14:41 на годиннику: значення, ангельська нумерологія

Цифри переслідують нас, людей XXI століття, буквально на кожному кроці. І начебто до них всі вже давно звикли, але час від часу в житті проскакують ніби таємні знаки, а саме: дзеркальне час на годиннику, гарний номер на автомобілі або цифри номера випадково подзвонив на телефон людини.

Хтось надає значення таких подій, хтось безупинно живе далі. Але в будь-якому випадку, з-за цих чисельно-цифрових знаків з’явилися певні течії і навчання, спрямовані на передбачення долі. Одне з найвідоміших навчань – ангельська нумерологія.

Всім, кому цікаві знаки долі, сьогодні пропонуємо познайомитися з часом на годиннику 14:41. Ця дзеркальна цифра укладає в собі глибокий сенс і може підказати про те, як варто жити далі, що робити і чого побоюватися.

Яке значення несуть цифри «1» і «4»?

НА ЗАМІТКУ. Серйозніше інших ангельську нумерологію просуває в маси американка Дорін Верче, яка стверджує, що запам’ятовуються цифри – ніщо інше, як допомога нам з боку вищих сил. Сьогодні жінка написала безліч літературних праць, часто виступає на телебаченні, а кількість її послідовників зростає з кожним днем.

Перш ніж розбиратися в прогнозах для часу 14:41, має сенс проаналізувати окремі цифри у складі цієї комбінації. А саме: цифри «1» і «4».

 • «1» – число саморозвитку, якогось егоїзму, але реалізації свого потенціалу. Ця цифра дуже часто стоїть поруч з будь-якими діями, перевагою фізичної праці над думками, ідеями. Тобто, потрібно працювати, ризикувати і брати на себе відповідальність, намагатися втілювати навіть зовсім складні, на перший погляд, ідеї.
 • «4», а особливо дві четвірки відразу, досить часто символізують насуваються проблеми зі здоров’ям, а іноді навіть серйозні хвороби. Безумовно, важливо уважніше прислухатися до будь-яких проявів недуги. Втім, рекомендується навіть для профілактики провести діагностику свого здоров’я.

Яке значення має час 14:41?

У звичайних ворожіннях (не ангельських навчаннях) у часі 14:41 можна виділити кілька тлумачень.

Так, це впливає на романтичні стосунки. Для незаміжніх людей знак може означати якісь швидкоплинні захоплення в майбутньому або навіть виникнення сильного почуття. Для відбулися в романтичних стосунках людей, знак швидше обіцяє добрі, приємні моменти, проведені зі своєю другою половинкою.

Вважається, що час 14:41 також може вплинути на матеріальну сторону життя. Рекомендується після такого знака уважніше ставитися до своїх слів та дій, аналізуючи кожен крок буквально по кілька разів. В іншому випадку велика ймовірність нарватися на великі неприємності і отримати серйозний матеріальний збиток.

Значення 14:41 на годиннику в ангельської нумерології

У ангельської нумерології значення часу на годиннику 14:41 трохи відрізняється від класичного тлумачення.

Зокрема, більшість езотериків і містиків сходяться на думці, що цей знак на годиннику є виключно позитивним. Передбачається, що ангел-охоронець дає зрозуміти, у Вашому житті все складається добре, а в найближчому майбутньому варто чекати особливий прояв удачі.

В якому випадку бачити ці цифри, значить отримати підказку від ангела?

Згідно з вченням ангельської нумерології, існують прості знаки долі і набагато більш сильні, особливі.

НА ЗАМІТКУ. Вважається, що силу те або інша подія має виключно у тому випадку, якщо проявляється неявно і без нашої волі.

Якщо сказати докладніше, то важливо саме несвідомо звертати увагу на що з’являються знаки. Наприклад, випадково поглянути на годинник в автобусі по дорозі на роботу або додому. Або помітити цікавий номер на машині в пробці. Значення будуть мати навіть якісь випадкові номери на екрані телефону або в розклеєних рекламах.

До РЕЧІ! Зверніть увагу на той факт, що практично у всіх ворожіннях найсильнішими є нічні знаки. Передбачається, що людина найменше може на них вплинути своєю свідомістю. Тому, якщо вдалося глянути на годинник, випадково прокинувшись посеред ночі (звичайно, до часу 14:41 це ніяк не відноситься), то можете не сумніватися, що передбачення обов’язково збудеться.

Що означає, якщо ви бачите цю комбінацію часто?

Ще один момент, на який варто звернути увагу – це частота появи знаків. Якщо час від часу вдається поглянути на годинник в різні дзеркальні або просто запам’ятовуються комбінації, то це одне. А от коли однаковий час трапляється занадто часто (не обов’язково, до речі, щоб це було кілька днів поспіль, але достатня частота – 2-3 рази в тиждень, місяць), то варто задуматися – цілком можливо, Вищі сили дуже наполегливо намагаються про щось попередити.

Що означає «1» і «4» у звичайній нумерології

 • У класичній нумерології «1» є першим непарним числом, що символізує чоловіче начало. Тому їй приписуються такі якості, як рішучість, сила, відвага, ризик. У зв’язку з цим, одиницю часто ототожнюють із закликами швидше діяти, реалізовувати свої мрії і довго відкладаються на потім плани.
 • В деяких джерелах число чотири характеризується, як знак того, що Всесвіт відгукується на ваші добрі справи і відповідає вам взаємністю. Швидше за все, в найближчому майбутньому на вас чекає велика удача, а всі починаються справи, які виникають із-за доповнюють комбінацію 14:41 одиниць, закінчаться особливо успішно.

Значення одиниць і четвірок згідно Піфагору

Кілька своє тлумачення пропонується в добре відомою багатьом психоматрице Піфагора:

 • «1» – число, властиве рішучих, відважним людям. Втім, всі люди під впливом одиниці будуть викликати негативні емоції у оточуючих з-за свого якогось нездорового егоїзму. Правда, це бажання піклуватися про себе в першу чергу призводить до видатної працездатності, жертовності. З цієї причини у багатьох справах одиниця дозволяє досягати особливих висот.
 • «4» – справжня земна цифра, яка говорить про якусь приземленості людини, помітив цей знак. Однак ця приземленість ні в якому разі не йде на шкоду. Так, вона породжує консерватизм, прагматичність, продуманість, але всі ці якості незмінно допомагають у роботі.

Тому одночасне поєднання одиниць і четвірок в будь-яких знаках – досить вдалий варіант і для завершення справ, і почала складної роботи.

Якщо в даті народження є цифри «1» і «4»

Числа «1» і «4» і разом, і окремо наявні в даті народження, які можуть сказати про характер людини. Під ці тлумачення потрапляють різні дати і роки (1,4,14,24 числа, 1 або 4 місяць, 2014 рік).

 • «1» – дуже часто говорить про надмірну егоїстичності натури. Однак людина з одиницею по життю крокує впевнено, не з чуток знає, як досягати успіху. Такі особистості вкрай працьовиті, працездатні, творчо розвинені, володіють неабиякими лідерськими якостями.
 • «4» – конкретне число, яке властиве справжнім роботягам, виробникам. Цифра символізує конструктивізм, творення, постановку реалістичних цілей, традиційний підхід до роботи.
 • «14» повна комбінація в даті народження говорить про те, що людина знаходиться під покровом ангельського розташування, і удача благоволить йому практично у всіх справах.

Що можуть означати інші комбінації з одиницями та четвірками?

Безумовно, 14:41 – не єдина гарна цифра на годиннику. Існує ще безліч комбінацій з глибоким змістом, які, гадаємо, кому-небудь можуть стати в нагоді. Але в даному випадку ми розглянемо лише ті з них, у яких є одиниці або четвірки.

 • 01:01 на годиннику – в цей час Вищі сили рекомендують більше працювати і менше думати про своїх планах. Більш того, будь-які конкретні дії мають завершуватися найкращим чином.
 • 01:10 – швидше за все, в найближчому майбутньому можна чекати зустрічі з важливими людьми. Але не варто нервувати – ви постанете в кращому світлі, чого досягнете успіху.

 • 04:04 – судячи по цьому знаку, ви не все в житті робите правильно. Настав саме час перестати дивитися на світ в рожевому кольорі, а постаратися глибоко проаналізувати своє нинішнє становище в сім’ї або на роботі.
 • 04:40 – ваш ангел-охоронець намагається попередити, що важливі угоди найближчих днів варто перенести на більш сприятливий час. Інакше є всі шанси втратити у фінансовому плані або навіть втратити свого становища.
 • 10:10 – дуже ймовірно, що думки, які буквально душать, ведуть вас не туди. При такому знаку на годиннику краще спробувати відпочити, перезавантажитися (навіть, наприклад, влаштувавши посеред робочого дня недовгий чаювання). В такому випадку вийде вибрати правильну ідею на частину дня і добитися великих успіхів.
 • 11:11 на годиннику – найсильніший знак в добі, вся енергія якого спрямована на створення, дія, ризик. Багато в чому, вплив на нього робить одиниця – головна «чоловіча» цифра в нумерологічному ряду. Вважається, що ця цифра прямо символізує роботу, процвітання в діловій сфері і, як наслідок, стабільність у матеріальному плані.
 • 12:12 – якесь заохочення з боку Вищих сил, які говорять, що ви робите правильно, а всі добрі справи обов’язково незабаром повернуться.
 • 12:21 – чекайте нових знайомств, але не всі вони матимуть визначальну роль у вашій подальшій долі.
 • 13:13 – бажано обмірковувати будь-які свої дії або слова, так як в противному випадку існує ймовірність допустити серйозну помилку.
 • 13:31 – час, який символізує закінчення чорної смуги, якщо вона була у вашому житті до цього моменту. Попереду чекає щастя та успіх!
 • 14:14 на годиннику – Ваш ангел-хранитель допоможе у втіленні навіть найпотаємніших бажань. При такому знаку на годиннику постарайтеся швидше діяти, так як у всіх починаннях Вас направлять Вищі сили.
 • 15:15 на годиннику – знак того, що у Вашій долі скоро будуть головувати спонтанні рішення, які не завжди підуть на користь. Правда в тому, що ваші слова і вчинки можуть повернути колесо фортуни як в одну, так і іншу сторону. Робіть виважено.
 • 15:51 – попереду чекає велика любов, правда, ангели попереджають, що, швидше за все, закінчиться вона невдало.
 • 16:16 на годиннику – хороший знак для того, щоб зайнятися духовним самовдосконаленням.

 • 17:17 – досить позитивне час, який символізує вищу удачу для Вас і Ваших близьких.
 • 18:18 – символізує настання часу змін. Правда, в цьому випадку вони будуть спрямовані суто на поліпшення ситуації. Причому навіть тоді, коли здається, що краще й бути не може.
 • 19:19 – ще один серйозний знак, що говорить про те, що потрібно старанно втілювати задумане в життя. При цьому навіть найменші складності дозволить подолати божественне благословення.
 • 21:12 – дзеркальне час на годиннику – в даному випадку знак того, що настав час відпочити, навіть якщо справ ще залишається зовсім багато. Нічого, краще зайнятися ними на наступний день. Буде продуктивніше.

 • 21:21 на годиннику – складна справа ось-ось підійде до кінця, а ви станете свідком великого успіху. Успіху, до якого, між іншим, самі доклали чимало сил. Пора відпочити, а потім зайнятися підкоренням нових вершин.

Незвичайні факти про цифру «1» і «4»

 • Найбільше відоме число – одиниця і шістсот нулів після неї. Воно отримало назву центиллион.
 • Цікаво, що раніше знайомий, дуже схожим на арабську цифру «4», позначалася буква кирилиці – «добро». А в сучасному російському алфавіті «4» нагадує за написання букву «Ч».
 • У давнину четвірка вважалася символом цілісності, гармонії. Тому в багатьох містах кріпосних воріт було 4 – всі вони орієнтувалися по сторонам світла. До того ж, цілі держави нерідко формували не більше 4 провінцій – теж по сторонах світла.
 • У Китаї, Японії і Кореї існує тетрафобия – це боязнь числа «4», так як його вважають знаком смерті (співзвучно з вимови й написання ієрогліфів зі словом «смерть»). Доходить до того, що навіть поверхи будівель називаються не четвертими, а «3-А», «F» або за трійкою взагалі відразу слід п’ятірка.

 • Компанія Nokia навіть навмисно прибирала з деяких своїх моделей число 4, коли мова йшла про продажі на азіатський ринок.

Що означають одиниці і четвірки в інших ворожіння?

У більшості ворожінь, пов’язаних з цифрами, сенс одиниці приблизно однаковий. По-перше, це цифра є головним символом будь-яких починань у справах, бізнесі і т. д. Крім того, тлумачення розуміють успішне завершення початої роботи.

А ось четвірка – по більшій частині, недобрий знак. В основній масі ворожінь вона є парним числом, несе в собі негативну енергетику, а якщо бути точним, то обіцяє хвороби і недуги. У деяких народностей четвірка взагалі є символом смерті, тому навіть в будівлях спеціально відсутня четвірка в нумерації поверхів, квартир, будинків і т. д.

Про що можуть попередити ці цифри?

Час 14:41 може бути посилаються людині знаком про те, що в майбутньому можуть виникнути неприємні, незручні ситуації. Зокрема, на них найбільше впливає четвірка в комбінації. Вона каже, що робота буде виходити досить добре, проте може виникнути занадто сильне захоплення справами. З-за цього вийде так, що нічого, крім них хвилювати не буде.

Адже ці ситуації призводять до труднощів у відносинах з близькими людьми, друзями і родичами. Як наслідок, велика ймовірність конфліктів, сварок і навіть серйозних образ.

Тому рекомендується не намагатися заробити більше, ніж потрібно. У будь-якому випадку ці спроби обернуться більше неприємними наслідками, ніж навпаки.

Висновок

14:41 – час, яке часто трапляється в якості знака справжнім трудягам, людям, нерідко готовим пожертвувати навіть стосунками з близькими заради якихось важливих робочих цілей.

Якщо вірити ангельської нумерології, то будь-які починання в роботі, які будуть продовжуватися під впливом цього знаку, обов’язково приведуть до хорошого результату. Правда, потрібно бути вкрай уважним, так як деякі помилки все-таки можуть траплятися. Щоб вони не призвели до серйозних наслідків (і навіть якимось фінансових втрат), краще продумувати кожен свій крок.

Сонник - тлумачення снів