18:18 на годиннику: значення, ангельська нумерологія

Вважається, що найпростіший спосіб спілкування з нами ангелів-хранителів – через певний час на годиннику. Погодьтеся, що буває таке, коли виходить кожен новий день прокидатися в один і той же час або дивитися на годинник з вражаючою точністю в певний час доби. Тоді мимоволі повіриш у те, що доля намагається про щось попередити.

Краще всього ці знаки запам’ятовуються, коли час на годиннику дзеркальне (наприклад, 12:21, 15:51) або взагалі з однаковими цифрами (11:11, 22:22). Одним з таких помітних покажчиків на годиннику можна вважати час 18:18. У його складі є цифри 1 і 8, які як окремо, так і разом, несуть у собі глибокий зміст.

Яке значення несуть цифри «1» і «8»?

Бачити в цифрах знаки долі або застереження від наших ангелів-хранителів може далеко не кожна людина. Хтось не вірить, хтось навмисно пропускає доленосні значення повз уваги.

Однак ангельська нумерологія – а це спеціальне вчення, теорія, спрямована на вивчення знаків у цифрах та їх комбінаціях, – з кожним роком набирає все більше і більше послідовників. Багато в чому, серйозніше все робить популярним дане вчення найвідоміша теоретик і практик ангельської нумерології з США – Дорін Верче. Вона домоглася успіху завдяки тому, що витратила багато часу і коштів для того, щоб видати довідники та іншу літературу, де детально описується кожен цифровий знак, з яким може зіткнутися в житті будь-яка людина.

Основи розуміння нумерології – це тлумачення окремих цифр, а вже потім – їх комбінацій. Безумовно, і одиниці, і у вісімки є власні усталені тлумачення.

 • «1» – це, перш за все, початок непарного ряду чисел. Непарні числа здавна трактувалися, як «чоловічі» цифри. Тому для них характерна впевненість, сила, стійкість, твердість. У випадку з випадає одиницею зазвичай говорять про настання чогось нового, зародження нових справ, бізнесу, діяльності. Як правило, одиниця в той же час обіцяє хороше завершення починань.
 • «8» – число з парного ряду чисел. Парні числа ставляться до жіночого початку. Вісімку завжди трактують, як вкрай матеріальне число. Це означає, що дана цифра тісніше інших пов’язана з фінансами, виручкою, прибутком. Як правило, з цієї причини даний символ тлумачать виключно як майбутнє збільшення фінансового благополуччя, особливий успіх у справах, що виражається в доходах.

Яке значення має час 18:18?

Час 18:18, як і схожі комбінації (наприклад, 118, 181, 811 на номерах автомобілів або у номерах телефонів) також може нести сенс успішного завершення розпочатих справ. Одиниця, як відомо, символ будь-яких починань (найчастіше успішних), а вісімка – не менш успішне завершення справ, взятих на себе зобов’язань, ризиків і пр.

Значення 18:18 на годиннику в ангельської нумерології

Час 18:18 на годиннику несе в собі відносно позитивний, багатообіцяючий сенс. Велике значення відіграють цифри «1» і «8». Вони заряджені позитивно: і самі по собі, окремо, і коли розташовані разом.

У ангельської нумерології 18:18 на годиннику може означати наступ якихось позитивних змін. Причому, якщо до цього знака були помічені якісь життєві негаразди і проблеми, то вони, дуже ймовірно, незабаром підійдуть до кінця. Якщо ж все складалося так добре, то в такому ж ключі життя буде просуватися далі.

Варто звернути також увагу на те, що в ангельської нумерології рекомендується подякувати ангела-хранителя за всі добрі прикмети і щасливі знаки.

В якому випадку бачити ці цифри, значить отримати підказку від ангела?

Ангельська нумерологія не вітає будь-які навмисні спроби побачити найбільш зручні для себе знаки. Вважається, що дійсною підказкою від ангела-хранителя є тільки ті знаки, які були помічені випадково.

Щодо часу на годиннику, це можуть бути такі ситуації: наприклад, спонтанний погляд на наручні годинники в автобусі, а там час 18:18. Якщо мова йде про якомусь нічному знаку, то сильним пророкуванням буде вважатися таке, коли певна дзеркальне час вдасться побачити, наприклад, випадково прокинувшись.

Запам’ятайте, що найбільш сильні знаки долі трапляються вночі, під час сну. Передбачається, що людина таким чином ніяк не може усвідомлено вплинути на прогноз.

Що означає, якщо ви бачите цю комбінацію часто?

Якщо заглянути в більшість передбачень, то ангельська нумерологія вважається дуже сильною, якщо одні й ті ж комбінації цифр виходить бачити досить часто. Погодьтеся, у кожного з нас може знайтися час, коли на годинник виходить дивитися практично хвилина в хвилину день за днем. Нехай навіть це трапляється не кожен день, але можна розглянути і такий варіант, коли комбінація помітно 2-3 рази протягом одного місяця або тижня.

Увага! У ангельської нумерології часті знаки на годиннику (один і той же час кілька разів на тиждень або на місяць) прийнято вважати особливо важливим пророкуванням від ангела-хранителя. На такі знаки краще звертати особливу увагу і намагатися дотримуватися передвіщене в найближчі дні.

Що означає «1» і «8» у звичайній нумерології

У випадку з цифрами «1» і «8» мало відмінностей між ангельської і звичайної нумерологією.

Одиниця найчастіше характеризується як початок якихось справ, старт чогось нового.

Вісімка – типовий символ матеріального світу і завершення всіх розпочатих справ. Найчастіше, за найкращим сценарієм.

Значення одиниць і вісімок згідно Піфагору

Одне з найбільш відомих тлумачень цифр можна знайти у так званій психоматрице Піфагора. Це вчення передбачає визначення впливу тих чи інших цифр на що відбуваються в житті події.

 • Одиниця в психоматрице означає початок усього сущого. Якщо говорити про великому значенні, то це число Бога – якась відправна точка. Якщо ж переінакшити її на звичайні, мирські справи – то одиниця може означати старт будь-яких дій, ризик, роботу.
 • Вісімка – досить багатозначна цифра. По-перше, вона означає терпіння, відповідальність, підвищений рівень справедливості. По-друге, є головним цифровим значенням зв’язку різних поколінь один з одним (так як усі названі якості в основному виховуються в людині батьками).

Якщо в даті народження є цифри «1» і «8»

Дуже часто психоматрицу Піфагора застосовують для визначення характеру людини. Відправною точкою для аналізу служить дата народження.

 • Цифра 1 у даті народження (1,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,21,31) зазвичай говорить про певний егоїзм людини. Так, незважаючи на амбітність, високу працездатність і успіх, переслідує таких людей, вони дуже рідко щиро піклуються про когось крім себе.
 • Цифра 8 (8,18,28) досить часто характерна для людей з особливою підприємницькою жилкою. Нерідко про таких кажуть: «робить гроші з повітря».

Поєднання ж в дні народження одиниці і вісімки – швидше відмінний знак. Це говорить про великі таланти людини, вміння підлаштовуватися під мінливі події і дивовижною підприємливості у справах.

Що можуть означати інші комбінації з одиницями і вісімками?

Безумовно, крім значення 18:18 на годиннику можна побачити велику кількість інших комбінацій з цими цифрами. Не буде зайвим познайомитися і з ними теж:

 • 01:01 – час, яке по нумерології несе в собі символ будь-яких починань. Саме тому це час тлумачать виключно так: бажано найближчим часом швидше починати втілювати задумане в життя. Навіть найпотаємніші мрії збудуться найкращим чином.
 • 1:10 – попереду чекає зустріч з якимось давнім знайомим. Цікаво, що вона може мати доленосне вплив (підвищення по службі, нові ділові успіхи, розширення бізнесу). Однак важливо не вдарити в бруд обличчям, проявивши максимум своїх здібностей.
 • 8:08 – найважливіший знак, що символізує неймовірну удачу в майбутні добу. Вважається, зірки говорять про те, що все задумане, навіть якщо нічого не виходило, раптом збудеться наче за помахом чарівної палички, а також Вас буде переслідувати буквально казковий успіх у всьому.

 • 10:01 – варто надати значення всім майбутнім зустрічам, тому як їх вплив на майбутні події виявиться дуже важливим.
 • 10:10 – в цей час доля говорить про те, що думки, які не дають спокою, – погані союзники у справах. Слід скинути із себе весь тягар відповідальності і буквально почати справи заново.
 • 11:11 – така дивовижна комбінація цифр закликає не інакше як до ризикових, сміливим діям. Одиниця, як символ початку, передрікає прекрасну можливість досягти небувалих успіхів.
 • 12:12 – ще один дзеркальний і добре запам’ятовується набір цифр, який закликає швидше діяти. Причому важливо робити все таким чином, як і задумувалося спочатку, ні на хвилину не відходячи від плану.

 • 12:21 – час символізує той факт, що нові знайомства виявляться дуже важливими і перспективними.
 • 13:13 – не найкраща прикмета. Вважається, що в цей час ангел-охоронець намагається застерегти від поспішних дій. Можливо, є сенс зупинити всі справи і переглянути намічені плани. Де може ховатися серйозна помилка.
 • 13:31 – такий час на годиннику означає швидкі зміни в житті, причому в кращу сторону.
 • 14:14 – у багатьох тлумачень знак того, що мрії будуть збуватися. Не бійтеся намічати для себе навіть зовсім неймовірні цілі і завдання.
 • 14:41 – швидше за все, зірки говорять про те, що справа, яка, можливо, вже встигло набриднути, тягнеться довгий час, незабаром буде закінчено. Судячи з комбінаціями цифр, завершиться воно цілком успішно.
 • 15:15 – вважається, що більша частина справ почекає і кращих часів. Якщо продовжити працювати в тому ж темпі, що і раніше, серйозно зростає ймовірність зробити фатальну помилку.
 • 15:51 – знак романтичного знайомства, яке має відбутися з дня на день.
 • 16:16 – час, що означає найкращий період для духовного саморозвитку. Так, під цим знаком бажано відкласти всі «земні» справи і віддатися роздумам, побудовам планів, навчання, пізнання чогось нового.

 • 17:17 – «7» – практично у всіх ворожіннях є головним символом успіху, удачі, щастя. Ось і таке значення на годиннику разом з одиницями передрікає великий успіх у майбутньому. Не бійтеся братися за нові справи, вчитися і брати на себе ризики. Все обов’язково винагородиться.
 • 19:19 – означає, що в недалекому майбутньому на ваші плечі може звалитися несподівана удача. Наприклад, виграєте в лотерею або вдало поставите на улюблену команду.
 • 21:12 – дзеркальна цифра на годиннику, головним змістом якої вважають увагу до власної персони. Важливо у разі такого знака відкласти всі справи і, наприклад, витратити час на улюблене заняття або знайти собі нове хобі.
 • 21:21 – ці повторювані цифри обіцяють, що незабаром повинні вирішити всі складні справи.

Незвичайні факти про цифри «1» і «8»

 • «18» – єдине число, в якому, якщо скласти всі цифри, вийде сума, вдвічі менша вихідного значення.
 • Найбільше число в світі – одиниця і 600 нулів після неї. Воно називається центильон.
 • Олімпійські ігри в Пекіні стартував 8 серпня (8 місяць) 2008 року. У 8 годин, 8 хвилин і 8 секунд.
 • У сонячній системі прийнято виділяти 8 планет, а не 9, як вважалося раніше.

Що означають одиниці і вісімки в інших ворожіння?

Є й інші тлумачення комбінацій з «1» і «8» в складі. Наприклад, цей знак може означати виконання задуманого. Причому передбачається, що в момент появи такого знака варто кинути всі нагальні справи і зайнятися чим-небудь новим. Дуже ймовірно, що зі свіжою головою вийде найкращим чином реалізувати навіть найсміливіші мрії.

Про що можуть попередити ці цифри?

У більшості ворожінь 18 – гарне число виключно з позитивними ознаками. Втім, є деякі трактування, які говорять про те, що в разі, якщо вдалося побачити на годиннику 18:18, варто бути трохи обережнішим. Зокрема, не варто гнатися за швидкими перемогами, а краще зменшити темп і уважніше закінчити якесь розпочату справу.

Число 18 обіцяє хорошу можливість завершити справи найкращим чином. Але вищі сили можуть попереджати, що поспішати ні в якому разі не можна.

Висновок

Як виявилося, у значення на годиннику 18:18 може бути кілька значень. Переважно, всі вони несуть позитивний характер, так як обидві цифри заряджені виключно позитивно. Отже, на цей знак долі є сенс звернути увагу, адже відповідний настрій, впевненість у своїх силах, зарядженість на успіх – все це допоможе в будь-якій справі, навіть якщо великої віри в ангельську нумерологію ніколи не спостерігалося.

Сонник - тлумачення снів