіть конкретні години часто несе різний сенс.

В наш час прогресу і технологій вірити в прикмети від чхання складно, але для інтересу можна розібратися і в цій багатій і глибокої теми. Не дарма ж цілі покоління людей помічали деякі деталі, стежили за тим, що трапляється з людиною, який чхнув в суботній день.

Значення чихалки в суботу, любовні прикмети

Субота в абсолютній більшості прогнозів і тлумачень несе переважно позитивний сенс. В астрології на цей день найбільший вплив надає Сатурн, в римській міфології – бог перемог і битв. Тим не менш, все це зовсім не означає, що супутник суботи – похмуре і жорстоке божество. Навпаки, чхання у суботу швидше за все означатиме перемоги в справах, успіх на роботі і в любовних справах, домінування чоловічої енергетики над жіночою. Значить, рішучість, агресію, силу у всіх справах.

До речі, вважається, що суботній день особливо благоволить Козерогам. З цієї причини чихалка на суботу для цих знаків зодіаку збувається практично 100%. Але і іншим знакам зодіаку варто звернути увагу на енергетику тих чи інших годин протягом дня.

Передбачається, що велике значення суботнє чхання грає для всіх закоханих. А саме: у цей день прийнято добре обмірковувати плани, зважувати усі за і проти обраного союзу. Якщо так можна висловитися, стратегічно розмірковувати. Якщо все зробити правильно, то таке висловлювання обов’язково піде на користь обом закоханим, так як суттєво допоможе зміцнити відносини, дозволити недомовленості і прибрати зайве непорозуміння.

Значення чихалки в першій половині суботи по годинах

Прийнято розділяти чихалку на нічний і денний час. Існують також тлумачення з більш складною розбивкою: на ранок, день, вечір і ніч. Однак великого сенсу дробити день таким чином практично немає.

Ще більш простий варіант подання чхань – на години до обіду і після.

Важливо! У народі завжди особливо вірили нічним чиханиям, оскільки вони більш непередбачувані і на них впливає менше таких факторів, як хвороба, алергічна реакція і т. д. Означає, чхнути вночі – ознака того, що прогноз буде максимально точне, навіяне вищими силами.

З 00:00 до 00:59

Нейтральне значення. З одного боку, попереду чекає знайомство. Новий знайомий точно виявить почуття, однак відповідна симпатія з вашої сторони навряд чи виникне чи буде зовсім бурхливою.

З 01:00 до 01:59

Погане значення. Швидше за все, доля говорить вам про те, що всі надії і спроби роздобути давню любов марні. Можливо, єдино вірне рішення – постаратися забути цієї людини, адже його серце давно і міцно зайнято.

З 02:00 до 02:59

Хороше значення. Тут чхання обіцяє безліч яскравих, незабутніх подій днем. Багато з них будуть буквально окриляти. Але щоб вистачило сил на весь день, важливо гарненько виспатися і набратися сил.

З 03:00 до 03:59

Нейтральний прогноз. В наступний день правильніше вести себе спокійно і м’яко. Кожне слово слід обміркувати, перш ніж виголошувати. Набагато ефективніше провести день за монотонної, рутинної роботою, де ніхто не буде відволікати, вийде зібратися зі своїми думками. І діло зробиться, і ні з ким не поругаетесь.

З 04:00 до 04:59

Нейтральне значення. Швидше за все, у вас давно і безнадійно закоханий дуже близький знайомий. Можливо, варто уважніше подумати про тих, хто поруч з вами, і кому ви, виявляється, шалено дорогі. Але от що з цим робити – доведеться вирішувати по ситуації.

З 05:00 до 05:59

Нейтральне значення. На таке чхання варто звертати увагу, тому що воно означає прояв турботи про рідних і близьких. Обов’язково зателефонуйте або відвідайте особисто важливих вам людей. В крайньому випадку, хоча б зателефонуйте в найближчий час.

З 06:00 до 06:59

Нейтральне значення. Чхання у цей годину – знак того, що секрети так і повинні залишатися секретами. Точніше, не варто довіряти оточуючим так вже наївно. Є люди, які можуть боляче поранити або завдати серйозної шкоди, іноді навіть самі того не бажаючи. Краще присвятити наступний день спокою і умиротворення.

З 07:00 до 07:59

Погане значення. Це час обіцяє втрати та невдачі. В гіршому випадку – сльози і круті повороти життя. Але це тільки за порогом будинку. Тому, по можливості, правильніше присвятити себе домашнім справам, а ще краще – провести найближчим часом в колі найближчих людей.

З 08:00 до 08:59

Хороше значення. Тут знаки свідчать про спокій і умиротворення в найближчому майбутньому. Як правило, це означає великі сімейні свята і посиденьки, веселе проведення вихідних. Самотнім людям можна відправитися в коло своїх друзів і постаратися максимально безтурботно розслабитися. Для всіх людей існує висока ймовірність появи нових довгограючих знайомств.

З 09:00 до 09:59

Нейтральне значення. Час з 9 до 10 ранку передбачає відсутність конфліктів і сварок. З іншого боку, будь-який негатив краще не підтримувати, а постаратися безболісно вирішити конфлікт. Іноді для цього не зайвим буде поступитися першим.

З 10:00 до 10:59

Хороше значення. Це час практично ідеально для чхання. Попереду чекає море удачі і величезну, відмінний настрій. Всі справи будуть робитися буквально самі по собі!

З 11:00 до 11:59

Хороше значення. Час прекрасних любовних знаків. У майбутньому варто чекати сюрпризів. Таємні шанувальники прямо або натяками обов’язково дадуть знати про своїх глибоких почуттях до вас.

Значення чихалки у другій половині суботи по годинах

Денні чхання тлумачити важче, тому що їх можна сплутати з хворобливими проявами в організмі. Тому значення слід надавати саме несподіваним, неусвідомленим чиханиям.

З 12:00 до 12:59

Хороше значення. Після обіду або ввечері чекає велике любовну пригоду. У пар трапиться незабутній вечір. Хто знає, може, цей день завершиться довгоочікуваним визнанням в любові або навіть пропозицією руки і серця. Але і самотнім немає причин турбуватися. Найближчим ввечері обов’язково потрібно вирушати на прогулянку або вийти в люди. Дуже велика ймовірність приємного, тривалого і доленосного знайомства.

З 13:00 до 13:59

Хороше значення. Ще один вкрай позитивний знак долі, який говорить про те, що в майбутньому чихнувший стане центром уваги в будь-якому колективі. Харизма і наявні таланти несподівано досягнутий пікових значень, ніж залучать масу нових шанувальників і обожнювачів.

З 14:00 до 14:59

Хороше значення. Швидше за все, в майбутньому чекає бурхливий роман з морем позитиву, зламаною меблями і розбитими тарілками. Це буде пристрасне незабутнє проведення часу, але, дуже ймовірно, закінчиться воно так само швидко, як і почнеться. З іншого боку, доля говорить про легке і безболісне розрив.

З 15:00 до 15:59

Нейтральне значення. Чхнути в цей годину – значить, незабаром зустріти старого знайомого. З ним вийде провести час, згадати минуле і віддатися ностальгії. Можливо, навіть вийде на час воскресити забуті почуття або відновити дружбу.

З 16:00 до 16:59

Хороше значення. Прекрасний знак, щоб з головою піти в роботу. Особливо, якщо є щось, що давно не виходило зробити або за що просто не хотілося навіть братися. Будьте впевнені, що Всесвіт буквально сама допоможе зробити будь-яку роботу вашими руками.

З 17:00 до 17:59

Хороше значення. Чекали якісь переговори або співбесіду? Якщо ним пчихнули в цей час, то зустріч відбудеться. Але труднощі будуть. Тому є сенс ретельно продумати всі свої відповіді і вчинки, щоб не вдарити в бруд обличчям, а постати з найкращої сторони. Якщо що, у цієї зустрічі цілком може бути саме серйозне продовження.

З 18:00 до 18:59

Погане значення. Ймовірно, хтось з оточення виношує недобрі плани до того, хто чхнув. Найнеприємніше в цьому те, що недоброзичливцями можуть бути самі близькі друзі. Будьте обережні!

З 19:00 до 19:59

Хороше значення. Час, який говорить про те, що попереду буде знайомство. Як знати, можливо, саме воно переросте в міцне почуття до сивого волосся.

З 20:00 до 20:59

Нейтральне значення. Чих в цей час попереджає про те, що необдумані дії і слова сильно зашкодять відносинам або кар’єрі. Тут важливо проявити весь свій талант мислителя, стратега і просто ввічливого людини.

З 21:00 до 21:59

Хороше значення. Ще один годину, який обіцяє закоханість у майбутньому. До речі, чхання у цей час говорить про те, що велика любов десь зовсім поруч. Бути може, ця людина поки ще є другом або навіть давнім знайомим, але скоро стане любов’ю всього життя.

З 22:00 до 22:59

Погане значення. Висока ймовірність, що наступного дня пройде під знаком смутку, нудьги та зневіри. Все це, безумовно, з часом пройде, але навряд чи може називатися приємним часом. Найкраще позбутися нудьги допоможуть друзі. Тому на наступний день рекомендується збиратися великими компаніями, де і забувати про зневірі.

З 23:00 до 23:59

Погане значення. У найближчому оточенні є недоброзичливець. Не варто витрачати час на його пошуки, але й попастися на вудку його корисливих планів було б нерозумно. Так що уважніше ставитеся до тих прохань, які можуть виявитися справжніми інтригами і підступами близьких людей.

Що означає, якщо чхнув кілька разів поспіль

Серйозну роль у прогнозах відігравало не тільки чхання в певні години, але й кількість цих самих чхань. Тільки деякі народні прикмети говорять:

  • Коли чхає відразу кілька людей, то на всіх чекає щастя.
  • Знаком таємницею закоханості вважали момент, коли чоловік хотів чхнути, але у нього не виходило.
  • Чхання за їжею пов’язували з появою нових друзів.
  • Багато грошей обіцяли тому, хто чхав за миттям в лазні.
  • Плітки і інтриги чекали кого, хто чхнув двічі поспіль.
  • Також два пчиху один за одним у деяких тлумаченнях пов’язували і з появою нових знайомих, друзів.
  • Тому, хто чхав три рази поспіль, передрікали або далеку дорогу, або швидкі приємні новини.
  • Чхання чотири рази поспіль пов’язували з хворобою.
  • П’ять і шість разів – збільшення у фінансах, в тому числі – серйозне.

Іноді за повір’ями було прийнято розділяти чхання на парне і непарне кількість разів. Парне говорило про гарний знак долі, а непарне – навпаки.

Як нейтралізувати негативний прогноз

Відомо, що негативний прогноз від чхання в суботу можна звести до мінімуму, якщо відкласти виконання цієї день першочергових важливих завдань, а зайнятися пізнанням себе або просто залишитися вдома. Саме під таким спокійним впливом небесних світил і перебуває весь цей день.

Не тільки для поганих знаків в суботній чхання, але і в будь-якому іншому випадку, в народі було прийнято зав’язувати на червоній хустці вузлик. Такий предмет одягу потрібно неодмінно носити з собою тиждень, а потім заховати його в шафу і якийсь час не діставати і, вже тим більше, не носити.

Нарешті, широко поширений і інший народний спосіб, як позбутися від поганих думок і поганих ознак. Досить просто тричі плюнути через ліве плече і спокійно перейти на повсякденні турботи.

Висновок

Чхання у суботу – здебільшого сприятливий знак. Навіть деякі негативні ознаки носять цілком м’який і нешкідливий характер. Тому є певний сенс в тому, щоб звертати увагу не час, коли в суботу вдалося чхнути. В основному, гарні думки, які несуть більшість знаків у цей день, допоможуть правильно налаштуватися на майбутнє і обов’язково принесуть багато користі.

Сонник - тлумачення снів